-
Crysis 2 se vraci na Steam...
...a to v maximum edici http://cdr.thebronasium.com/sub/14840.
treba budou dalsi hry od EA nasledovat *4* -
Na GoG.com míří Carmageddon + the Splat Pack!!!
-
Nejraději mám stále Tennanta, ale Smith je taky skvělý Doktor. Nejlepší byla ale
Doktor Donna *1* . Kdyby náhodou někdo neviděl, nechci spoilovat *3* -
GoT
jj, nedá se to vůbec hrát... lituju lidi, co to maj předobjednaný -
stejně tak bylo na více místech v akci Metro a předtím Total Wary a Tomb Raider. už asi bylo přeslevováno, tak se to víc ujednocuje :) na steamu ještě v poslední době frčí dost věci, které se prodávaly předtím v bundlech...
-
To neni shoda, to prostě okoukali :D
-
Neviem. *4*
-
-
Keď povieš 1 vtip x-krát, prestáva to byť vtipné, vieš môj? -
link
https://store.bistudio.com/iron-front -
Iron Front žije!
Tak dnes konečne porodili Iron Front: Liberation 1944
Kto sa odváži a vyskúša?
*4* -
Přesně tak. Je to jen o zvyku. Jsem si říkal, že po 10. doktorovi to nebude ono, ale jedenáctka ostudu neudělal.
-
Náhodou já mám asi jako jeden z mála 11.Doktora nejradši a Amy je taky supr,s Martou jsou moje nejoblíbenější společnice
-
Další díl série Zone of the Enders dostal název Enders Project. K dispozici jsou první artworky.
To je škoda, protože ZoE je jedmo z nějvětších zklamání, které jsem mezi hrami zažil? Zápletka je sice fajn, ale je podaná naprosto stupidně a obsahuje ty nejnesmyslnější dialogy, které jsem kdy viděl. A hraní je nehorázně stereotypní. Doufal jsem, že tu sérii zabalej a zapomenou na ni... -
Ta Civilizace 5 je v akci na Steamu, GreenManGaming, GamersGate, Amazonu a nyní i GetGames. Všude za stejnou cenu. To jsem ještě neviděl takovou shodu.
-
aha muselo mi to uniknout sorry
-
Jo jo, četl jsem v Mladé Frontě.
-
Vím, že je to absolutně OT ale zítra je 70 let od Operace Anthropoid!
-
http://games.tiscali.cz/byznys/chysta-sony-reklamy-do-her-a-streamovani-59521
-
nehodíš odkaz prosímm *13*
-
Pročti si články tady na games ;)