Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcete si vyzkoušet část hry Star Citizen (Arena Commander Free Flight a Vanduul Swarm)? Zaregistrujte se na promo stránce a zadejte kód "PAXEASTFREEFLY2K15".

    už tahám :-)
  • TerraTech

    Lidi, mrkněte na tuhle hru na KS:

    https://www.kickstarter.com/projects/payloadstudios/terratech-physics-based-vehicle-construction-and-c

    Jedná se o hru kde stavíte vlastní vozidla z modulárních komponent a pak s nimi bojujete a těžíte suroviny. Je to celé postavené na propracované fyzice.

    Pokud Vás to zaujme, pošlete to dál. Byla by škoda, kdyby to nevyšlo. Lidi jsou z dema nadšení.

    Možná by tomu TG mohlo udělat trochu reklamu. Tohle si to myslím zaslouží.
    • Tady je odkaz na demo, kdyby to někoho zaujalo:

      http://www.indiedb.com/games/terratech/downloads/local-multiplayer-pre-alpha-demo-v2-windows-only
      • Dyť to vypadá strašně, co je na tom tak super?
        • Řekl bych, že grafika v téhle hře nebude to hlavní.
          • Nebavím se jen o grafice, dyť je to jak mobilní blbina. To si radši zahraju Command and Conquer znovu po letech.
            • :)))))
            • Mobilní blbina? Vždyť to je sandbox, ve kterém máš spoustu možností jak vytvořit bojová vozidla, nebo letadla. Je to v ranné alpha fázi. Mělo by tam být mnohem více featur a modifikovatelnosti.
            • Veskoslav
              Až na to, že pracují na zcela jiném principu ty hry. Ale jo, ono to je jedno. Autíčko jako autíčko.
  • Rozhodnuto! Pokud si budete chtít zahrát Dark Souls: Prepare to Die online, službě Games for Windows...

    Heh já to říkal že to daj na steam a ještě gfwl. :-D Nic, jsem rád že to mám na PS3, ale věřím že to odradí spoustu lidí co podepsali petici za port na PC.
  • Spades

    Jeden z členů Respawn vytvořil přes víkend LEGO Titan.

    Máte tam špatnej link. Mělo by to ukazovat na TitanFall, ne na Titan od Blizzardu.
  • Veskoslav

    Chip 9 dollarů za počítač

    https://www.kickstarter.com/projects/1598272670/chip-the-worlds-first-9-computer
  • SalemCZ

    počty

    počítám dobře že když to koupím solo tak je to levnější než dohromady v bundlu http://store.steampowered.com/sub/12072/ ?
    • SalemCZ
      už to opravily
      • Bandai Namco odhalilo PSV titul Captain Earth: Mind Labyrinth, který vzniká na motivy stejnojmenného anime seriálu. Na japonský trh dorazí 26. února.

        neopravili...
        • tak ne jenom na hlavní stránku hodily normílní hru a ne complet
  • Ty jo tak teď je tam i základní Skyrim se všemi dlc... Tak co? Objeví se nám tam dlc k Dishonored? *14*
  • Naughty Dog: Snížením rozlišení z 1080p na 900p jsme pro Uncharted 4 získali 20% nárůst FPS, které v multiplayeru považujeme za prioritu.

    Přeloženo z reklamštiny: V singlu nám to jede na 30 FPS s občasným propadem, ale to si u rychlejšího MP nemůžeme dovolit, tak jsme zkrouhli rozlišení.
    • Naughty Dog: Snížením rozlišení z 1080p na 900p jsme pro Uncharted 4 získali 20% nárůst FPS, které v multiplayeru považujeme za prioritu.

      bullshit, nech to spravia dynamicky - 1080 pre SP, 900 pre MP
      • Draken69CZ
        Ehm dyk tak to je
  • No mans sky na PC

    http://store.steampowered.com/app/275850/

    Wow koukam ze krome toho ze to za moc nestoji maji jeste technicky problemy. No nekup to.
    • "This is a overhyped indie game made by 15 people, being sold for AAA price.
      It's poorly optimized. It's shallow, empty, repetitive and boring. Their 18 quinquillion planets are just a bunch of re-color of the same assets, randomly generated with different combinations. Their representation of the universe is inaccurate, every single planet i've seen is inhabited with life and/or vegetation, there are no gas giants, no ring systems, no barren planets (i've been told there are barren planets - i haven't encountered any) black holes are portals, and no variation of star types."
      • ringmancz
        http://imgur.com/a/n0l6g

        druhá planeta na které jsem byl
      • nekromant33
        Glorifikovaná nástavba Minecraftu bez multiplayeru. GOTY
        • No v Minecraftu je alespon co delat :D
    • Vogon
      TotalBiscuit o NMS portu(a více): https://www.youtube.com/watch?v=LRkHPsZak08 (16 minut)
      • Jack1947
        Je to blbej port - takhle moc si váží pccčkářů ( navíc odbytej) *11*
    • No je to totální fail, vydržel jsem to hrát asi půl hodiny (z čehož 10 minut byl první loading, po erroru 10 minut druhý loading).. seká se to i na minimální nastavení, přesto že mám GTX1070 a i5 6500, nejde změnit poměr stran, takže na 16:10 monitoru to mám spláclé do 16:9 a o tom ovládání snad ani nemá cenu mluvit, nejde tam jednoduše kliknout, ale musí se stejně jako na PS4 to kliknutí podržet.. a to prosím u všeho. Někde jsem viděl tweet, že ta hra je čistej port z PS4 a jsou tam i ty samý soubory, co na něm. Refund a nazdar
  • Lukyz

    Hry pro Windows Store budou silně omezené

    Na PCTuningu vyšel zajímavý článek, rozebírající omezení her, které poběží pod Windows Store
    • Spades
      Co je to za blbost?
      Takže si to rozebereme.
      Multi-GPU je otázka hry, protože to řeší přímo DX12
      VSync nevím jistě, to je možné, protože v TR to nejde měnit.
      Borderless fullscreen je daleko lepší, než Exclusive. Ano je pravda, že tím trochu ztratíte výkon, ale to je možná tak 5 FPS celkem, ale získáte tím rychlejší alt-tab, lepší stabilitu, lepší podporu pro TV a jiné.
      Nejde nastavit GPU na hru... A proč bych to proboha dělal, když tohle systém udělá za mě? Funkce, která u UWP funguje automaticky. Ikony na plochu jsou fakt debilní výmluva.
      A proč by proboha neměli fungovat makra na myši? Vždyť to je nahrané přímo v HW té myši, tam je jedno, jestli to je UWP, Desktop, Linux, nebo Mac, makra budou fungovat vždycky.
      • Spades
        Dík za mínuska, ale že by se někdo normálně vyjádřil to ne.
        Ano, UWP je omezené, ale já narážel na to jak stupidně je ten článek napsaný. Nejen že tam řeší úplné zbytečnosti, ale dokonce to i špatně opsali z redditu, takže tam píšou naprosté nesmysly.
        Například to s těmi makry. Nikdo neřekl, že makra nejedou, ale že nefungujou per game profily.
        Dále nejde Overlay a chybí exe, čili nefunguje Steam Big Picture -> Nefunguje Steam Controller.
        VSync je problém, ale tam stačí přidat API, což by nebylo nijak v rozporu myšlenkou UWP.
        Jako největší problém bych viděl to, že hra nejde modifikovat, nelze měnit nastavení v konfiguráku, nebo nelze vytahovat savy atd. Zrovna fullscreen a Fraps bych viděl jako nejmenší problémy s touto platformou. To že nefunguje počítadlo FPS fakt nikoho nerozhodí, protože se dá implementovat přímo ve hře.
        A ten Fullscreen. Upřímně, kdo dnes ještě používá exklusivní fullscreen, pokud nejede na hodně starém stroji, a potřebuje každé FPS?
        • Výborně synu. Dostaneš přidáno.
    • Lukass
      heh, dobra fraska *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit