Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Just Cause 2 (100,-)

    Just Cause 2 za 3,74 eur (Steam verze)
    http://www.gamersgate.com/DD-JC2/just-cause-2

    v akci jsou i DLC
  • Hmm, tak to bych celkem bral. Dokonce sem před pár dny marně vzpomínal, kam se poděla moje originálka Under a Killing Moon, že bych si to zahrál.
  • MrSanta
    Ano ano ano! Začít hezky od nuly s vlastním zaklínačem, ty by byl pan Santa věru šťastný. Spíše jsem však zvědavý na to RPG z nového prostředí. Nějaký ten cyberpunk prosím *4*
  • lipkozzi

    tex murphy

    A mame tu novy Kickstarter projekt pre pamatnikov: http://www.kickstarter.com/projects/251414413/tex-murphy-project-fedora
  • To by mi ani nevadilo. :-) Dokonce bych nemusel byt ani zaklinac.
  • Cahir

    CD Projekt shání nové lidi na vývoj RPG zasazeném v temném fantasy světě (zní to jako Zaklínač...

    Výborný by bylo, kdyby Geraltův příběh ukončili v nějakým datáči a nechali nás konečně vytvořit si vlastního hrdinu v regulérním novém díle.
  • Divotvurce
    Parádní video, hlavně ty efekty. Ale zklamal mě ten borec na konci, řekl to jak kdyby měl být konec světa :(
  • Divotvurce
    http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-11-jades-empire
    Docela zajímavé čtení, konečně někomu dalšímu docvaklo, co herní průmysl potřebuje.
  • Každopádně je vidět že to funguje. Kdybych něco takového napsal včera tak určitě nebudu mít kladné hodnocení :-P
  • Hmm na tom něco bude.
  • scy7hian
    http://tinyurl.com/bq9xj8d *1*
  • heartless_cz

    Vypadá to, že Silent Hill: Book of Memories je opět odloženo. Amazon udává jako datum vydání...

    Myslím, že když tě hra dokáže zabavit na měsíc, tak to samo o sobě něco znamená, ne?
  • Zynga žaluje francouzské vývojářské studio Kobojo za název jejich hry PyramidVille. Slovo Ville...

    Tak by měla Zynga žalovat i producenty Big bang th. za Sheldonové "Bazinga"
  • Já se těším ... na to že tu bude klid protože většina odtáhne hrát a za měsíc se vrátí jak je to zklamalo :-P
  • To nejsou veletoče ... to jen někdo nevěděl co si počít se scénářem ...
  • Čekají na launch nových konzolí ...
  • PreidaQ

    Blizzard se ani letos na E3 nedostaví, svoji účast ovšem potvrdil na Gamescom.

    Ne. (a myslím to vážně)
  • Neco pres dvacet minut...

    Uz se tesite? :D
  • šajze, grósse šajze!
  • smejki
    boha, to sú veletoče...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit