-
Všichni majitelé Total War Warhammer dostanou 10. srpna jako dárek 30 nových jednotek do hry.
https://www.youtube.com/watch?v=yz7qXNJglxI -
Majitelé PS4 Pro si v Hellblade: Senua’s Sacrifice budou moci vybrat, zda dají přednost rozlišení 1440p nebo 60FPS.
podle textu toho clanku to zavani spatnym portem na PC... -
Urban legend... hoax... nezasli...
-
Urban legend ale...
https://en.wikipedia.org/wiki/Polybius_(video_game)
http://www.eurogamer.net/articles/2015-05-22-polybius-the-story-behind-the-worlds-most-mysterious-arcade-cabinet
http://www.atlasobscura.com/articles/the-urban-legend-of-the-governments-mindcontrolling-arcade-game
http://creepypasta.wikia.com/wiki/Polybius
To jsem si myslel že si to vymysleli jen v rámci DIMENSION303 je to pecka. CIA je a byla známá vymýváním mozků ale že by zašli v 80s letech až takhle daleko ?
*8* -
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Ten p.jebanej udate me uplne r.zjebal celou hru. Nejde ani spustit pise neco o potizich pripojeni k serveru, nema nekdo podobne problem -
Video: Grafické porovnání PC a PS4 verze hry Project CARS 2.
Ten FOV myslej vážně? Dyť to nemá žádnou hloubku. Z toho se mi chce blejt *11* -
Wolfenstein 2 bude mít season pass, zahrajeme si i za jiné postavy
Jedině za předpoklasdu že by bylo příběhové DLC pak je to opodstatněné celkem. Hrát za 2 odlišné, postavy mi nepříjde úplně nej volba obhájení proč Sešn špas. -
Zlepseni necekejte. Kamo tu tvoji jistojistou jistotu ve vsem bych taky chtel mit :D
-
Omylem jsem klik na reagovat místo na uoravit.
-
Děláš jako by to byla špatná nabídka jenom, protože Just Cause už máš.
Je dost možný, že to teď byla jenom lákadlo na vyšší ceny a pak to bude zas stát za h.... a v tom případě s ps plus končím, ale jestli budou s takovýma hrama pokračovat, tak s příplatkem 10 euro nemám až takový problém. -
už asi dva měsíce kolují drby, že se Sony chystá změnu u PS+, tak nás třeba překvapí. no a taky je možnost, že tou změnou bylo to zdražení :D
-
Nepochybne, zaplatit vic za stejnou vec je vzdycky uzitecne. *15*
-
Musím říct, že je to prvně, co o téhle hře slyším (stydím se), ale vypadá zajímavě, přesně
v takovýhle hříčky, kde se dá do syta vyblbnou, umím strávit nechutně času. Pokud ten klíč navíc ještě máš, tak bych se přihlásil:) Dík -
Just Cause mám v XXL edici ode dne vydání a tenhle Assassin je bokovka. Kdyby Black Flag ale tenhle budget?... Takže za mne zklamání a rozhodně ne příslibh zlepšení do budoucna...
-
To mám za to, že jsem koupil Battlefield 1 a Titanfall 2 na samohrajku :(
Zlepšení nabídky nečekejte. Nesnáším aroganci Sony. Z předplatitelů dělají dojné krávy a hry z PS+ jim stejně na kontě nenechají. Navíc jejich drzost nezná mezí, když pokaždé opět aktivovali automatické prodlužení předplatného při platbě kartou ve Store.
Vidím to na poslední rok se Sony, protože předplacené služby mám do poloviny srpna a cpát jim peníze za X let dopředu nechci. Prostě nakakat do hnízda šmejdům.
*11* *11* *11* *16* -
Ja mam normalni reklamy ktery se zobrazujou primo na webu taky v pohodicce. Jen kdyz mi vyskoci full screen pop up tak je to seznamka :D
-
to ja to mám naopak v pohodičke. naskakuje mi len martinus (kníhkupectvo, kde nakupujem) a astratex (no jo no, občas treba priateľke kúpiť darček :) ). v najhoršom prípade czc.cz...
inak mne vie google napárovať reklamu aj na základe kľúčových slov, ktoré zadávam do vyhľadávača. pravidelne mi hádže reklamy na firmy z môjho pracovného zamerania. možno si len niečo hľadal a kľudne cez nejaké kľúčové slovo nahodilo reklamu. alebo je to proste o peniazoch a v daný moment mali zaplatenú tlačenku zrovna zoznamky. -
Sony zdraží předplatné služby Playstation Plus. Roční předplatné, doposud nabízené za 50€ (1299 Kč), nově vyjde na 60€ (odhadem 1549 Kč).
1560,-
jinak příští měsíc předplatitelé obdrží Just Cause 3 a Assassin’s Creed Freedom Cry -
PS Plus
Tak nám o 20 % zdražují roční předplatné PS Plus. Sony bude bohatší a hráči z toho budou mít nepochybně užitek. -
Hmmm to je moc zajimavy protoze si nepamatuju ze bych v zivote byl na nejaky seznamce nebo ji vyhledaval.