Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LEGO předělávka oficiálního traileru hry Ghost Recon: Future Soldier.

    1:58 http://www.youtube.com/watch?annotation_id=_annotation_757077&feature=iv&src_vid=8fwQdOzjc_Q&v=RXL3Ys5e3Z0
  • Vítej v klubu. I nabídka na možnost dostat DRM-freee verzi je výborná. Teď si už jen držet palce, ať nám to dobře dopadne. Jestli se to povede, tak máme za těch 15$ zábavu na mnoho a mnoho týdnů. Hodně sázím na multiplayer. A nekamenujte mě za to, ale myslím, že by si zasloužila i XBOX verzi. Je to hra na konzoli, ovladač a velkou telku jako dělaná.
  • Kdyby videohry s tématikou Harry Potter nebyly jedněmi z mých (tak trochu) guilty pleasures, tak bych řekl, že je srágora... Ale... *6*

    (doufám, že jednou neudělají na kinect nic s Pokémony, to by pak teprve nastal epický souboj se svědomím)... *7*
  • Vrook
    Až se to smázne, tak už to stejně bude na druhý stránce a tam se nikdo přece nedívá. *4*
  • Ringwraith
    Hááá, Vrook browsuje 4chan. No bylo mi to z některých tvých postů jasný.

    Příště radši linkuj archiv. Téma časem 404kne a odkaz na obrázek pak bude dávat 404 taky.
  • Vrook
    jo sorry už to tu je o kousek níž, nekoukal jsem *3*
  • Vrook

    PS4?

    http://images.4chan.org/v/src/1338046614833.jpg
  • Red Orchestra 2

    Nezlobil bych se za mensi clanek k novemu velkemu updatu pro tuhle hru , kterou muzete navic tenhle vikend koupit na Steam za cca 230 Kč :)
  • Mechwarrior_bw
    *1* jasne že je to fake ... ale bola by to paráda :)
  • Ringwraith
    Beru na vědomí.

    Nebudu dále reagovat, neboť se to neslučuje s přáním pána Smutného.

    A tobě přeji mnoho hodin zábavy u všemožných PC her. A buď si prosím vědom, že za fakt může někdo klidně vydávat i tvrzení "lol je blb", když bude chtít. Já bych to samozřejmě neudělal, ale někdo by mohl.
  • Neboj,me to nijak nezasahlo,jen mi prijde usmevne,jak se nekteri snazi pusobit cool,kdyz pisnou neco anglicky *3* .
    A ja si zadneho utoku vedom nejsem,pouze sem ti napsal,ze pokud tak rad pises anglicky,tak by ses mohl vyradit na nejakych zahranicnich strankach.
    A pokud mas na mysli tu cast s tim,ze by to nekteri uvitali,tak to neni urazka,ale konstatovani faktu *1*.
  • Ringwraith
    Má hluboká omluva tobě. Nevěděl jsem, že pět slov v cizím jazyce může někoho tak zasáhnout.

    Jinak jen připomínám, že Aleš Smutný říkal, že nemáme dělat offtopic ad hominem útoky. A to je přesně to, co jsi ty teď udělal.

    Jinak ti přeji mnoho hodin zábavy v Diablu 3. *3*
  • Kdyz chces psat anglicky,tak bez na nejake anglicke fora.Myslim,ze by to mnozi zde dokonce i uvitali *1* .
  • Ringwraith

    Harry Potter Kinect

    http://www.youtube.com/watch?v=OXizEuYzLRI

    A pak, že Star Wars Kinect vypadalo blbě...
  • Ringwraith

    PS4 ze kterýho se naděláte do kalhot

    http://ps3.dashhacks.com/2012/05/26/ps4-will-be-massive-gen-jump-least-thats-what-this-leak-says

    Fake? Quite probably. Still interesting.
  • Tak jsem je podpořil. Tu hru miluju.
  • Teaser trailer na film, ve kterém byl svět napaden... Tetrisem! Třeba se toho někdo (Michael Bay)...

    Proč mi to připomíná Mass Effect? :D
  • doporucuju s koupi chvili pockat, v posledni verzi (1.01) nejde dohrat ruska kampan, vydani dedikacu je odlozeno kvuli nejakym bugum kterej schazuje servery
    necekejte velky "ostrov" jako v arme2 (jsou tam 4 a ten nejvetsi ma 16x16km oproti 225x2 chernarus)
  • Marquis

    Zelda a Midna na povedených cosplay fotografiích.

    Taky bych jednou chtěl vidět cosplay malé Mindy...:)
  • no a hlavně jedou kampaň na Kickstarteru s odměnami pro všechny, kteří dají alespoň 25 dolarů. Seriózně zvažuju zafinancování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit