-
Ale zabanovanýho. -
Dyť Ringwraith je pár komentů pod tebou..
-
Deset prvních screenů ze hry Dead Space 3 najdete v naší galerii.
Chudáčku, tak nám sem napiš ještě aspoň dvakrát, jak jsi si nechal zrušit acount, aby všichni věděli jaký jsi mučedník. -
StarForge
Tohle vypadá zajímavě: http://tinyurl.com/d6f2wuk
EDIT: tady snad torrent http://www.starforge.com/StarForge_V0.1.torrent -
Jen do toho ulev si, aspon nebudeš mít sebevražedný sklony .
-
Chudáci "japonské věci"... *15*
-
Koukám, že se včera banovalo. Nějak tu nenacházím komentáře ani od Trola ani od Ringwraitha. Zrovna Ringwraith tady občas solidní komenty měl, asi mu uškodilo, že se moc paktoval s Trolem diskusním, který mi naopak vůbec chybět nebude.
-
Bez na nádraží ať chytíš vlak ty sele. *12*
-
avp8 -> To tak možná posledního půl roku. Předtím jsem psával hůř a víc jsem si dělal zlou srandu z Biodronů atd. Jo a taky jsem se netajil svou oblibou japonských her. A to některé osoby jaksi neunesou.
Ale vem to čert. Když si napíšete do přihlášení "Ringwraith" a zkusíte jakékoliv heslo, tak se dozvíte, že jsem byl zablokován administrátorem jak jsem si přál. -
Čím si ji vypěstoval? Tím že říkal pravdu? Kdekoliv sem ho viděl psát tak se vyjadřoval slušně a s přehledem.
-
Jen si mě pluskujte, ubožáci. Však ono se vám to jednou vrátí.
-
Ani bych se nedivil kdyby si pod autobusem skončil ty a to dobrovolně, páč podle toho jak silně zaujate se tu navážíš do jap. věcí si nejspíš náká hodně smutná troska, navíc pokaždý vezmeš nick dotýčnýho a změníš ho na vulgaritu takže si i nejspíš solidně tupej.
Je mi tě hodně líto a možná bys měl navštívit psychiatra. -
bů bů bů .. tak už si to hoď ať je klid. *12*
-
Sice mi taky prisel prispevek od qwer mimo,presto si neodpustim poznamku,ze sis urcitou nenavist mezi urcitymi ctenari vypestoval sam.
Tak se potom nediv,ze na tebe pak nekdo takhle zautoci,i kdyz v tomto pripade neopravnene. *3* -
Dal jsem ti -1, abych tě podpořil s tou teorií směroplatnosti. Nechť mi všichni, co jsou s námi zajedno, také nakliknou -1, aby v tom bylo jasno.
-
Dík Cahu, to je od tebe fér, že jsi se mě zastal, i když nejsme ti nejlepší kámoši.
Ale stejně už té obecné nálady na zdejších diskuzích mám až po krk. Napsal jsem na Tiscali helpdesk ať mi zruší účet(y) a zůstanu maximálně jako read-only.
Ale ty žij blaze!
Jo a konec Mass Effect 3 je naprosto otřesnej. To já tak jenom na rozloučenou. *3* -
Pro Evolution Soccer bude na nové generaci konzolí pohánět Fox Engine.
Už se na nové konzole těším...a PES nový engine hodně potřebuje *6* -
qwer: Tohle je herní server a každá aktualita a zpráva týkající se her tu má svoje místo. I v rámci gamescz existují mnohé subkultury a jsem si jist, že JPRG tu nějaké příznivce určitě má.
Takže jestli tu uživatele něco opravdu nezajímá, jsou to útočné a bezobsažné příspěvky. *3*
BTW, rozdělení plusů a mínusů v tomto vlákně svědčí o tom, že obecně nemají ani minimální směrodatnou hodnotu. -
Nikdy, ale opravdu nikdy nenadávám přímo někomu.
Ale tobě budu. Jsi hnusnej kreténskej kkt.
Redakce nechtěla, aby se v diskuzích vytvořila elitářská nálada, kdy se útočí na každého s jinými zájmy a názory. Ale stalo se. Z lidí jako jsou tito je mi na blití. -
Už minulý týden bylo po vydání EU článku přelinkováno *3*