Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle je samozrejme reakce na QFG
  • Od začátku prodeje PSV do konce března tohoto roku prodalo Sony celosvětově pouze 1,8 milionů...

    nedavno jsem o tom zrovna premyslel jestli bych si nejakej dil nedal znova, pamatuju si je jak tehdy vychazely ve score v cestine a jeden dil jako druhy byly pecky :)
  • Hanzales
    No spíše než na ty nové screeny bych upozornil na to nové interview:
    http://www.rockpapershotgun.com/2012/05/09/interview-what-happened-to-black-mesa-source-part-1/
    http://www.rockpapershotgun.com/2012/05/10/what-happened-to-black-mesa-source-part-two/
    Team leader se tam krásně rozpovídal celkově o průběhu vývoje, o tom, proč nebyl dodržen termín 2009 (což už ale na svých stránkách trpělivě vysvětlili snad 100x) a taky o současném stavu vývoje. Datum vydání samozřejmě neřeknou, můj odhad je někdy v březnu-dubnu 2013, ale může to být klidně o těchto prázdninách a nebo taky po prázdninách příštího roku. Jedno je ale jasné, vývoj pokračuje a dá se mezi řádky vyčíst, že déle než dva roky to opravdu trvat nebude.
    Outdated to taky není, pro milovníky prvního HL to bude i za 3 roky největší událostí posledních několika let a současný Source engine, vyždímaný na maximum má stále co nabídnout. Navíc celá tato věc není vůbec o polygonech a shaderech. Jde o to, jak se jim daří znovu vytvořit herní legendu a dosáhnout kvalit Valve a HL série, což je samo o sobě dosti těžké.
  • Něco v tom smyslu tu už bylo ;)
  • Ringwraith
    Co se stalo?
  • PC verze Max Payne 3 nebude potřebovat Games for Windows. X360 verze bude pro instalaci celkem požadovat...

    Hlavně tam nechoďtě a nedávejte to do bleskovek, pokud nechcete příjít o nervy.
  • Pokud Vás čekání na Black Mesa: Source ještě baví, jistě uvítáte 3 nové screeny.

    Bohužel, BMS už podle mě nevyjde.
  • Ellendway

    SWTOR

    Chce to novinku nebo alespoň bleskovku o tom, jak SWTOR ztratilo za poslední čtvrtletí 400 tisíc hráčů.
  • montatatana

    Pokud Vás čekání na Black Mesa: Source ještě baví, jistě uvítáte 3 nové screeny.

    To pak muzou rovnou zacit delat remake toho modu :)
  • Ringwraith

    Víkendová beta The Secret World

    Jděte do ní! Otevřená pro všechny.

    Bleskaři kdyžtak to nahoď do zpráviček, ať to lidi vidí. *3*

    http://au.gamespot.com/event/codes/secret-world-pc/
  • Vrook
    Souhlas. Jinak mínusy u smysluplnejch komentů jsou většinou od lidí, který nemaj pádný argumenty proti a jsou na*raný, že to nemůžou vyvrátit a zároveň jsou moc tvrdohlavý na to, aby uznali cizí opačnej názor. Pokud teda k mínusku nepřiložej i nějakou smysluplnou reakci ofc.
  • Za co ty mínusy? Paul má pravdu, kickstarter funguje už poměrně dlouhou dobu, akorát si ho teď všimly velký weby, když se na něm začaly obejvovat i dražší projekty. Hotovejch věcí už z toho vylezla spousta.
  • Nebo aspoň jak jej vypreparovat ze hry?
  • OT: Neví někdo kde by se dal sehnat soundtrack k Ve stínu havrana?
  • Sony se zajímá o autostereoskopický (zkrátka nepotřebujete 3D brýle) displej, který nabízí...

    http://www.youtube.com/watch?v=9oqJqZzk2Sc&feature=player_embedded

    Zde je video jak to vypada :) Aby si někdo nemyslel že to bude jak v kině :D
  • lipkozzi

    20. narozeniny neslavil včera jenom Wolfenstein 3D, slaví je také společnost Epic. Jako dárek vám...

    Pocuval uz niekto tie songy? Pri tom uplne prvom "UT3 - unreleased theme" by som bol prisahal, ze som ten motiv uz pocul v C&C:Generals. Konkretne pri jednej z USA battle themes, i ked teraz neviem dohladat v ktorom z tych 11-tich trackov co tam USA ma.
  • ucho
    utfg!
  • Hry ze série Angry Birds byly staženy již více než miliardkrát. Najde se mezi Vámi někdo, koho...

    co to je angry birds?
  • lipkozzi

    Už dříve oznámená reinkarnace arkádových závodů Carmageddon serozhodla nasbírat peníze...

    Novy Carmageddon? Preco nie, snad sa im tu seriu konecne podari restartnut poriadne. Kazdopadne som si prave spomenul na inu vrazednu "zavodnu" hru, na ktoru by som mile rad prispel - Quarantine :)
  • Chcete Alan Wake s 50% slevou, bez DRM? Utíkejte na GoG! Pakliže Vám DRM nevadí, nabídku můžete...

    No pokud vím, tak někde v podmínkách je, že kickstarter funguje na důvěře. Takže teoreticky je možné, že tam přijde s projektem nějaký podvodník, který nasbírá prachy a zmizí. Naštěstí se tam zatím neobjevil žádný vychcaný Čech, aby to udělal :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit