Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mechwarrior_bw

    První čtvrt hodinka z X360 verze hry Ghost Recon Future Soldier.

    oni z toho fakt urobili ďalší cod ... ingame animácie na každom kroku, tunel a scripty. Dop*dele s ubisoftom.
    • Inquisitor
      To už mě dneska bohužel nepřekvapuje.
  • Call of Duty loser calls in SWAT team hoax on kid who beat him

    nypost.com/2014/04/22/call-of-duty-loser-calls-in-swat-team-hoax-on-kid-who-beat-him/
    • Jack1947
      Pred rokem dvema se stala podobna vec, ted koukam nikdo se nepoucil. (nebo v USA zemi zasad a tvrde demokracie proste zneuzitelnost... SWATOVYCH sluzeb je temer na dennim chlebu, jak tak koukam .) Budu se smat kdyz se to (ne)stane tady... coz o tom silne pochybuji.
      • Tilwaen
        Jenže co s nimi chceš dělat. Pokud někdo zavolá, že právě zastřelil svou matku a pravděpodobně bude zabíjet dál, tak mu to nemohou jen tak položit se slovy "haha, hoax". To máš podobné, jako když každou chvíli někdo vyhrožuje detonací na nějakém veřejném prostranství - ve valné většině případů je to planý poplach, ale kvůli onomu "co kdyby" tam stejně musí vyslat svoje lidi, aby evakuovali a zabezpečili okolí. Jediná možnost, jak se tohoto nešvaru zbavit, jsou velmi vysoké tresty pro ty, co tyto hoaxy vymýšlí, aby si to potencionální škodiči zavčasu rozmysleli.
        • Inquisitor
          Obzvlášť v usa, kde o tyhle střelce není nouze nemůžou nic podcenit.
    • Inquisitor
      Tak to je mazec
  • ringmancz

    3 hry za cenu 1 piva

    https://www.bundlestars.com/en/star-deal

    ale podle hodnocení na steamu bych si radši dal to pivo
    • Sniper Ghost Warrior 2 je hratelnej, když od toho nečekáš nic jinýho než lacinější Call of Duty.
  • The Dark Mod standalone je venku!

    Na co sakra čekáte?
    http://www.thedarkmod.com/main/

    Momentálně je stránka přetížená. A kdo by nevěděl, tak The Dark Mod je původně Doom 3 mód s hratelností původních dílů Thiefa. Teď ho vydali jako samostatnout hru. Představte si to jako Dishonored, ale dobrá hra. A nebo jako Thief 4, ale ne jenom chabá kopie Dishonored jako skutečnej Thief 4.

    Tak jako tak, zahrajte si to.
    • Hanzales
      Koukám někdo neunesl, že to mají teď přetížené a dal ti mínus :)
      Pro mne velmi hodnotné info, takže jsem dal pro změnu plus.
      Teď už by jen mohlo opadnout to počáteční šílenství, taky bych si ro rád stáhnul.¨:)
      • janchor
        Je přetíženo, ale běží funkční torrent: http://forums.thedarkmod.com/topic/15105-torrent-for-20/page__p__321662#entry321662
      • Předpokládám, že spíš někdo neunesl, že jsem v jiných slovech označil Dishonored za špatnou hru.
        • Hanzales
          To už mně vůbec nenapadlo :) Mně se třeba Dishonored líbil, ale daleko více se vracím třeba k Metro LL s tím, že úplně chápu, pokud to má někdo naopak. Spíše tady koukám zase řádíl nějaký randoom béčkový mínus komplex aka b-complex :D
          Náhodou hodnotný příspěvek, hned se to později objevilo i jako článek. Enem ta sajta furt nějak nejede :) Ale šak zase není kam spěchat, ono to neuteče.
      • Jack1947
        Mame zatim asi smulu *9* .
        Btw. pak se chytl za srdce a vratil, na +2.
  • smejki

    JoWood je v insolvenčním řízení, management doufá, že do 90 dnů vyřeší své dluhy a najde...

    JoWood mi připomíná Interplay svého času. Zabili a zlikvidovali svoje nejvýznamnější značky buďto jejich zmražením se slovy, že tento koncept teď nejede, nebo je přetvořili v konzolové sračky* a táhli do pekel.

    *hloupé koncepčně primitivní hry bez jakékoliv návaznosti na předchozí díly značky vydané primárně pro pitomce a pro zdánlivý výdělek bez ohledu na následky. tímto neříkám, že konzole jsou platformou pitomců a primitivních her. Inteligentní konzolisté s vytříbeným vkusem jistě sami, co tím myslím.
  • frag.ment

    Obrazem: Cosplay na motivy aztécké princezny Miy z Civilization Online.

    Opravdu je třeba cpát cosplaye do novinek? To s novinkou nemá nic společného..
    • braveman
      Někteří zdejší návštěvníci cosplay naopak vítají *3* Neboj, snažím se vybírat pouze povedenější kousky a nedávat je sem moc často.
  • Neznámí zločinci ve Francii přepadli kamion, který převážel cca 6000 kopií Call of Duty: Modern...

    zase? nestalo se to uz parkrat ?
    • PR stunt?
  • Pro Evolution Soccer bude na nové generaci konzolí pohánět Fox Engine.

    Už se na nové konzole těším...a PES nový engine hodně potřebuje *6*
  • jesusek

    Steam klíče 2

    The Swapper
    https://www.humblebundle.com/gift?key=ad4HUvMYSH64yYRG

    Tower of Guns
    https://www.humblebundle.com/gift?key=7WEhVNVA7mVwvMFv

    Waking Mars
    https://www.humblebundle.com/gift?key=BPpEKVdWKCFXNPns
  • Ubisoft doufá, že se podaří prodat alespoň 6 milionů kopií hry Watch Dogs.

    Já bych byl v klidu. Steam sales to jistí. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit