-
Ale tak si najdi život a neseď jen u PC. Hru můžeš hrát jindy.
(Kolik takovýchto odpovědí tam najdeš? Tipl bych, že dost...) -
No error 37 už není tak sexy:-) (taky mě už začíná vytáčet)
-
Možný leak
Final Fantasy Versus XIII přejmenováno na Final Fantasy XV, a vychází i na Wii U?
http://i50.tinypic.com/k9b21g.jpg
Dost možná fake... ale třeba ne. Uvidíme na E3. -
Copak se stalo?
-
Na D3 Ofiko forech to pěkně vře.
-
software
nekdy ted by mneli být hotovy windows 8. *8* -
Za 20 minut začíná konference CD Projekt RED, na které se vývojáři chystají oznámit něco velkého....
No ještě si skočím na jedno. To stihnu :-) -
Taky koukám.. *7*
-
Za 20 minut začíná konference CD Projekt RED, na které se vývojáři chystají oznámit něco velkého....
Pro nás co nemáme facebook: http://www.ustream.tv/CDProjekt a je to až od 19:00 -
Jakej negramot zase psal tu novinku o CD Project konferenci? Hodiny neumíme?!?
-
Hrajete někdo DC universe je tam pořád plno nebo už se dá dostat na server ?
-
diky,to me nejak uteklo.nejspis neodolam
-
http://games.tiscali.cz/tema/zombie-mod-dayz-zveda-prodeje-arma-2-59432
-
DayZ
koukam ze ARMA je nejprodavanejsi na steamu,diky DayZ modu.chtelo by to nejaky clanecek,vypada to paradne -
došlo jim leda tak, že budou potřebovat další ovce, aby si trojku koupili na Originu. Tak proč neudělat "vstřícné" gesto a trojku zas dát origin only. Je to opravdu průhledné, se divím, že to někdo nevidí.
-
Stane se tváří NHL 13 Claude Giroux (Philadelphia Flyers) nebo Pekka Rinne (Nashville Predators)?...
Jarda a Hašan!! -
vypadá to, že ne
-
No právě, dalo by se odporovat, že hry nejsou o grafice ale o hratelnosti atd.
-
Crysis 2 je po roce opět v nabídce STEAMu.
Ale stejně je aktivace na originu ne? nebo už ne? -
Crysis 2 je po roce opět v nabídce STEAMu.
Ešteže to tým nafúkancom z EA nakoniec došlo chá-chá...