-
První čtvrt hodinka z X360 verze hry Ghost Recon Future Soldier.
oni z toho fakt urobili ďalší cod ... ingame animácie na každom kroku, tunel a scripty. Dop*dele s ubisoftom. -
-
To už mě dneska bohužel nepřekvapuje.
-
-
Call of Duty loser calls in SWAT team hoax on kid who beat him
nypost.com/2014/04/22/call-of-duty-loser-calls-in-swat-team-hoax-on-kid-who-beat-him/ -
-
Pred rokem dvema se stala podobna vec, ted koukam nikdo se nepoucil. (nebo v USA zemi zasad a tvrde demokracie proste zneuzitelnost... SWATOVYCH sluzeb je temer na dennim chlebu, jak tak koukam .) Budu se smat kdyz se to (ne)stane tady... coz o tom silne pochybuji.
-
-
Jenže co s nimi chceš dělat. Pokud někdo zavolá, že právě zastřelil svou matku a pravděpodobně bude zabíjet dál, tak mu to nemohou jen tak položit se slovy "haha, hoax". To máš podobné, jako když každou chvíli někdo vyhrožuje detonací na nějakém veřejném prostranství - ve valné většině případů je to planý poplach, ale kvůli onomu "co kdyby" tam stejně musí vyslat svoje lidi, aby evakuovali a zabezpečili okolí. Jediná možnost, jak se tohoto nešvaru zbavit, jsou velmi vysoké tresty pro ty, co tyto hoaxy vymýšlí, aby si to potencionální škodiči zavčasu rozmysleli.
-
-
Obzvlášť v usa, kde o tyhle střelce není nouze nemůžou nic podcenit.
-
-
-
Tak to je mazec
-
-
3 hry za cenu 1 piva
https://www.bundlestars.com/en/star-deal
ale podle hodnocení na steamu bych si radši dal to pivo -
-
Sniper Ghost Warrior 2 je hratelnej, když od toho nečekáš nic jinýho než lacinější Call of Duty.
-
-
The Dark Mod standalone je venku!
Na co sakra čekáte?
http://www.thedarkmod.com/main/
Momentálně je stránka přetížená. A kdo by nevěděl, tak The Dark Mod je původně Doom 3 mód s hratelností původních dílů Thiefa. Teď ho vydali jako samostatnout hru. Představte si to jako Dishonored, ale dobrá hra. A nebo jako Thief 4, ale ne jenom chabá kopie Dishonored jako skutečnej Thief 4.
Tak jako tak, zahrajte si to. -
-
Koukám někdo neunesl, že to mají teď přetížené a dal ti mínus :)
Pro mne velmi hodnotné info, takže jsem dal pro změnu plus.
Teď už by jen mohlo opadnout to počáteční šílenství, taky bych si ro rád stáhnul.¨:) -
-
Je přetíženo, ale běží funkční torrent: http://forums.thedarkmod.com/topic/15105-torrent-for-20/page__p__321662#entry321662
-
Předpokládám, že spíš někdo neunesl, že jsem v jiných slovech označil Dishonored za špatnou hru.
-
-
To už mně vůbec nenapadlo :) Mně se třeba Dishonored líbil, ale daleko více se vracím třeba k Metro LL s tím, že úplně chápu, pokud to má někdo naopak. Spíše tady koukám zase řádíl nějaký randoom béčkový mínus komplex aka b-complex :D
Náhodou hodnotný příspěvek, hned se to později objevilo i jako článek. Enem ta sajta furt nějak nejede :) Ale šak zase není kam spěchat, ono to neuteče.
-
-
Mame zatim asi smulu *9* .
Btw. pak se chytl za srdce a vratil, na +2.
-
-
-
JoWood je v insolvenčním řízení, management doufá, že do 90 dnů vyřeší své dluhy a najde...
JoWood mi připomíná Interplay svého času. Zabili a zlikvidovali svoje nejvýznamnější značky buďto jejich zmražením se slovy, že tento koncept teď nejede, nebo je přetvořili v konzolové sračky* a táhli do pekel.
*hloupé koncepčně primitivní hry bez jakékoliv návaznosti na předchozí díly značky vydané primárně pro pitomce a pro zdánlivý výdělek bez ohledu na následky. tímto neříkám, že konzole jsou platformou pitomců a primitivních her. Inteligentní konzolisté s vytříbeným vkusem jistě sami, co tím myslím. -
Obrazem: Cosplay na motivy aztécké princezny Miy z Civilization Online.
Opravdu je třeba cpát cosplaye do novinek? To s novinkou nemá nic společného.. -
-
Někteří zdejší návštěvníci cosplay naopak vítají *3* Neboj, snažím se vybírat pouze povedenější kousky a nedávat je sem moc často.
-
-
Neznámí zločinci ve Francii přepadli kamion, který převážel cca 6000 kopií Call of Duty: Modern...
zase? nestalo se to uz parkrat ? -
-
PR stunt?
-
-
Pro Evolution Soccer bude na nové generaci konzolí pohánět Fox Engine.
Už se na nové konzole těším...a PES nový engine hodně potřebuje *6* -
Steam klíče 2
The Swapper
https://www.humblebundle.com/gift?key=ad4HUvMYSH64yYRG
Tower of Guns
https://www.humblebundle.com/gift?key=7WEhVNVA7mVwvMFv
Waking Mars
https://www.humblebundle.com/gift?key=BPpEKVdWKCFXNPns -
Ubisoft doufá, že se podaří prodat alespoň 6 milionů kopií hry Watch Dogs.
Já bych byl v klidu. Steam sales to jistí. *1*