-
no to bude možná převzato z angličtiny, kde semen znamená sperma
Edit: hmm tak ne, no tak na semenu není nic špatného -
No, vážně mě dostává, jak ho tam ti lidi bezdůvodně drtí za to, že používá hardware a software firewall najednou... *7* Spíš si říkám, že by nebylo od věci něco podobného taky mít zřízené.
Problémy evidentně jsou, ale ono to je holt Diablo 3 = trochu jiný levl než SW:ToR... Tady to bude sakses, i kdyby sis každou vyšší obtížnost musel kupovat jako DLC. *4* -
Kup si autentikátor! Ten tě ochrání!
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149538944?page=1
Oh, wait.
(A toto jsou ti, jenž nyní zvu Blizzdrony!)
(Je vážně smutné sledovat, jak se to Blizzardu hroutí pod rukuma.) -
Ohledně téhle hry jsem tak maximálně zvědavý, zda-li se to Skidrow podaří úspěšně cracknout...
-
Hru jsem nehral, ale neni to jen láska az za hrob? :D
-
A zajímalo by mě kdo dělal ten seznam zakázaných slov,jelikož to nepustí slovo S!E!M!E!N!A
-
Dante´s Inferno(spoiler)
Mám takový dotaz.Právě hraju hru Dantes Inferno a nevím jestli jsem to správně pochopil(je tam velmi těžká angličtina).Dante zabíjel civily v Jeruzalémě a jeho ženu Beatrice zabil nějaký chlápek.Za Dantovy hříchy si ji Lucifer odvedl do pekla.Ale teď nevim.Beatrice vypadá jako že s nim de dobrovolně,snědla i ty semínka jablka takže se stala Luciferovou ženou,ale přitom každou chvíli slyšim to její Dante.To vypadá jako že chce pomoc.
Ale proč chce pomoc když s nim de dobrovolně? -
ano take sme dostal pozvanku , libi se me to vice nez warplanes
-
http://www.escapistmagazine.com/videos/view/jimquisition/5743-You-Should-Be-Mad-at-Diablo-IIIs-Always-Online-DRM
Hmm, prosím, podívejte se. On vám to vysvětlí.
Vážně chcete toto úžasné DRM i v ostatních hrách?
Kupujte Diablo 3!
(Až je mi líto, že musím takhle nepřímo vystupovat proti dobré hře, ale Blizzard si to do toho bordelu obalili sami. Je mi to líto. Ale always-online-DRM je špatná věc, která stahuje Diablo 3 do pekla.) -
uč se raději česky
-
Diablo 3 accounty masivně hackovány
Je toho plnej net.
Stalo se to i někomu z vás?
http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-21-diablo-3-accounts-hacked-gold-and-items-stolen
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4309852456 -
24.7. 2012
-
Vývojáři Iron Front – Liberation 1944 pracují na novém multiplayerovém módu Assassinate The...
Jako ochranář zvířat a vegan říkám, že mi je to úplně fuk. Hra je hra a realita je realita. Naopak se na Iron Front těším, by z toho mohlo vzniknout něco jako WWII online, okorád líp hratelný (nepočítám ultrahardcore hráče, kterým přijde i WWII online hratelný). -
.......
Dotaz,JAK TO JE s Prototype 2??,Kdy vyjde! -
Aliens: Colonial Marines - Release Date
Oznámeno datum vydání Aliens: Colonial Marines. Vetřelcům se můžete postavit od 12. února 2013. Já se jim do cesty plést nebudu. Jsem po*ranej už jenom z toho traileru *3*. Ale na YT se na to podívám, jsem zvědav na tu alternativní dějovou linii.
http://www.youtube.com/watch?v=uBWgLBmfXkI&feature=g-all-u
EDIT: tak už je to i na hlavní stránce. -
To bych u hry, kterou chce hrát spousta lidí singleplayer nenazval bez problémů. Hlavně, když je to o víkendu.
-
Já nevím, já hrál jenom betu a viděl všechny cinematics. A když může být Kerriganova Diablem, tak proč by nemohli být ve hře usměvavé mráčky.
-
Zase nějaká předělávka skyrim songu, ale zajímavá..třeba už to tu bylo, ale tak..
http://www.youtube.com/watch?v=BSLPH9d-jsI&feature=g-vrec -
totální barvoslepost je metla vizuálu...
nicméně i tak si lze všimnout, že třeba ty usměvavé mráčky v normální hře nejsou. -
Tak jim to vyslo presne jak chteli trollove ani nepoznaj ze byli vytrolleny =)