Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska Alice za 10€.
  • No teda ....

    *1* ROFL .....
  • montatatana

    Oficiální boxart Resident Evil 6 odhalen.

    Blowjob zirafa je teda nepresla :)
  • Vakek

    Counter-Strke: Global Offensive bude na letošní E3 dostupný v hratelné podobě.

    jo a my hrajeme co :D :D
  • 31. května Spike TV poodhalí novou Star Wars hru od LucasArts.

    Prosím, hlavně né žádné Lego!
  • Ja vzdycky bral Rychle a Zbesile jako takovou filmovou adaptaci NFS ale nevadi necham se prekvapit *3*
  • Ani nechtej vedet *1*
  • Counter-Strke: Global Offensive bude na letošní E3 dostupný v hratelné podobě.

    A já hraju asi co? :)
  • PreidaQ

    Cílová částka Kickstarter projektu Carmageddon: Reincarnation překročena. Pokud přispějete více...

    A já myslel že to původně chtěli dělat na vlastní pěst a ne s tím také chodit na Kickstarter. No, tak asi viděli příležitost a neodolali...
  • Cílová částka Kickstarter projektu Carmageddon: Reincarnation překročena. Pokud přispějete více...

    You wasted 'em! Tvůrci odhadují datum vydání na Q1 2013. Na videích je vidět, že jim engine něco renderuje. Snad mají tedy našlápnuto, a za ten rok, se jim podaří dát vše dohromady.
  • DreamWorks chce zfilmovat Need for Speed, o režii se pravděpodobně postará Scott Waugh.

    To bude ten správnej. Ten točí tyhle příšerný filmy, jako XXX, Specialista a hlavně Torque Ohnivá kola!. Je na to fakt specialista :-)
  • Miserius

    3 sekundy dlouhá gif animace ukazuje napadení nic netušícího nepřítele ve hře Dishonored.

    Tak to je krasa, pokud to nepodelaj tak z toho bude slusnej hit :) I samotny prostredi je "kouzelny"
  • ERROR

    Zahrál jsem si Torchlight II Betu
    (Error 666)
  • Teaser trailer na film, ve kterém byl svět napaden... Tetrisem! Třeba se toho někdo (Michael Bay)...

    Tohle je taky dobre :)
    http://www.youtube.com/watch?v=ou8vRWTSsJo
    trosku starsi, ale temticky hodne podobne
  • claymen
    já jsem hrál asi na podzim ten trial a měl jsem na konci pocit, že už cca vím co a jak dělat a co a jak funguje a že by zbytek přišel s časem... ty mise od agentů toho hodně vysvětlily, stačilo jenom pořádně číst co ti říkají..
  • Alex81
    Já to zkoušel, ale ztratil jsem se v tom, jak pšouk ve vířivce. Chtělo by to nějakého mentora. Určitě by mě to po pochopení, jak to funguje, hodně bavilo.
  • claymen
    EVE na steamu za 6,8€, tak jestli si to chcete aspoň zkusit :D
  • A pokud to video (který nefunguje) se netýká lega, tak sory ;) bral sem ot podle tvého nadpisu ;)
  • Děláš si srandu? Hned druhá bleskovka ;) :D
  • Já dal 25 (+2 kila kč poplatek bance), kvůli prvnímu dílu + splatpacku na gogu.

    Hodně mě namotivovalo to, že se jedná o indie titul a že si tak budou moct dělat s hrou "co se jim zachce". Z původního týmu je tam údajně pořád 5 lidí, takže mají vizi jasnou.

    Těším se těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit