-
Mohl bych dostat link na nějaký relevantní zdroj tvých tvrzení? -
ano, na bleskovky už se jistá pravidla vztahují... ale to už jsem psal a stejně se na to musíš ptát... :)
-
Aha, takže existuje oficiální pravidlo, že v bleskovkách je nutno psát "xyletý"?
-
nikoho nedrbu na rozdíl od tebe ;)
já se češtiny držím, používám ji tak, jak umožňují konvence. neexistuje žádné pravidlo, které by nařizovalo v diskuzích začínat větu velkým písmenem. JE TO JASNÉ? v diskuzi mohu napsat i část textu jen velkým písmem. chceš si zde něco dokázat nebo tě jen omrzelo tapetování pod nejlepší hrou desetiletí diablem 3? :) -
A ještě dvě zajímavé slevy na GMG: GotY verze Civilizace V za 250 Kč a Total War: Shogun 2 za...
civilizace je teď v akci všude (GOTY)
steam: http://store.steampowered.com/app/901772/
gamersgate: http://www.gamersgate.com/DD-CIV5GOTYE/sid-meiers-civilization-v-game-of-the-year-edition
po 10 eurech -
Proč někoho drbeš za to, že nepíše gramaticky správně, když se sám pravidel češtiny nedržíš? Jak sám říkáš - jsou to bleskovky, kde jde z 99 % o to se "bleskově" dozvědět o něčem, co se právě událo a jít dál za bližším infem... Hrozná tragédie, že udělal o mezeru navíc. *7*
-
diskuzní fóra jsou na tohle trochu tolerantnější. stejně jako někdo píše bez diakritiky, já zase používám minimum velkých písmen. mimochodem bych za hrubky v diskuzích nikoho nedrbal (pokud by to nebyl extrém, v opačném případě to považuji za ubohost :) ), člověk udělá překlep jako nic, občas i něco uklouzne, všichni dělají chyby. bleskovky jsou ale součást zdejší redakce a měly by ty základní pravidla dodržovat... je třeba rozlišovat, kde se ten text nachází (například předpokládám, že v článcích zde nečekáš smajlíky, kdežto tady je to tak nějak v pořádku ;) )
-
Jo kdyby tě tak někdo odkrágloval.. to by bylo hezké. *12*
-
Tak to bych se hádal - čeština je jeden z nejblbějších jazyků na světě a obsahuje hordy přebytečných archaismů, které slouží akorát k tomu, aby si grammar nazi jako jsi ty měli na čem pohonit ego...
Mimochodem - Věty začínají velkým písmenem. -
to se uvidí :) tak většinu věcí už bys měl mít v malíku za tu dobu, ono těch pravidel zase tolik není... :)
-
Zapnul hru, naskočil Error 37, a pak si řekl - až to naběhne, tak si to na pět minut vyzkouším a půjdu si lehnout.... *11*
-
děkuji, kdy bude další lekce mistře? *3*
-
Diablo III si našlo svoji první(?) skutečnou oběť - 32 letý Russell Shirley zemřel na srdeční...
keď si predstavím, že 3 posledné dni svojho života, hral niečo dookola :D -
Diablo III si našlo svoji první(?) skutečnou oběť - 32 letý Russell Shirley zemřel na srdeční...
lekce češtiny zdarma:
ne "32 letý", ale "32letý". -
Už jste někdy na něco dostali 125% slevu? :) Šílenci z Green Man Gamingu to dokázali. Do soboty si můžete ZADARMO stáhnout Disciples II: Gold Edition a pak hru prodat zpátky za pět dolarů a použít je na další nákup. Nabídka století, server je pro velký zájem zahlcen, takže mějte strpení. -z FB stranek Re-play
-
Tak dávat 15min - 1hod dopředu vědět je asi ideální.
-
Tož není to zrovna "no-brainer" na "MMO treatment", ale kdyby to udělali dobře, tak by to mohlo být sakra dobrý.
-
T-Opel: Existuje mindfuck dobrý (logický, hluobký, promyšlený) a mindfuck špatný (negace předchozího)
-
Tak mne napadá otázka - jak moc dopředu byste chtěli, abych o podobných akcích dával vědět? Jde o to, aby to návštěvník postřehl, ale posléze na to nezapomněl? :)
Btw: Pro ty, kteří to prošvihli, chystáme článek. -
Za čtvrt hodinky vyjde krátký akční film k Metro: Last Light. Nenechte si ho ujít!
Uff... stihol som to len tak tak (16:59:20).. Film bol sice az moc kratky ale tesim sa na to... Krasna atmosfera a rusky jazyk.. to je jednoducho naj :).