Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • braveman
    Ano, už se to bylo v bleskovkách zveřejněno 8. dubna 2012 v 15:00:00.
    Přesto díky *3*
  • Ringwraith
    Ano, po ToRtanicu se stalo velmi módní jmenovat nadcházející MMO po velkých katastrofách. Takže máme třeba Guildenburg 2.

    Kromě TERy, o té so říká, že je TERAble (terrible). *3*

    Jinak ano, před Hero Enginem je ">", což znamená "implying" - tedy na styl "Naznačujete, že TES MMO poběží na stejném hrozném enginu jako SWtOR?"
  • Trol.diskuzni
    Mount TESuvius !*15* Kde na to ti lidi chodí... *4*

    No těším se tak, že se to ani nedá popsat, neboť to bude materiálu na kritizování ve zdejších diskuzích... Teda snad to nevýjde až někdy v roce 2014, to už tady asi chodit ani nebudu...

    Mně ty screeny z té hry připadaly vyloženě hnusné - jak počtem polygonů u stromů (Vávrův odkaz), tak stylisticky. Ani mi to nepřipadalo nějak související se světem TES (čekal bych, že mi to bude připomínat Skyrim, když se z něj stal takový hit - na to by se lidi dali natáhnout).

    Mimochodem, není ten Hero engine spíše tak nějak na houno? Narážím na problémy s SW:ToR...
  • Souhlasím.
  • Bungie se chystá oživit herní sérii střílečky Marathon.

    Kašlat na Marathon, chceme nové Oni !!!
    ^_^
  • Cosi

    Dávné spekulace o vývoji akční sci-fi střílečky s pracovním názvem Destiny od firem Activision...

    Tak to nás na letošní E3 čeká oznámení nových konzolí.
  • myslím to, že mlčí ohledně tý neděle a co se vlastně stalo...

    a když si do hry dají systém, kde člověk může hraním vydělávat peníze, skutečný peníze, legálně!!!, tak by člověk čekal, že tomu zabezpečení a stabilitě budou věnovat extrémní péči. třeba fakt věnovali, ale zatím to tak nevypadá...

    takže pěkně všichni si kupte autentifikátor za prachy, kterej se ale dá obejít, a nekecejte... :)

    PS: jinak hra je dost dobrá... jen ten bordel okolo to kazí :(
  • Jo, přesně to.

    Protože tam jen dokola píšou, ať si pořídíš nějaký autentikátor a další ochrany.
    Jenže lidi už dávno prokázali, že ti ti vůbec nepomůže.

    Pravděpodobně to probíhá tak, že někdo si tě přidá jako frienda, vyspoofuje tvoje session ID, zadá ho pro sebe, tebe hra kopne a on má kontroluje nad tvýma věcma s postavou. A to celé prochází přes jakoukoliv ochranu.

    Takže smůla. Blizzard je nahranej. Znovu opakuju. Dobrou hru poslaly do pekla hnusy jako always-online-DRM a neúčinné zabezpečení.

    Jo a taky je s podivem jak moc mimo realitu někteří Blizzdroni mohou být. Ale to je ve všech fanbase, a není se tomu důvod divit.
  • Ellendway
    http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149619846#1

    Toto je mlčení?
  • D3

    hmm, tak teď to vypadá, že ten nedělní výpadek evropskejch serverů byl způsobenej hack útokem na účty... prej to byl ten důvod, proč to vypnuli, ale i tak spousta lidí přišla o věci a prachy...

    a Blizzard stále mlčí....................
  • Ty taky.
  • Lucifer chtěl Danteho, tak si vzal Beatrice, ta ale aby Dante do pekla nemusel, tak jak řikáš se dobrovolně za něj vyměnila, jestli mi rozumíš :D
  • Já bych to nazval 4D hrou :-D přinesli do singleplayeru další reálný rozměr...krádeže.
  • @troll: no pokud by ti nevadilo přesně Diablo 2 v barvičkovité grafice a obohacené o moderní prvky můžeš vždycky zkusit Torchlight 2 ... alespon je tam singleplayer singleplayer :-D
  • Mně se líbilo, jak jsem někde četl, že některým lidem to tlačítko na unsubscribe buď záhadně zmizí v průběhu rušení, nebo ho tam vůbec neměli

    No jo, pokud se pamatuju, tak to se dělo, když lidem končil ten první měsíc hraní přibalený ke hře. Takže asi kolem konce ledna.

    BTW jak se těšíš na: http://i50.tinypic.com/29crs68.png ?
  • Trol.diskuzni
    Dobrý čéče, avšak takový Cahir by to jen nerad slyšel! *2*

    Mně se líbilo, jak jsem někde četl, že některým lidem to tlačítko na unsubscribe buď záhadně zmizí v průběhu rušení, nebo ho tam vůbec neměli *1*
  • Sakra, ten odkaz mi nějak nefunguje.

    No, tohle vede na stránku 18 toho tématu, pak stačí kliknout na "first" a tam je to vysvětleno.
    http://www.swtor.com/community/showthread.php?p=4414666

    Hmm, a taky se šíří zvěsti, že lidi, co unsubscribnou dostávají dotazníky o tom, jak by hru viděli jako F2P. Může to tu někdo potvrdit?
  • Jo když už jsi zmínil SWtOR, tak někdo z dostupných dat vypočítal, že max. počet lidí, co hru hrají v jeden moment je 76,255.
    http://www.swtor.com/community/showthread.php?s=8a796eeeae7451eb4fad2670892a6270&t=449144

    Ale nechtěl jsem to tady cpat, protože víš, co se říká.
    O mrtvých jen dobře.
    Zlý vtip, že?
  • Trol.diskuzni
    Já nevím, mně se hrozně nelíbí ten barvičkovitý styl... Měli prostě udělat Diablo 2 1:1 v pořádně nabušené grafice a dal bych tomu klidně 20/10. *9*
  • Skoro doufám, že to jsou trollové, ne skutečně míněné názory.

    No jak říkáš, sakces to bude, protože to má ten unikátní Diablo feeling, kterej za to stojí. (Kecám, pro mě osobně nestojí.) Tak některým nezbývá než se prodrat doslovnýma sračkama, aby si ten feeling mohli užít.

    Tak jen ať Blizzard (čímž myslím Activision) těch sraček naháže před Diablo 3 fandy co nejvíc, uvidíme kolika se budou ochotí prodrat.

    Ale jen se modlím, aby se toho nechytly i ostatní společnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit