Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Ale tak si najdi život a neseď jen u PC. Hru můžeš hrát jindy.

    (Kolik takovýchto odpovědí tam najdeš? Tipl bych, že dost...)
  • Alex81
    No error 37 už není tak sexy:-) (taky mě už začíná vytáčet)
  • Ringwraith

    Možný leak

    Final Fantasy Versus XIII přejmenováno na Final Fantasy XV, a vychází i na Wii U?
    http://i50.tinypic.com/k9b21g.jpg

    Dost možná fake... ale třeba ne. Uvidíme na E3.
  • Ringwraith
    Copak se stalo?
  • Alex81
    Na D3 Ofiko forech to pěkně vře.
  • GaradosCZ

    software

    nekdy ted by mneli být hotovy windows 8. *8*
  • Za 20 minut začíná konference CD Projekt RED, na které se vývojáři chystají oznámit něco velkého....

    No ještě si skočím na jedno. To stihnu :-)
  • Taky koukám.. *7*
  • Cosi

    Za 20 minut začíná konference CD Projekt RED, na které se vývojáři chystají oznámit něco velkého....

    Pro nás co nemáme facebook: http://www.ustream.tv/CDProjekt a je to až od 19:00
  • Jakej negramot zase psal tu novinku o CD Project konferenci? Hodiny neumíme?!?
  • Hrajete někdo DC universe je tam pořád plno nebo už se dá dostat na server ?
  • diky,to me nejak uteklo.nejspis neodolam
  • ucho
    http://games.tiscali.cz/tema/zombie-mod-dayz-zveda-prodeje-arma-2-59432
  • DayZ

    koukam ze ARMA je nejprodavanejsi na steamu,diky DayZ modu.chtelo by to nejaky clanecek,vypada to paradne
  • došlo jim leda tak, že budou potřebovat další ovce, aby si trojku koupili na Originu. Tak proč neudělat "vstřícné" gesto a trojku zas dát origin only. Je to opravdu průhledné, se divím, že to někdo nevidí.
  • Stane se tváří NHL 13 Claude Giroux (Philadelphia Flyers) nebo Pekka Rinne (Nashville Predators)?...

    Jarda a Hašan!!
  • smejki
    vypadá to, že ne
  • Krtecek-GT
    No právě, dalo by se odporovat, že hry nejsou o grafice ale o hratelnosti atd.
  • Crysis 2 je po roce opět v nabídce STEAMu.

    Ale stejně je aktivace na originu ne? nebo už ne?
  • genki.sudo

    Crysis 2 je po roce opět v nabídce STEAMu.

    Ešteže to tým nafúkancom z EA nakoniec došlo chá-chá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit