-
Ani ne... Má to vždy tu pravou šťávu!
UE4 a 60fps at 1080p, holy shit! *14* (jsem myslel, že o UE4 mi budou vyprávět moje vnoučata, až budu na kapačkách umírat pomalou smrtí za pár desítek let...) -
Na Games.cz diskutovat o konzolích?
Si spadl z višně? *1* -
Tož proč to nedáš do D3 diskuze, aby bylo o čem diskutovat? *1*
-
Mě beta přišla do Steam inventáře a hra se mi objevila v seznamu mých her.
Tomu jsem celkem věřil. *4* -
mě už několikrát přišel kod na betu, ale odkaz odkazoval na rukej steam a že se tam musim přihlásit, tak sem tomu moc nevěřil... a už přišel několikrát za několik měsíců..
-
http://mynintendonews.com/2012/05/22/wii-u-price-release-date-details-leaked-by-ubisoft-dev/
http://mynintendonews.com/2012/05/22/wii-u-price-release-date-details-leaked-by-ubisoft-dev/
Wii-U Specs, release date, and price leaked? -
Já mám asi 30 minut v CS:S a CS:GO betu jsem dostal před měsícem.
-
a něco s alespoň podobným bojovým systémem
a nebo velením bez bojového systému *3* -
pche ja mam stovky hodin v source a nic me nedali *16*
-
Crew is jumping ship! (<-See what I did there?)
http://www.swtor.com/community/showthread.php?p=4435219#post4435219 -
Iron Front: Liberation 1944
Máme na to u nás distributora?? -
Counter Strike
Nezačala teď nějaká open beta na Global Offensive? Jak je jinak možný že bych tu betu dostal, když sice předchozí díly vlastním, ale nahráno mám tak hodinu a půl dohromady. -
To je náhodička. Sabaton vydává album Carolus Rex, tak jsem si nainstaloval With fire and sword a k tomu poslouchám nekonečnou smyčku Gott mit uns. *1* (pozn. nic bližšího třicetileté válce neznám...možná nějaký mod do Medievalu 2 ).
PS: Asi ne, koncept M&B je dost výjimečný. *5* Možná něco podobného bude v té Vávrově nádheře, ale pochybuji, že tam budeme velet armádě. -
A co Napoleon DLC *15*?
Ne, vážně, nic mě nenapadá, snad jen War of the Roses ale ta ještě nevyšla. -
hraji právě warband znám a znám i ohněm a mečem
-
Fakt, pokud Warband neznas, doporucuju, oproti puvodnimu je to 2x tak lepsi :)
-
David Cage by si s Playstation 3 vystačil ještě dalších pět let. Vývojáři jsou podle něho...
Mount and Blade Warband...:-D -
existuje nějaká hra podobná Mount and Blade ?
-
EA Dice má na příští rok připraveno několik her běžících na enginu Frostbite 2, které budou...
No konecne nekdo zacina psat hry pro 64bit systemy :D -
Tip :)
XCOM Enemy Unknown má release date! 9. /11. října *14*