Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Ani ne... Má to vždy tu pravou šťávu!

    UE4 a 60fps at 1080p, holy shit! *14* (jsem myslel, že o UE4 mi budou vyprávět moje vnoučata, až budu na kapačkách umírat pomalou smrtí za pár desítek let...)
  • Ringwraith
    Na Games.cz diskutovat o konzolích?

    Si spadl z višně? *1*
  • Trol.diskuzni
    Tož proč to nedáš do D3 diskuze, aby bylo o čem diskutovat? *1*
  • Ringwraith
    Mě beta přišla do Steam inventáře a hra se mi objevila v seznamu mých her.

    Tomu jsem celkem věřil. *4*
  • mě už několikrát přišel kod na betu, ale odkaz odkazoval na rukej steam a že se tam musim přihlásit, tak sem tomu moc nevěřil... a už přišel několikrát za několik měsíců..
  • Ringwraith

    http://mynintendonews.com/2012/05/22/wii-u-price-release-date-details-leaked-by-ubisoft-dev/

    http://mynintendonews.com/2012/05/22/wii-u-price-release-date-details-leaked-by-ubisoft-dev/

    Wii-U Specs, release date, and price leaked?
  • Ringwraith
    Já mám asi 30 minut v CS:S a CS:GO betu jsem dostal před měsícem.
  • a něco s alespoň podobným bojovým systémem
    a nebo velením bez bojového systému *3*
  • pche ja mam stovky hodin v source a nic me nedali *16*
  • Ringwraith

    Crew is jumping ship! (<-See what I did there?)

    http://www.swtor.com/community/showthread.php?p=4435219#post4435219
  • Iron Front: Liberation 1944

    Máme na to u nás distributora??
  • Counter Strike

    Nezačala teď nějaká open beta na Global Offensive? Jak je jinak možný že bych tu betu dostal, když sice předchozí díly vlastním, ale nahráno mám tak hodinu a půl dohromady.
  • Hairy_Ass
    To je náhodička. Sabaton vydává album Carolus Rex, tak jsem si nainstaloval With fire and sword a k tomu poslouchám nekonečnou smyčku Gott mit uns. *1* (pozn. nic bližšího třicetileté válce neznám...možná nějaký mod do Medievalu 2 ).

    PS: Asi ne, koncept M&B je dost výjimečný. *5* Možná něco podobného bude v té Vávrově nádheře, ale pochybuji, že tam budeme velet armádě.
  • rancor1223
    A co Napoleon DLC *15*?
    Ne, vážně, nic mě nenapadá, snad jen War of the Roses ale ta ještě nevyšla.
  • hraji právě warband znám a znám i ohněm a mečem
  • Miserius
    Fakt, pokud Warband neznas, doporucuju, oproti puvodnimu je to 2x tak lepsi :)
  • David Cage by si s Playstation 3 vystačil ještě dalších pět let. Vývojáři jsou podle něho...

    Mount and Blade Warband...:-D
  • existuje nějaká hra podobná Mount and Blade ?
  • EA Dice má na příští rok připraveno několik her běžících na enginu Frostbite 2, které budou...

    No konecne nekdo zacina psat hry pro 64bit systemy :D
  • kostejnesmrtelny

    Tip :)

    XCOM Enemy Unknown má release date! 9. /11. října *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit