Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC verze Max Payne 3 dorazí na čtyřech instalačních DVD.

    takže jsi to kvůli bezproblémové údržbě nemohl hrát, co? Ať žije DRM
  • Inquisitor
    To už mě dneska bohužel nepřekvapuje.
  • Ellendway
    Hra jede bez problémů. Jen včera byla údržba serverů.
  • Mechwarrior_bw

    První čtvrt hodinka z X360 verze hry Ghost Recon Future Soldier.

    oni z toho fakt urobili ďalší cod ... ingame animácie na každom kroku, tunel a scripty. Dop*dele s ubisoftom.
  • PC verze Max Payne 3 dorazí na čtyřech instalačních DVD.

    At uz je to tu!
  • no, tak zatím se zdá, že nikdo nic... jen jsem si včera večer všiml, že bylo všude po levelech nasypáno hafo "shrines of insight", který přidávají 25 % expů... hustá náprava, jen co je pravda :D
  • Recenze D3

    Mno jak to tak pročítám, tak hra pořádně nejede a předpokládám, že recenzet do bude chtít dohrát na víc obtížností, než jen na normál. Takže tak do měsicé se možná dočkáš :-)
  • souhlas
  • recenze D3

    recenze bude, nebo nebude? nějak to trvá
  • Pokud se normální člověk chová a vyjadřuje jako Ty, tak s radostí budu to co navrhuješ.
  • V tom, že ty nejsi člověk ale hovado?
  • braveman
    UTFG *7*
    http://en.wikipedia.org/wiki/Tom_Clancy%27s_Ghost_Recon
  • Tajný level v Diablo III je mnohem světlejší a veselejší, zkrátká skoro takový, jakou si fanoušci...

    A rozdíl oproti normální hře je kde?
  • Ale vždyt má pravdu, běž si honit svou Lady of Terror. :-)
  • Nic, dá jim zdarma wow na dva měsíce a ještě jim budou děkovat.
  • tak to pak ano... já jsem jeden z těch, co to poprvé zkusili spustit už po obědě, a pak už jen čekali a čekali asi až do osmi večer... (ještě že mám World of Tanks :o)

    a na fórech technický podpory to fakt vřelo, tisíce lidí nadávaly, sepisovaly se petice, každej chtěl vrátit peníze... byla to prča :) vážně mě zajímá, co na to blizzard...
  • Ataker

    Jak by to vypadalo, kdyby Diablo III byla dívka? Nějak jako na tomto videu!

    Já jsem se napojil v 22:00 to už jim to asi šlapalo...
  • takže jste si žádnýho výpadku nevšimli? :D :D :D
  • Ataker

    Jak by to vypadalo, kdyby Diablo III byla dívka? Nějak jako na tomto videu!

    Já též hraju...
  • Vrook
    já hraju..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit