-
Ty nejsi skutečný Ringwraith! Ringwraith má koně, černou kápi, meč a mahjongovou kostičku v profilovém obrázku. -
Jak se vám líbila E3 tiskovka od EA? Napište tweet s hashtagem #gamesczE3 a dejte to vědět...
Nechápu, píšete jak se vám líbila (jako by už proběhla) ale tady http://games.tiscali.cz/video/e3-2012-sledujte-primy-prenos-tiskovky-ea-59582 píšete že bude až čtvrtého, tak byla už nebo ne? Proč tu nebyl odkaz na ten live přenos ??? -
Vazne nepochopim,jak muze nekoho takhle vytocit nejakej pisalek na internetu *1* .
-
Teda hezky se popisuješ jen co je pravda. Ještě kousek, poď! Máš na to aby ti rupla cévka. A když ne tak autobus je vždy poblíž! *15*
-
To by byl uz torchu extrem,nemyslis? *1*
-
Nápodobně, ale stejně ho vezmu ;-)
-
nadupanej je, o tom žádná. škoda že většinu her mám :D
-
Z Belgie to svisti trema megama.
-
Místama to zní jako nějakej extremistickej manifest. Když to vytrhneš z kontextu.
-
Humble bundle
Nadupanej Humble Bundle http://www.humblebundle.com/ -
Navrhuji abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou letákovou kampaní.
-
Crysis 2
Crysis 2 se znovu objevil na Steamu za 35E. *4*
edit: sakra ta bleskovka se mi schovala *9* -
diablo 3
a zase nejde :-D tohle bliz vazne podelal -
-
Důrazně redakci prosím o akci proti té lidské špíně, která komolí můj nick a jen nadává. Dělal to už před více něž půl rokem, když jsem s radostí postoval 10/10 recenze na Skyward Sword. Stejně nadával každému, kdo sdílel zálibu v japosnkých hrách. Dělá to ustavičně. Je přesně to, proti čemu Aleš Smutný v jedné diskuzi vystupoval. A je tady už dlouho. A nikdy nenapsal nic než urážky proti mě a komukoliv, komu se líbí japonské hry.
Je to lidská troska. Je to odpad. Přeju mu jen to nejhorší. Je to špinavý zmetek. Nemám pro něho dobrého slova. Je to hnůj. Bral jsem to s nadhledem. Ignoroval jsem to. Ale to už je pryč. Ten člověk je skvrna, co si nezaslouží existovat. Tak ho prosím zamáčkněte. Nebo necháte někoho, aby tady více než půl roku soustavně urážel lidi?
Slyšíš mě ty zmetku? Vím, že ti to dělá radost, když se naštvu. A naštvanej jsem. Tak se tou svou radostí udav, ty hnoju.
qwer - Haha, to se ti fakt povedlo. Dobrý vtip. *1* -
Max Payne 3 pre-load is on!
Jede mi to 500 kB/s, no do zítra to prostě nestihnu. -
Dobře ty. Příště už mu snad praskne cévka.
-
Deset prvních screenů ze hry Dead Space 3 najdete v naší galerii.
Je až obdivuhodné, že jsem tímto nejapným žertem dospěl Ringwraithovi kapitulace.Jen počkej Trole... -
Předběhls mě, teď jsem to sem chtěl dát *1*
Ta možnost cestování do vesmíru je dost dobrá. -
To že ti chutná náplň psích genitálií po zapumpování není můj problém ringouši a jestli máš ještě jiné sklony o kterých stále mluvíš tak mi o nich už prosímtě neříkej už tak je toho máš naloženo dost. *12*