-
To ses uz opravdu tak zoufalej,ze musis psat stejnej prispevek do dvou oddelenych diskusí? *1*
Vazne by jsi mel uvazovat o zmene jmena na Trotl.diskuzni,protoze tvuj projev patri do uplne jine ligy,nez je trollovani *1* .
Lepe by to vystihovalo tvou jedinecnou osobu *3* . -
??
-
Škoda, že je to s tímhle dochtorem a tou rezatou cácorou asi.
-
gramatika
09:30 Uniknutý trailer WWE 13 prozrazuje několik bojovníků a datum vydání hry (1. listopadu 2012)
Uniknutý trailer? Snad UNIKLÝ, ne? Naučte se česky... -
Doctor Who:Eternity Clock
Kdyby to někoho zajímalo,už vyšla hra Doctor Who:Eternity Clock.Na Amazonu a PS Store za asi 21 liber(http://tinyurl.com/cj6jfd2)
Btw doufám že bude recenze *1* -
Myslíme si že bys měl pozorněji sledovat nové články...
-
kde jsi ji sehnal ?
-
Reklamy během hraní her patent od SONY
http://doupe.zive.cz/doupecz/sony-si-patentovalo-system-pro-zobrazovani-reklam-behem-her/sc-108-a-143584#utm_medium=selfpromo&utm_source=doupe&utm_campaign=RSSfeed
omlouvám se za odkaz z jiné stránky ale co si o tom myslíte ? -
The Elder Scrolls V: Skryrim Vám s novým beta updatem (v1.6) umožňí bojovat proti nepřátelům,...
Při logování ? :D -
Este akurat dodam, ze toto dostane aj ten, kto prispeje 25$+ na novy Carmageddon :)
http://www.kickstarter.com/projects/stainlessgames/carmageddon-reincarnation -
taktez je na ni 75% sleva *2*
-
krome civilizace V
lze na steamu pres vikend vyzkouset i red orchestra 2 heroes of stalingrad..
coz bych asi doplnil -
Teprve bude fungovat :)
-
Carmageddon na GOGu
http://www.gog.com/en/gamecard/carmageddon_max_pack -
Máš klavesu 32 a 61? :)
-
To jsou skutečně nadpozemská čísla...
-
http://www.youtube.com/show/skyrimmodsweekly?s=2 Skyrim mods má skoro šest tisíc odběratelů a videa dosahují počtu shlédnutí až 183 000... Na steamu a na nexusu se objevuje obrovské množství suprových módů, ale ne nikdo to nehraje *7* *2* ...
-
Někdo si holt nemůže dovolit luxus hrát vše hned v době vydání - škola, práce atd.
-
S křížkem po funuse. Skyrim ještě někdo hraje?
-
Díky za upozornění, nějak jsem netrefil klávesu. Alespoň že ty koruny seděly *4*