Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crysis 2 se vraci na Steam...

    ...a to v maximum edici http://cdr.thebronasium.com/sub/14840.

    treba budou dalsi hry od EA nasledovat *4*
  • Alex81
    Na GoG.com míří Carmageddon + the Splat Pack!!!
  • rancor1223
    Nejraději mám stále Tennanta, ale Smith je taky skvělý Doktor. Nejlepší byla ale Doktor Donna *1*. Kdyby náhodou někdo neviděl, nechci spoilovat *3*
  • GoT

    jj, nedá se to vůbec hrát... lituju lidi, co to maj předobjednaný
  • ucho
    stejně tak bylo na více místech v akci Metro a předtím Total Wary a Tomb Raider. už asi bylo přeslevováno, tak se to víc ujednocuje :) na steamu ještě v poslední době frčí dost věci, které se prodávaly předtím v bundlech...
  • To neni shoda, to prostě okoukali :D
  • Trol.diskuzni
    Neviem. *4*
  • -

    Keď povieš 1 vtip x-krát, prestáva to byť vtipné, vieš môj?
  • link

    https://store.bistudio.com/iron-front
  • Iron Front žije!

    Tak dnes konečne porodili Iron Front: Liberation 1944

    Kto sa odváži a vyskúša?

    *4*
  • RavenHolm
    Přesně tak. Je to jen o zvyku. Jsem si říkal, že po 10. doktorovi to nebude ono, ale jedenáctka ostudu neudělal.
  • Náhodou já mám asi jako jeden z mála 11.Doktora nejradši a Amy je taky supr,s Martou jsou moje nejoblíbenější společnice
  • Marquis

    Další díl série Zone of the Enders dostal název Enders Project. K dispozici jsou první artworky.

    To je škoda, protože ZoE je jedmo z nějvětších zklamání, které jsem mezi hrami zažil? Zápletka je sice fajn, ale je podaná naprosto stupidně a obsahuje ty nejnesmyslnější dialogy, které jsem kdy viděl. A hraní je nehorázně stereotypní. Doufal jsem, že tu sérii zabalej a zapomenou na ni...
  • Ta Civilizace 5 je v akci na Steamu, GreenManGaming, GamersGate, Amazonu a nyní i GetGames. Všude za stejnou cenu. To jsem ještě neviděl takovou shodu.
  • aha muselo mi to uniknout sorry
  • Ringwraith
    Jo jo, četl jsem v Mladé Frontě.
  • Alex81
    Vím, že je to absolutně OT ale zítra je 70 let od Operace Anthropoid!
  • Trol.diskuzni
    http://games.tiscali.cz/byznys/chysta-sony-reklamy-do-her-a-streamovani-59521
  • nehodíš odkaz prosímm *13*
  • Pročti si články tady na games ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit