-
Více jader neznamená nutně tolikrát více výkonu. Už několikrát jsem četl, že maximální efektivní počet jader je 16 a pak že už se vyplatí jen zvyšovat frekvenci atd. -
Nevěřím *2*
-
Dnes je to přesně šest let, co se Valve poprvé zmínilo o Half-Life 2: Episode 3.
*13* -
http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=24142&catid=1&Itemid=57
-
Síla je,Že intel ma 48 jádrový procesor.Na tom bych rozjel....No nevim? Možná za 30 let GTA 15 *15* *15*
-
Jaj, oprava "..zatím co mY.."
-
Dnes je to přesně šest let, co se Valve poprvé zmínilo o Half-Life 2: Episode 3.
Nám obyčejným smrtelníům to letí, ale ve Valve maj ten svůj podělanej jinej čas, takže zatím co mi už budem dávno prdět do hlíny, oni ještě budou kutit HL3 :-) -
MK výroční video
http://www.gamespot.com/mortal-kombat-2011/videos/mortal-kombat-20th-anniversary-retrospective-6378022/
Pěkná Mortal Kombat retrospektiva. *3* -
Díky!
-
Dnes je to přesně šest let, co se Valve poprvé zmínilo o Half-Life 2: Episode 3.
Kua ten cas leti... -
Ha, tak fajn *1* už mi z toho učení asi fakt jebe.
-
V Mass Effect 3: Extended Cut určitě opět nebude chybět Admiral Hackett, EDI a Kaidan.
2Rancor: jo, Cahir s nim souhlasí a považuje ho za úžasný, který ten příběh naopak povznáší na vyšší úroveň
2 Cahir: Taky jsem tu tvoji esej celou přečetl a pár věcí bylo zajímavých, u pár věcí jsem nevěřícně kroutil hlavou a zbytek mě rozhodně nepřesvědčil o tom, že by to bylo nějaké úžasné dílo. Stejně takhle si já obhájim spoustu nesmyslů co v tom konci vidim já.
Btw neřikal jsi náhodou, že mindfucky považuješ za něco, co by se mělo obdivovat? :-) -
Heh, tak to vůbec nevím. Každopádně služba v legii bude asi dobrovolná - prostě taková obdoba těch římských, to je asi bethesďácká inspirace. A co se týče ostatního, tak to nemám ani páru...ale hráč má možnost se stát šéfem nejrůznějších cechů, takže by to asi nebylo úplně marný pro člověka "z lidu". Do rady, ve které seděl v Oblivionu třeba kancléř Ocato, by to bez konexí asi bylo horší. Každopádně tě můžu odkázat na forum, kde se jich můžeš opat na tyhle věci: http://forum.bonusweb.cz/elderscrolls/index.php
-
A jistě, to jsem četl, sám jsem tam napsal podobný článeček (i když tak poloviční). I když teď mi není jasná jedna věc - souhlasíš tedy s koncem ME3 nebo ne? (Jsem posledních pár dni trochu mimo, tak mi to není jasný...)
-
Pro Hairyho: Chtěl jsem se tě jako odborníka zeptat, jestli je v Cyrodillu služba v legiích povinná. Podobně jako v armádě. A ještě, jak je to v Cyrodillu se stavy? Tam neexistuje žádná obdoba feudalismu, to mají tuším jen ve Vysokoskalí. Jak to tedy je v centru říše? *4* Může se i obyčejný člověk vypracovat někam vysoko?
-
*TROLL FACE* -
jo jo, sorry, už to jede, nahazovali tam info o hotfixech...
-
Ne, protože http://eu.battle.net/wow/en/ jede.
-
blizzard.com, diablo3.com i battle.net jsou down
že by zase nějakej attack? :) -
hej, tiez si tak myslim, len som chcel na to svojim prispevkom upozornit, aby ti, co maju napr 9800 nemali velke oci :)