-
Dneska Alice za 10€.
-
No teda ....
*1* ROFL ..... -
Oficiální boxart Resident Evil 6 odhalen.
Blowjob zirafa je teda nepresla :) -
Counter-Strke: Global Offensive bude na letošní E3 dostupný v hratelné podobě.
jo a my hrajeme co :D :D -
31. května Spike TV poodhalí novou Star Wars hru od LucasArts.
Prosím, hlavně né žádné Lego! -
Ja vzdycky bral Rychle a Zbesile jako takovou filmovou adaptaci NFS ale nevadi necham se prekvapit *3*
-
Ani nechtej vedet *1*
-
Counter-Strke: Global Offensive bude na letošní E3 dostupný v hratelné podobě.
A já hraju asi co? :) -
Cílová částka Kickstarter projektu Carmageddon: Reincarnation překročena. Pokud přispějete více...
A já myslel že to původně chtěli dělat na vlastní pěst a ne s tím také chodit na Kickstarter. No, tak asi viděli příležitost a neodolali... -
Cílová částka Kickstarter projektu Carmageddon: Reincarnation překročena. Pokud přispějete více...
You wasted 'em! Tvůrci odhadují datum vydání na Q1 2013. Na videích je vidět, že jim engine něco renderuje. Snad mají tedy našlápnuto, a za ten rok, se jim podaří dát vše dohromady. -
DreamWorks chce zfilmovat Need for Speed, o režii se pravděpodobně postará Scott Waugh.
To bude ten správnej. Ten točí tyhle příšerný filmy, jako XXX, Specialista a hlavně Torque Ohnivá kola!. Je na to fakt specialista :-) -
3 sekundy dlouhá gif animace ukazuje napadení nic netušícího nepřítele ve hře Dishonored.
Tak to je krasa, pokud to nepodelaj tak z toho bude slusnej hit :) I samotny prostredi je "kouzelny" -
ERROR
Zahrál jsem si Torchlight II Betu
(Error 666) -
Teaser trailer na film, ve kterém byl svět napaden... Tetrisem! Třeba se toho někdo (Michael Bay)...
Tohle je taky dobre :)
http://www.youtube.com/watch?v=ou8vRWTSsJo
trosku starsi, ale temticky hodne podobne -
já jsem hrál asi na podzim ten trial a měl jsem na konci pocit, že už cca vím co a jak dělat a co a jak funguje a že by zbytek přišel s časem... ty mise od agentů toho hodně vysvětlily, stačilo jenom pořádně číst co ti říkají..
-
Já to zkoušel, ale ztratil jsem se v tom, jak pšouk ve vířivce. Chtělo by to nějakého mentora. Určitě by mě to po pochopení, jak to funguje, hodně bavilo.
-
EVE na steamu za 6,8€, tak jestli si to chcete aspoň zkusit :D
-
A pokud to video (který nefunguje) se netýká lega, tak sory ;) bral sem ot podle tvého nadpisu ;)
-
Děláš si srandu? Hned druhá bleskovka ;) :D
-
Já dal 25 (+2 kila kč poplatek bance), kvůli prvnímu dílu + splatpacku na gogu.
Hodně mě namotivovalo to, že se jedná o indie titul a že si tak budou moct dělat s hrou "co se jim zachce". Z původního týmu je tam údajně pořád 5 lidí, takže mají vizi jasnou.
Těším se těším.