-
Hm si tak říkám co je smutnější *7* -
Nj tak to ze ti tam vyskakuje prostoducha zena ma svuj duvod, asi casto navstevujes podobny stranky:D
Me tam vyskakuje reklama na KeyForYou :) -
Teda prohlížet games.cz na telefonu je zážitek. Ani to netrvalo dlouho a už na mě vyskočil vystrcenej zadek nějaký ženský v elastakach přes celou obrazovku jestli bych se jako nechtěl seznámit. Nechtěl... a preferoval bych rovnou kdybych u toho před celou tramvají nevypadal jako nějakej honimír.
-
Killing Floor 2 dorazí na Xbox One a Xbox One X 29. srpna.
Až ve mně hrklo. Musel jsem se ujistit, kdy to XboXoneX vlastně vychází. Ne, žádná změna - furt listopad 2017. -
Bungie: V Destiny 2 se ukrývá mnoho tajemství, o kterých jsme hráčům neřekli.
Tahle bleskovka je špatně z více důvodů. Za prvé nedává smysl – samozřejmě tajemství hráčům neprozradili, protože by pak nebylo možné mluvit o tajemstvích. Zpráva by se teda měla omezit na první větu "V Destiny 2 se ukrývá mnoho tajemství", ocas "o kterých jsme hráčům neřekli" je směšný.
Tohle by byla ale jen vada čistě logická, problém je v tom, že zpráva jde mimo smysl originálního výroku. Ten zní "We’re actually keeping a whole bunch of the game secret". To v tomhle případě znamená, že beta dává možnost jen malého nahlédnutí do celé hry, omezuje se na stručný průřez toho, čím má hra být, a ponechává tak neodhalené (tedy tajemstvím), co nabídne ve zbytku otevřeného světa, ve směrech vývoje postavy a dalších herních mechanikách. Prostě připravili jen vycizelovanou drobnou část celého zážitku.
O žádných "herních tajemstvích" není řeč, jen jednoduše neukázali většinu toho, co v září vyjde. -
ještě jsem bohužel neměl tu čest. ale hra mi podle videa přišla zajímavá :)
určitě bych ji chtěl zdolat ještě letos. -
Uz jsi to hral? Je to dobry? Ja ten klic nechci protoze ted stejne nevim co driv ale uz jsem na tuhle hru koukal a prisla mi zajimava.
-
Human: Fall Flat
Steam klíč, daruji. Má o hru někdo vážný zájem?
https://www.youtube.com/watch?v=DOq2Ay-pueM -
jo, to jsem si tak nějak říkal. když se na to podívám, tak hry fajn. vyloženě se mi ale líbí tak jedna, nebo dvě. samozřejmě i další bych patrně zkusil, ale je otázka, jestli bych to vůbec hrál (z časových důvodů) hned. šest dolarů za hru je celkem fajn (když vezmu, že bych chtěl dvě, ale stejně ta druhá je loterie), ale to už si jednou za měsíc můžu koupit opravdu jen to, co chci. ono takhle je to vlastně 144 dolarů za rok, což je přes tři tisíce... to není zanedbatelná částka.
-
měl jsem to víc než půl roku, hry tam byly dobrý, ale je jich moc. teď občas koupím 1 měsíc podle zveřejněné hry
-
Mně je to vcelku jedno, p8na prstenů ani moc nemusím, dokonce jsem ani nevěděl, jestli tam černochy Tolkien měl nebo ne. Ale říkal jsem si, že místní osazenstvo by to mohlo zaujmout. *2*
-
Zbytečná hysterie. Vyloženě v Haradu s Rhunu a dál na jih/východ lidi s tmavou pletí žili. Jen se na ně Tolkien skoro nezaměřuje, tak to vypadá, že černoši v Středozemi nejsou. Haradší byli tmaví i ve filmu, ikdyž ne asi přímo černoši.
Co se týče lore, tak to teď vypadá, že se více pustili ze řetězu, ale asi všichni zapomínají, že úplně základní premisa hry (nemrtvý hraničář si staví armádu skřetů) jde těžče mimo jakýkoliv lore, takže nějaké další alternativní odchylky už to zhoršit nemůžou, pokud je tu někdo takový hnidopich.
Další věcí jsou všechny tyhle reakce. Kdysi se nikdo nepozastavoval nad černochy ve filmech, hrách, knihách. Stači si všechno nespojovat se situací v reálném světě. -
Sorry.
-
Copak černoši, ale já slyšel, že tam bude i nějakej Polák prej. A to zrovna v době, kdy se jich na ostrovech snaží zbavit. Asi jako provokace nebo co. To už tam rovnou mohli dát Francouze. Nebo Kanaďany s těma jejich šišatejma hlavičkama s prasečíma očičkama.
-
Omlouvat moji neschopnost schopnosti bleskare je ubohe a nizke... takove srovnani si snad ani ja nezaslouzim :(
-
Ale kdepak. Když bleskař píše novinky, taky Games nečte. Proč bys měl ty?
-
a možno to vysvetlia celkom uspokojivo. bude to maník z haradu/rhunu. prípadne umbar by teoreticky mohol mať "snedších" obyvateľov. a aj keby nie, celá séria používa stredozem len ako kulisu, aby nemuseli vymýšľať nový svet a asi nikomu nevadí značku trošku... podojiť :) je to taká smutná stránka dnešnej? doby.
P.S.: článok som nečítal, nechcem si hru veľmi vyspojlerovať, tak nevyhľadávam informácie. -
Epic fail :(
-
Všichni jsme si všimli, že tvoje minulá diskuse byla trollovací, ale je umění včas přestat. Takhle si jen ztratil respekt všech zdejších nehráčů *2*
-
Neplatím. Já tyhle služby nevyužívám. Když chci hru, tak si jí koupím. Za rok dohraju pár her, takže hra která by mě zaujala se tam objeví zřídka. Pro mě to nemá smysl :)