Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To snad vypadá, jako kdyby tam ten záběr na záchod dali schválně kvůli Vávrovi.
  • Diablo 3 stream

    šialenstvo práve začalo ,stream Diabla 3 ,100k sledovanosť *7*
  • FAKT *8*
    nehodí se k tomu spíš FPS ?
  • Tři nová videa z prostředí Beyond Good & Evil 2.

    Čekal jsem spíš nějakou víc kreslenější/Fantasy grafiku podle stylu 1čky, tohle mi připadalo spíš jak záběry z Far Cry 2, ale tak půjde o zasazení příběhu samozřejmě, grafiku vem čert.
  • Blizzard se ani letos na E3 nedostaví, svoji účast ovšem potvrdil na Gamescom.

    Na to by měli být nějaké směrnice. Všechny hry 2012+ musí mít záchody!
  • Divotvurce

    Tři nová videa z prostředí Beyond Good & Evil 2.

    Zatím to vypadá dobře. A jsou tam i záchody :)
  • Doctor Who:Eternity Clock

    Budete tuhle hru někdo z redakce recenzovat?
  • Cele je to pretazene za vlasy. Taaakze .... prvotni zla pripravi plan jak zneuzit kameny ve svuj prospech, ten jim temer vyjde ale jsou porazeni a zniceni, a najednou je vytvoreni uber diabla dalsi plan?? s kterym teda museli pocitat od zacatku s tim ze ten prvni plan selze a ze se stane presne to co se stalo a bla bla bla... :-D
  • MrSanta
    Tak nevypadá to špatně, akorát jsem nějako nepochopil proč Adria udělala to co udělala. Jestli to byl plán od začátku, tak mi není jasné proč pomáhala v jednotce. Jedině snad že chtěli naplnit ten šutrák všema evilama, aby se dal vyrobit über Diablo. V tom případě mi to ale přijde poněkud dost přitažené za vlasy
  • Jo o tom zadna, Blizzard tohle vzdycky umel. Hmm mozna mas pravdu, to uz nedokazu zhodnotit. Me prijdou lepsi v jinych ohledech.
  • V zájmu výsledné kvality se Crystal Dynamics rozhodlo odložit vydání Tomb Raider z podzimu do...

    Tak uz me odlozili Metro, Bioshock, Darksiders II, ted Tomb Raider, co se to deje *13*
  • Hairy_Ass
    Jako samotná technická stránka filmečku vypadá dobře, ale z nějakého důvodu mi přijdou filmečky k Diablu 2 pořád o něco lepší. vis http://www.youtube.com/watch?v=dJS4TeykUmM
  • V zájmu výsledné kvality se Crystal Dynamics rozhodlo odložit vydání Tomb Raider z podzimu do...

    Sice bych to viděl spíš na snahu vyhnout se příliš velké konkurenci v podobě vydání jiných titulů ve stejném období, ale i tak držím Crystal Dynamics palce. Pokud chtějí dodržet většinu svých rozhodnutí která ohlásili, tak předpokládám že TR9 je/bude gamedesignérské peklo.
  • Je to ostrá holka...
  • pernicek

    Tak šel čas s Larou Croft za posledních 16 let.

    Ty jehlany mají něco do sebe..
  • V zájmu výsledné kvality se Crystal Dynamics rozhodlo odložit vydání Tomb Raider z podzimu do...

    Prave naopak. Konečne vyzerá ako skutočná žena. Nie ako nepodarený genetický experiment osamelého vedca :-)
  • az na ten nejnovejsi, protoze to uz neni lara
  • Heh zezačátku to vypadalo dobře, skoro bych o tom i přemýšlel, ale ty scény v neby :D a samotná podoba Diabla, bože.
  • A to já se klidně podívám, páč to stejně hrát nebudu. Dík. :-D
  • Tohle bylo v tutorialu....no takove skilly tam budou vsechny. Proto jsem to vypnul a smazal. Nevim soubojovej system se moc neliší od STO, ale z nějakého důvodu mě výsadky v STO neuvěřitelně bavili a to nejsem žádnej Star Trek fanboy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit