Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius

    Co nás čeká a nemine v nejnovější (30.5.2012) aktualizaci PS Store?

    Bravo, konecne si tam u vas nekdo precetl ze jste sem postovali aktualizace ktere se nas netykaly :D
  • Kašli na něj. :) Tomu pomůže už jedině blízké prozkoumání rozjetého autobusu. *12*
  • Wyder

    Wii prý ještě zdaleka neřeklo poslední sbohem - pro tuto platformu je ve vývoji více než stovka...

    Ještě aby řeklo, jen blázen by přestal vyvíjet hry pro konzoli s téměř 100 000 000 prodanými kusy.
  • Seznam všech potvrzených her, které nebudou chybět na letošní E3.

    Jede tam někdo z vás? Jede, že jo? Musí. A určitě půjdete i kolem stánku CCP. Kdyby vám něco dali, zaprodám za to svou duši. Nebo finance, to je jedno *4*
  • Do Evropy v červenci dorazí PSP-E1000 (mono reproduktory a bez Wi-Fi) v ledově bílé barvě za cenu...

    Když mono , tak snad by stačil i jeden reproduktor ne ?
  • Chmh. Aby sis nenadělal do kalhot. Je to naprosto obyčejná zpráva o možný novince. Jsme na herní stránce.

    Jestli se ti zatínají těstičky nad každou východní hrou, tak je mi líto, ale budeš muset jít někam, kde budou psát jen o západních hrách. Třeba si založ blog.

    A nějakej nikdo jako ty nemá žádný právo rozhodovat, co lidi zajímá a ne.
  • Al Lowe chce zrušit Kickstarter projekt Sam Suede: Undercover Exposure pro porušení autorských práv.

    Kdy už konečně pochopíš, že to tu nikoho nezajímá?
  • Seznam všech potvrzených her, které nebudou chybět na letošní E3.

    Nějako mi tam chybí Rockstar Games, jsem doufal že zas padne něco o GTA V....
  • dneska me to porve taky nastvalo, sem si chtel udelat aspon jeden level (wizard lvl10) :-) a ono to nejde, nemam moc cas , takze hraju tak 1x-2x tejdne
  • Vrook
    Momentálně nehraju. Ale jinak jsem ofc v EU. No a do tý doby to šlo? Takže to je jenom kvůli tomuhle výpadku?
  • plne evropske servery - predchvilkou doslo k odpojeni sluzby battle.net

    nehrajes nahodou u amiku nebo v asii ? :-)
  • Vrook
    A jak to jako funguje? Protože já se zatim do hry dostal za poslední tejden pokaždý. Jinak tohle nemá bejt žádnej fanboy koment, je mi fuk co si o hře lidi myslej a nezajímaj mě jejich názory (takže mi je nepište), chci jen vědět, proč se tam nemůžou lidi připojit, když mně to jde zatim pořád. Díky.
  • Já to říkal.
  • No jo, to bude zas witch-hunt ze strany PC poweruserů. Metro, Ribbon...ale ty si W8 určitě hned pořídíš, co? (soudím dle jména, ikony a "mněli")
  • Tam zas musí být veselo *1* A ani se jim nedivím
  • Alex81
    No nic, dám si Tomb Raider: Anniversary s 3D Vision.
  • braveman
    Nj, ve škole jsem chyběl na převody časových pásem... *15*
    Omlouvám se, pokud někdo vztekle refreshoval již od šesti *11*
  • Tomu rikam argument ,panecku *1*
  • Ringwraith
    Smůla. Můžeš hrát jen v době, kdy to Blizzardu půjde.

    Welcome to the future.
  • Alex81
    Pracuju, chodím do knajpy, jezdím na kole a šukám manželku, takže život docela mám:-) a taky chci hrát hry:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit