Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vývojáři Xenonauts, duchovního nástupce herní série X-Com, prosí o Vaše zlaťáky v Kickstarter...

    Je to porad ta verze s jednou mapou kde se neda poradne nic delat? Ja byl teda nakonec dost zklamanej...
  • braveman
    To pořád bylo času dost...a byl jsem přesvědčen, že nejpozději o víkendu bych měl mít hotovo*7* A čím více se blížilo datum odevzdání, tím více jsem zjišťoval, že bych tam měl ještě něco dodělat... mno, vzhledem k tomu, že Tě to napadlo, asi víš, o čem mluvím *15*
  • Nick na xbox live.
    Ale ten dotaznik je teda slusna snuska hovadin : D
  • eve - welcome to inferno

    http://www.youtube.com/watch?v=vDFnkLQa_UM&feature=g-all-f
  • Miserius
    A je to .... strasny! *11*
  • Izmæl

    Spec Ops: The Line

    Na PSN už je dostupný demo.
  • Cosi
    Že ty jsi na poslední chvíli dopisoval bakalářku?
  • braveman
    Zítra ráno vstanu a... opařím se čaje budu zase jako vyměněnej. Teď jsem měl trošku press, dnes v noci jsem oka nezamhouřil.... a nic příjemného to nebylo *3*
  • montatatana
    Hele, vám usnul bleskař! Šťouchněte do něj klackem!
  • Neboj,jindra to velice dobre zvlada sam *1*
  • Česká pobočka Xbox divize si dělá (nejenom) demografickýprůzkum hráčů u nás. První ze...

    Už nikdy nepůjdu do diskuze pod vlivem, slibuji
  • Doctor Who:Eternity Clock

    Nevíte někdo nějaké novinky o hře Doctor Who:Eternity Clock?
  • Wolfenstein 3D slaví 20 let!

    http://www.youtube.com/watch?v=amDtAPHH-zE&feature=g-all-u
  • bioshock pristi rok? muze to nekdo potvrdit?
  • PS Vita

    Sony oznámilo 2 nové edice PS Vita: bílou a speciální edici s Miku Hatsune. Jestli to tu už bylo tak se omlouvám.
  • Xenonauts

    Jen upozorním, že často diskutovanej UFO klon Xenonauts se objevil na kickstarteru. A při tý příležitosti autoři uvolnili i nějakej demobuild pro veřejnost:
    http://www.kickstarter.com/projects/69341191/xenonauts
  • Česká pobočka Xbox divize si dělá (nejenom) demografickýprůzkum hráčů u nás. První ze...

    Eeeee.... co je to sakra Gamertag, kterej tam chtějí vyplnit? *4*
  • vacsinu ludi tu to R ko kare, lebo oficialne si film nebudu moct pozriet :)
  • jesusek
    Zpráva dne. I když lidi tady to asi moc nebere.
  • zi si vlastny zivot Tazateli, nebuduj si popularitu na zhadzovani inych ludi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit