-
PC verze Max Payne 3 dorazí na čtyřech instalačních DVD.
takže jsi to kvůli bezproblémové údržbě nemohl hrát, co? Ať žije DRM -
To už mě dneska bohužel nepřekvapuje.
-
Hra jede bez problémů. Jen včera byla údržba serverů.
-
První čtvrt hodinka z X360 verze hry Ghost Recon Future Soldier.
oni z toho fakt urobili ďalší cod ... ingame animácie na každom kroku, tunel a scripty. Dop*dele s ubisoftom. -
PC verze Max Payne 3 dorazí na čtyřech instalačních DVD.
At uz je to tu! -
no, tak zatím se zdá, že nikdo nic... jen jsem si včera večer všiml, že bylo všude po levelech nasypáno hafo "shrines of insight", který přidávají 25 % expů... hustá náprava, jen co je pravda :D
-
Recenze D3
Mno jak to tak pročítám, tak hra pořádně nejede a předpokládám, že recenzet do bude chtít dohrát na víc obtížností, než jen na normál. Takže tak do měsicé se možná dočkáš :-) -
souhlas
-
recenze D3
recenze bude, nebo nebude? nějak to trvá -
Pokud se normální člověk chová a vyjadřuje jako Ty, tak s radostí budu to co navrhuješ.
-
V tom, že ty nejsi člověk ale hovado?
-
UTFG *7*
http://en.wikipedia.org/wiki/Tom_Clancy%27s_Ghost_Recon -
Tajný level v Diablo III je mnohem světlejší a veselejší, zkrátká skoro takový, jakou si fanoušci...
A rozdíl oproti normální hře je kde? -
Ale vždyt má pravdu, běž si honit svou Lady of Terror. :-)
-
Nic, dá jim zdarma wow na dva měsíce a ještě jim budou děkovat.
-
tak to pak ano... já jsem jeden z těch, co to poprvé zkusili spustit už po obědě, a pak už jen čekali a čekali asi až do osmi večer... (ještě že mám World of Tanks :o)
a na fórech technický podpory to fakt vřelo, tisíce lidí nadávaly, sepisovaly se petice, každej chtěl vrátit peníze... byla to prča :) vážně mě zajímá, co na to blizzard... -
Jak by to vypadalo, kdyby Diablo III byla dívka? Nějak jako na tomto videu!
Já jsem se napojil v 22:00 to už jim to asi šlapalo... -
takže jste si žádnýho výpadku nevšimli? :D :D :D
-
Jak by to vypadalo, kdyby Diablo III byla dívka? Nějak jako na tomto videu!
Já též hraju... -
já hraju..