Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Střílčka XCOM odložena do fiskálního roku 2014 (tedy 1.4.2013 - 31.3.2014).

    Proč už to raději nezruší uplně a neukončí tak tu agonii? To už je kolikátý posun vydání, desátý? I když ono je v poslední době hodně v módě posouvat datum.
  • Ve skutecnosti je nekde u 570ky coz je taky duvod proc jsem ji jeste nevymenil :D
  • Ve skutečnosti je nad 560ti.
  • GTX295 bude predpokladam nekde mezi 8800 a 560 (non-ti)
  • montatatana

    Co nás čeká a nemine v nejnovější (23.5.2012) aktualizaci PS Store?

    juhuuu a zhruba tretina pro nas opet neplati a muze nam byt ukradena! Co takhle konecne zacit uvadet, ze dycky postujete aktulizaci americkyho Storu? :)
  • Trol.diskuzni
    OMG, vždyť svět končí 21. 12. 2012! *8*
  • Střílečka XCOM odložena do fiskálního roku 2014 (tedy 1.4.2013 - 31.3.2014).

    no hlavně, že vyjde 8 DLC pro Maxe *6* a na tohle se bude další rok čekat
  • Vlastníte grafickou kartu od nVidia? Mrkněte, jaký výkon od ni můžete očekávat v Max Payne 3.

    je to fuk... moje GTX295 tam stejne neni...
  • no, taku fantaziu ti zavidim, ja to tam nevidim
    ja tam vidim polovicny graf co nic nevravi
  • Ty budes asi mistni intelektual, ze ?
    Hra bude ocividne zavisla vice na vykonu graficke karty nez na procesoru...
  • oki, dik :)
  • Vlastníte grafickou kartu od nVidia? Mrkněte, jaký výkon od ni můžete očekávat v Max Payne 3.

    to co je za stupidita, takze nezalezi ci tam je nejaky celeron alebo Ivy bridge? cista PR masaz a tiscali to tu hodi len tak
    *12*
  • EuroSamurai
    Mě ted taky přišla . A jediný co zažívám je frustrace :D
    Hraju na casual serverech ale mám takovej blbej pocit že tam moc casual hráčů nechodí.
  • braveman
    Pokud jde o Thief, neměl by s ním být n W7 problém.
    Viz. http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2686094
  • Akční nabídka na STEAMu: Dead Island za 12€ a hry ze série Thief za 5€. Nabídka končí v pátek...

    ako su vlastne robene hry na steame? su prekompilovane tak ako na GoG, aby isli aj na novych systemoch? (W7)
  • to mne taky zajimá
  • Trol.diskuzni
    Co ty víš, třeba do toho Nintendo pořádně šlápne a rozvíří prach! Až na ty 2GB mi to přišlo supr , i ta cena v poho... To by určitě mohlo uspět - PS4 bude stát tak 20 klacků, až to výjde beztak *1*
  • Ringwraith
    Too good to be true.
  • Trol.diskuzni
    No ale UE4 a "Crytek, EA and Valve are all working on Wii U", to by bylo velmi velmi zajímavé...
  • Ringwraith
    Surely a rumor only!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit