Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To ses uz opravdu tak zoufalej,ze musis psat stejnej prispevek do dvou oddelenych diskusí? *1*
    Vazne by jsi mel uvazovat o zmene jmena na Trotl.diskuzni,protoze tvuj projev patri do uplne jine ligy,nez je trollovani *1* .
    Lepe by to vystihovalo tvou jedinecnou osobu *3* .
  • ??
  • Škoda, že je to s tímhle dochtorem a tou rezatou cácorou asi.
  • gramatika

    09:30 Uniknutý trailer WWE 13 prozrazuje několik bojovníků a datum vydání hry (1. listopadu 2012)
    Uniknutý trailer? Snad UNIKLÝ, ne? Naučte se česky...
  • Doctor Who:Eternity Clock

    Kdyby to někoho zajímalo,už vyšla hra Doctor Who:Eternity Clock.Na Amazonu a PS Store za asi 21 liber(http://tinyurl.com/cj6jfd2)
    Btw doufám že bude recenze *1*
  • Myslíme si že bys měl pozorněji sledovat nové články...
  • kde jsi ji sehnal ?
  • Reklamy během hraní her patent od SONY

    http://doupe.zive.cz/doupecz/sony-si-patentovalo-system-pro-zobrazovani-reklam-behem-her/sc-108-a-143584#utm_medium=selfpromo&utm_source=doupe&utm_campaign=RSSfeed
    omlouvám se za odkaz z jiné stránky ale co si o tom myslíte ?
  • Spades

    The Elder Scrolls V: Skryrim Vám s novým beta updatem (v1.6) umožňí bojovat proti nepřátelům,...

    Při logování ? :D
  • Este akurat dodam, ze toto dostane aj ten, kto prispeje 25$+ na novy Carmageddon :)
    http://www.kickstarter.com/projects/stainlessgames/carmageddon-reincarnation
  • taktez je na ni 75% sleva *2*
  • krome civilizace V

    lze na steamu pres vikend vyzkouset i red orchestra 2 heroes of stalingrad..
    coz bych asi doplnil
  • Miserius
    Teprve bude fungovat :)
  • ucho

    Carmageddon na GOGu

    http://www.gog.com/en/gamecard/carmageddon_max_pack
  • Máš klavesu 32 a 61? :)
  • Trol.diskuzni
    To jsou skutečně nadpozemská čísla...
  • http://www.youtube.com/show/skyrimmodsweekly?s=2 Skyrim mods má skoro šest tisíc odběratelů a videa dosahují počtu shlédnutí až 183 000... Na steamu a na nexusu se objevuje obrovské množství suprových módů, ale ne nikdo to nehraje *7* *2* ...
  • Cahir
    Někdo si holt nemůže dovolit luxus hrát vše hned v době vydání - škola, práce atd.
  • S křížkem po funuse. Skyrim ještě někdo hraje?
  • braveman
    Díky za upozornění, nějak jsem netrefil klávesu. Alespoň že ty koruny seděly *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit