-
@anonymové To sice ano, ale nebavíme se spíš o důsledcích zásadních rozhodnutí? O tom se přece bavíme, ne? Už jen konec ME3 vám přišel černobílý? -
Takových epilogů jsi měl v průběhu trojky spoustu, ale uznávám, že absence skutečného epilogu je kontroverzní. Já osobně s tím problém nemám, naopak. Autoři chtěli být tajemní a nejasní a vymstilo se jim to. Hráči si však onen epilog vykrřičeli, takže uvidíme. To ale nic nemění na tom, že těch voleb jsou tam stovky, stejně tak viditelných následků (včetně trojky). Absence několika obrázků s dovysvětlujícím textem (DA, Fallout) u mě hru opravdu nepotopí.
-
To je otazka, tim se muzou vsichni uklidnovat, ale bez nejakeho zaverecneho popisu, alespon jako v DAO o tom co jsi ovlivnil, to muze byt ve vysledku uplne jedno.
-
Nesouhlasím. Rozhodl jsi o osudu několika galaktických ras, o desítkách osudů jedinců a učnil jsi stovky a stovky minoritních rozhodnutí. Celá série byla od začátku o poražení Reaperů. Kolik rozhodnutí jsi u konce jako chtěl? Že by jsi je třeba zabil 16ti různými způsoby? *7* Závěrečné cutscény jsou pojaty hodně minimalisticky, uznávám, ale když se nad nimi člověk trochu zamyslí, obsahují v sobě navzájem velikou rozdílnost. a Ani jeden ze závěrů nemění nic na tom, jak jsi se vypořádal třeba Quariany. Takže jaképak nerozhodování o ničem? Nesmysl.
-
Jde o to ze v BW hrach mas vzdy dobrou a spatnou volbu, a dokonce ji mas i vyznacenou! aby si to nahodou neprehledl. V Zaklinacich existuje jen menší zlo a někdy je dost těžké ho najít.
-
Vezmi si například "karmu" v Mass Effect, která ti sama přidělením bodů rozliší, které rozhodnutí je dobré a které špatné. Systém dialogů, kde máš doslova vyznačenou dobrou a zápornou reakci.
-
No v určitých věcech s Tebou souhlasím, ale z celkoveho hlediska po cele serii ME, se da rict ze si nerozhodnul prakticky o nicem, jen o tom kterou misi udelas driv. :-D
-
Tomu se říká entuziasmus! *1*
-
Vypadá to, že tajemná adventura Republique na poslední chvíli v Kickstarter projektu získá cílovou...
Kvantita nemusí se rovnat kvalita, jak jsme už mohli několikrát vidět. -
To je pravda, většinou jsou stavěny zeleno červeně...zelená odpověd je kladná červená záporná :-D
-
Na hádání tady máš obrovskou bandu místních primitivů. Já jsem spíš pro argumenty. *3*
-
Kdyztak se pridam :)
-
Který ze členů týmu Avengers má nejlepší vlastní videohry? Dozvíte se v infografice.
O tom bych se hádala. -
Jak už je popsáno ve vláknu, vyloženě dobrý konec ve dvojce neexistuje. Zaklínač je stavěný tak, že Geralt nemá vliv na svět v "makroměřítku". On sám nerozhoduje přímo o budoucnosti národů, frakcí atd. Jediné, co může dělat, je nějak se zachovat v dané situaci (zachráníš tři elfky, nebo se na ně vykašleš), čímž sice NEPŘÍMO ovlivní závěr hry, ale nemůže ho nijak předpvídat, pracovat s ním, zvážit ho. Zaklínač je celkově pojat komorněji než takový Mass Effect. Je v něm rozhodování hlavně typu "tady a teď" - např. když se máš rozhodnout, jestli se přidáš k Vernovovi, nebo Iowerthovi .Při tomto rozhodnurí Geralt (hráč) vůbec netuší, že jeden v sobě zahrnuje podporu povstání, za nímž stojí Saskia a druhý zase podporu Henselta. Při zachraňování elfek Geralt zase vůbec netuší, že se kvůli tomu budou na konci upalovat čarodějky => hráč je téměř po celou dobu hraní udržován v temnu a může pracovat jen s minimem informací). mně osobně to třeba místy štvalo, protože mi třeba bylo odepřeno přejít k Saskii (přestože jsem u ní byl a mluvil (zrovna tohle je designérský fail jako kráva!), přičemž když jsem se k Vernonovi přidával, vůbec jsem nevěděl, že nějaká Saskia existuje. Chápu, že do velké míry je to prostě o konceptu - není to dobře, nebo špatně - autoři to tak prostě chtěli (chtěli hráče udržovat v temnu, a pak mu vymáchat hubu v tom, co všechno nepřímo způsobil) a já to repsektuji. Takový ME je ale stavěn jinak, tam většinou hráč při svém rozhodování pracuje s větším objemem informací - vidí více do budoucnosti. A to je zase dáno jiným konceptem, než má Zaklínač. Nehodnoťme koncepty, hodnoťme jejich zpracování. Faktem ale přátelé je (paradoxně!), že Zaklínač je větší příběhový koridor než takový ME > zvolíš jednu cestu a uzavřel sis milion dalších na několik hodin dopředu -
Skoro je to tu!!
http://www.diablofans.cz/ Odpočet Diabla III *2* -
Který ze členů týmu Avengers má nejlepší vlastní videohry? Dozvíte se v infografice.
Ani hry od BW nejsou stavěny černobíle. *7* -
Popravdě já taky. Je to takové rozporuplné... něco je vyloženě skvělé, něco zase strašně průměrné.
Pokud nahodí článek, tak asi napíšu dojmy konkrétněji. -
Zkusil jsem, smazal jsem. Nemůžu říct že bych byl zklamanej je to přesně co jsem očekával. Ale díky za upozornění, alespon mohu argumentovat že sem to zkusil. :-)
-
Tady je hype o všem, divím se že nejsou denně články o Diablo 3 když má za chvíli vyjít. A co se týče SWTOR, já to říkal :-D
-
NECA představilo novou repliku Portalové pušky. Jeden z pěti tisíc vyrobených kusů může být...
Kdyby ryby byly raci....