-
V posledním článku o ME3 multilplayeru jsem v podstatě zaspamoval celou diskuzi svou reakcí na uživatele Nikdo. Tam se vyjadřuji snad ke všem problémům, které se tu kolem ME3 probírali a myslím si, že většina se mi podařila obhájit. Jestli jsi masochista, můžeš si to přečíst. *1* Ale alespoň je to přehledné a ucelené shrnutí. http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/multiplayer-mass-effect-3-spousti-n7-silencer-59360/?page=2 -
Sorry, nemohl jsem si pomoc *1*
EDIT: Jen otázečka: K čemu jsem došli? Nepamatuju se, že by jsem nějakou internetovou diskusi někdy skočil a tuhle jsem rozhodně zapoměl. -
shootmania storm
http://www.youtube.com/watch?v=AokX-7VnHwE
Vypada vic jak slusne.. "powered by players" -
Tohle už jsme tu snad vyřešili...
-
Aby se vyhnuli nelogickým mindfuckům museli by předělat půl hry nebo potvrdit, že Shepard je/byl indokrinován.
-
V Mass Effect 3: Extended Cut určitě opět nebude chybět Admiral Hackett, EDI a Kaidan.
Takže jestli Kaidan, pak i Ashley a jestli jeden parťák, pak předpokládám, že každej přeživší parťák.
Na postavy hážu bobek, hlavně se hoši vyhněte nějakým nelogickým mindfuckům... -
Graf je na 99 % myšlen ve smyslu "tahle grafika spolu s tím nejnadupanějším CPU současnosti." To je celkem logické.
-
Byla to ironie? :D A nebo sis nevšiml, že to je pouze pro nvidii? :D
-
( . Y . ) ( . Y . ) ( . Y . ) ( . Y . ) ( . Y . )
( . Y . ) ( . Y . ) ( . Y . ) ( . Y . ) ( . Y . ) ( . Y . ) ( . Y . ) ( . Y . )
Jak je to s Diablem III už fungují servery ? -
Tak o tom zadna :D
-
No, je to už trochu legrační... Na druhou stranu by to MOŽNÁ mohlo dávat smysl taková hra.
No ale já stejně čekám na nějaký ekvivalent EVE online ve středověku... Až pak se ze mě stane opravdový hardcore hráč. *5* -
Assassin's Creed MMO v přípravě?
http://www.metro.co.uk/tech/games/899944-ubisoft-planning-assassins-creed-mmo
Trolle, je to tady. *15* -
Zdravím.Nemohly byste přestat banovat uživatele Lord Blackadder?Jeho příspěvky mě velmi bavíc
-
Posun je to druhý nebo třetí. Osobně si myslím, že kdyby se vrátili k prvnímu gamaplay traileru (úplně první video ze hry), tak nemůžou udělat chybu. Bylo to atmosféru, nápad a přitom to stále bylo akční. Problém je, že to co ukázali tuším na minulé E3 byla mizerná tuctová koridorová střílečka. Já mám pořád ještě naději, že to celé vzali, vyhodili a jedou znovu z bodu kdy ukázali první tailer.
-
Tak to počkat, je sice na úrovni 560Ti (570 ne), ale jen v málokterý hře. Vtěšinouá ji 56OTi o pár procent překonává (taky záleží na recenzentovi *3*). Mimoto žere 2x tolik, je mnohem větší a hlučnější.
-
by si sa divil ale MP sa stale hrava...
-
V Mass Effect 3: Extended Cut určitě opět nebude chybět Admiral Hackett, EDI a Kaidan.
Znova chcú spustiť LOTS OF SPECULATION -
Assassin's Creed III pravděpodobně vyjde i na PSV.
On Vietkong 2 ještě někdo hraje? To mě překvapuje, já už sem dávno zapomněl, že něco takového vyšlo. -
Nový patch pro Vietcong 2
dneska vychází nový neoficialni patch pro Vietcong 2
http://www.vietcong.info/portal/forum/viewthread.php?thread_id=381&page=1 -
Vlastníte grafickou kartu od nVidia? Mrkněte, jaký výkon od ni můžete očekávat v Max Payne 3.
Ani moje ATi 5870 tam neni ;-) ale sem v klidu. Zatím mi všechno jede na max ve full HD a to je karta už pěkne stará. Pokud nepodělají port z konzole, tak nemám strach, že mi to nepojede plynule.