-
Legen of Grimrock není žádný zázrak. Možná z herního hlediska, to nevím, ale pochybuju, když je to návrat ke starým dungeonům.
Ale zázrak hlavně určitě není úspěch a hodnocení, kterých hra dosáhla. Autoři prostě dobře odhadli situaci v herním světě a než aby dělali další XXX pro masy, tak se rohodli zacílovat na početně menší skupinu nespokojenců s mainstreamem a připravit jim hru na míru. -
Třeba se jenom stal zázrak a EA si řeklo, že je třeba zlepšit pošramocenou pověst a rozhodli se k tomuto kroku. Zázraky se někdy dějí, podívej se třeba na Legend of Grimrock *4*
-
Hmm, no jo, je fakt, že to je k 31.3.
Tím pádem má chyba a beru zpět.
No tím pádem se nabízí otázka, proč ten měsíc zdarma lidem dali, pokud ne k nafouknutí tohoto čísla. Protože pokud si někdo myslí, že z dobroty srdce, tak je opravdu velmi naivní.
No Troll už předtím říkal, že to je dobré PR. A na první pohled určitě je. Jenže žádná společnost by neobětovala několik mega dolarů za měsíční poplatky je tak, pro nic za nic. Nemohu si pomoct, ale zavání to snahou si udržet lidi, co mají... ale pokud mají dobrá čísla, proč by dělali takovéto extrémní kroky.
Zase nejsem nějakej analytik, takže bůhvíkde je pravda a moje závěry si může každej vyložit jak chce. -
Sub nebyl aktivován zdaleka všem (mě třeba ne), ale určo to vliv má. Já si pořád myslím, že v EA budou spokojeni, když bude mít SW:TOR stálý meloun. Cokoli nad je už bonus. On i ten meloun je docela služný číslo, když člověk vezme v úvahu jiné hry.
EDIT: jestli je ta zpráva aktuální k 31. březnu, tak by tam ani ty obnovené suby být neměly. -
A nebude to jako u EA ?:D Tyden povydani "Dosla nam zasilka neodebranych CE z polska, mame par exkluzivnich kusu na prodej" a prodavaj to jeste rok potom :D
-
Alan Wake's American Nightmare
Alan Wake's American Nightmare je k předobjednání na Steamu. Datum jsem z toho nevyčet, ale jedno je jasný. Bude *3* Předobjednávka je za 10 éček. -
Tož GOG je jasná volba, ne?
H*vada z Valve si namastili kapsy už dost a tedy by jim mělo dojít, že pokud budou donekonečna dělat velké kulové a vyj*bávat s fanoušky H-F, tak to s nimi nakonec dopadne špatně, ať mají pro zaměstnance podmínky jakékoliv. -
Alan Wake
GOG vytáhl velký kalibr, přidal mezi své hry hru Alan Wake, hra obsahuje obě DLC. tento týden za 15 dolarů. Steam má taky 50% slevu, 14 eur. Boj začíná :) -
Deep Silver po vzoru svých konkurentů uložil chystaná zpoplatněná DLC pro hru Risen 2: Dark Waters...
Když se vytvoří DLC obsah až po vydání hry a je zpoplatněný, tak to chápu, ale když se na disk vloží a je přístupný až po zaplacení, to bych jim nejraději řekl "strčte si ho do ......" -
Ale EA stocks padají pořád níže a níže.
Jo a ten 1,3 mega ber s rezervou. Protože jak jistě víš, EA dali většině hráčů měsíc hry zdarma, což samozřejmě znamená, že jim byla aktivována subscribtion.
Takže jen těžko můžeme odhadovat, kolik z těch 1,3 mega už hrát přestalo a počítají se jen kvůli měsíci zdarma.
No uvidíme jak to půjde dál. -
Takže Mass Effect vydělal 200 mega, podle Vgchartz prodal něco ke 4 milionům kopií (ti to mají ale často dost nepřesné). SWTOR má v současnosti 1.3 aktivních hráčů. To je docela slušné, ne? ME pravděpdobně překoná výdělky obou předchozích dílů a SWTOR kdosi věštil, že v květnu s ním bude amen.
-
Možná trochu. Ale ono je to hlavně celé fascinující, to, co se kolem EA děje.
A bonus na zamyšlení. Jsme na Games,cz, kde všichni v diskuzích pořád nadávají jak jsou nové hry špatné a jak vše bylo kdysi lepší.
Tož zamyslete se, jaké série jste v minulosti na PC milovali? Podívejte se, kdo byli jejich autoři. A pak se podívejte, kdy je koupili EA a kdy je rozpustili a zrušili. Schválně kolik takových každej z vás najde...
Jo a toto video je sakra chytlavé: http://www.youtube.com/watch?v=7T_LT8-uuX4 -
Ty jsi do té EA nějaký zapálený... Nebo jen mylný dojem? *4*
-
Výsledky EA ohlášené na včerejší konferenci
Tak prosím:
http://files.shareholder.com/downloads/ERTS/1856845903x0x566945/3aaa2f1a-342b-4cbc-b067-c974f720ecc1/EA_News_2012_5_7_General.pdf
Jinak výsledek:
http://www.pt-news.org/electronic-arts-inc-nasdaqea-forecasts-misses-estimates-stock-plunges-ea-thqi-atvi-ttwo/121632/ -
Tak zas to má chytře vymyšlený.
Pokud vím, tak ty kolektorky už jsou všude vyprodaný, takže mu stačí jeden dost švihlej D3 fanda, co si ji ještě nekoupil a hoch může vydělat nějakou vatáž. -
obča snejsi marnej, chlape *7*
-
Grim Dawn Kickstarter - 100% Funding Achievement Unlocked!
http://youtu.be/f2MLTlDHUgo -
"Vím, že je to OT, ale nabízím D3 kolektorku, kterou mám zarezervovanou na Xzonu v Praze za 4ku. Kdyžtak mail kfk@seznam.cz Dík"
"Tohle je kapitalismus. Zvykejte si;)."
S tímhle uspěješ možná tak u Venci Klausů, kamaráde... *5* -
"Tohle mě vždycky rozesměje jak někdo všechny hází do jednoho pytle" - To jsem někde udělal?
-
To je všechno moc hezký ale přece jenom games má tisíce čtenářů, takže to co píšeš je jenom už starý známý zaseklý gramofon. Vždy se najde hromada lidí co budou reagovat na trolblba apod. Jedinou obranou je tedy násilné řešení. *5*