-
Just Cause 2 (100,-)
Just Cause 2 za 3,74 eur (Steam verze)
http://www.gamersgate.com/DD-JC2/just-cause-2
v akci jsou i DLC -
Hmm, tak to bych celkem bral. Dokonce sem před pár dny marně vzpomínal, kam se poděla moje originálka Under a Killing Moon, že bych si to zahrál.
-
Ano ano ano! Začít hezky od nuly s vlastním zaklínačem, ty by byl pan Santa věru šťastný. Spíše jsem však zvědavý na to RPG z nového prostředí. Nějaký ten cyberpunk prosím *4*
-
tex murphy
A mame tu novy Kickstarter projekt pre pamatnikov: http://www.kickstarter.com/projects/251414413/tex-murphy-project-fedora -
To by mi ani nevadilo. :-) Dokonce bych nemusel byt ani zaklinac.
-
CD Projekt shání nové lidi na vývoj RPG zasazeném v temném fantasy světě (zní to jako Zaklínač...
Výborný by bylo, kdyby Geraltův příběh ukončili v nějakým datáči a nechali nás konečně vytvořit si vlastního hrdinu v regulérním novém díle. -
Parádní video, hlavně ty efekty. Ale zklamal mě ten borec na konci, řekl to jak kdyby měl být konec světa :(
-
http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-11-jades-empire
Docela zajímavé čtení, konečně někomu dalšímu docvaklo, co herní průmysl potřebuje. -
Každopádně je vidět že to funguje. Kdybych něco takového napsal včera tak určitě nebudu mít kladné hodnocení :-P
-
Hmm na tom něco bude.
-
http://tinyurl.com/bq9xj8d *1*
-
Vypadá to, že Silent Hill: Book of Memories je opět odloženo. Amazon udává jako datum vydání...
Myslím, že když tě hra dokáže zabavit na měsíc, tak to samo o sobě něco znamená, ne? -
Zynga žaluje francouzské vývojářské studio Kobojo za název jejich hry PyramidVille. Slovo Ville...
Tak by měla Zynga žalovat i producenty Big bang th. za Sheldonové "Bazinga" -
Já se těším ... na to že tu bude klid protože většina odtáhne hrát a za měsíc se vrátí jak je to zklamalo :-P
-
To nejsou veletoče ... to jen někdo nevěděl co si počít se scénářem ...
-
Čekají na launch nových konzolí ...
-
Blizzard se ani letos na E3 nedostaví, svoji účast ovšem potvrdil na Gamescom.
Ne. (a myslím to vážně) -
Neco pres dvacet minut...
Uz se tesite? :D -
šajze, grósse šajze!
-
boha, to sú veletoče...