Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Remake Leisure Suit Larry nakonec přeci jen bude mít nějaký ten nový obsah. Na hru si však kvůli...

    Fakt by me zajmalo kam ty penize jako jdou....docela drahej obsah navic a to si ho jeste vyrobce bude prodavat.
  • Zajímavé, díky za rozšíření, Jen je škoda, že se automaticky skryjí i reakce takže takto bude mít má diskuze minimálně o polovinu méně příspěvků *1*
  • Trol.diskuzni
    Když je to pro dobrou věc, tak proč ne... *4*
  • Ringwraith
    posila - *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Assassins creed 3 gameplay teaser

    Nový gameplay teaser na Assassins creed 3:
    http://www.youtube.com/watch?v=sLMLHcoks50
  • posila
    Tak diky za pomoc, uz by to melo byt v poradku.

    Je pravda, ze obcas rozumny prispevek, po kterym je dobra diskuze (treba tedka pod clankem o EVE Online), ale vetsinou se mi zda, ze mas jen on-linery, ktere nejsou ani vtipne, ani urazlive, proste jenom jsou ... a pod nimi je nekolik reakci podobneho charakteru. Tak kdyz vyfiltruju tebe, trochu se mi ty diskuze procisti :).
  • hladal ma niekto?
  • Trol.diskuzni
    Mně to přestalo fungovat i v případě, kdy jsem přidal příspěvek (snad to je jen můj případ).

    Taky mi to nefungovalo na některých diskuzích (možná něco s cache? snažil jsem se ho vymazat, ale stejně to nefungovalo a nefungovalo to ani v Ironu, který jako prohlížeč vůbec nepoužívám).

    Ale jako když už to valilo, tak fakt přesně tak, jak říkáš... Jen ty diskuze byly takové mdlé a prázdné. *9*
  • posila
    Tak kdyz pises pod skrytou identitout, tak to nefunguje (protoze to zmeni strukturu prispevku zpusobem, se kterym jsem nepocital) a navic to zabrani tomu pluginu te skryt ... takze to budu muset opravit :).
  • Trol.diskuzni
    No, zkouším to, ale sám to asi dost dobře neposoudím... Někde mi to funguje, někde ne - zkoušel jsem to v Ironu bez přihlašování se. Snad to zájemcům půjde bez obtíží a pomůže jim to ke štěstí... *4*
  • Mohl bys psat, ale nevidel bys svoje prispevky.

    S tim, ze bys mohl psat pod skrytou identitou jsem trosicku pocital ... takze to by jeste melo fungovat. Zkus to :)
  • Jupí, jsem slavný! *1*

    A co by se stalo, když bych si to nainstaloval sám, mohl bych psát nové příspěvky? *3*

    Hele a co když budu přispívat jako skrytá identita a změním si nick třeba na "troll.diskuzni", vyfiltruje to i tak, nebo ne? *4*
  • posila
    Protoze mam pocit, ze Trol.diskuzni v diskuzich jen spamuje a generuje bezpredmetne diskuze, a protoze se mi nechtelo delat nic do prace ;), vytvoril jsem pro Chrome rozsireni, ktere Trolovy prispevky (vcetne reakci na ne) v diskuzich skryje. Mam temer nulove zkusenosti s programovanim v Javascriptu a jsem hrozne liny, proto je plugin naprosto primitivni. Nema zadne nastaveni, blokuje jenom Trola.diskuzniho. V nastaveni jde jen vybrat, ktere troly filtrovat (Trola.diskuzniho nebo jindru.velikeho), ale ti jej budou moct dost jednoduse obejit pokud budou chtit.

    Pokud mate zajem, plugin si muzete stahnout v podobe instalacniho balicku nebo zdrojaku (abyste si mohli overit, ze to nedela nic nekaleho, pripadne nejak dal rozsirit ;) ). Opakuju, ze je to jen pro Chrome.

    Technicka: To rozsireni zahrnuje knihovnu jQuery. To imho teoreticky muze nekdy v budoucnu vytvorit konflikt s jQuery, ktere pouziva Games. Takze pokud si to nainstalujete a nekdy se vam rozbijou diskuze, zkuste plugin odinstalovat nez zacnete Games hlasit bugy :)

    EDIT: Tak jsme s Trolem (diky *3*) jeste vychytali nejake chyby. Jestli si to uz stihl nekdo naistalovat, updatujte prosim na novou verzi. Linky v textu jsou uz aktualni.

    EDIT2: Pridano jednoduche nastaveni a filtrovani Jindry Velikeho.
  • Žádný cs tady není.
  • GaradosCZ
    cs helpnul bys my co je lepší:http://pc.bazos.cz/inzerat/15868920/MSI-CX620.php nebo http://pc.bazos.cz/inzerat/15802317/MSI-GX623-614XCZ-WIN7.php
  • GaradosCZ
    cs all
  • Grim Dawn Kickstarter

    http://www.kickstarter.com/projects/crateentertainment/grim-dawn

    Dneska bude nejspíš hotovo, jupí :)
  • Deep Silver po vzoru svých konkurentů uložil chystaná zpoplatněná DLC pro hru Risen 2: Dark Waters...

    Já bych řekl že proto že tam chodí jen lidi jako já, psát že je to nezajímá a že to sem nepatří. :-D
  • smejki
    v tom už nejsem rozhodčím *4*
  • Cahir
    Hráčská komunita může nadávat jak chce, může mít klidně jasno v tom, co je a není sh*t. Pak přijdou ty záplavy fotříků od rodin a dalších casual hráčů (ty na nějaký anti-kampaně naštvaných nerdů z 4chanu a komunity obecně zvysoka kašlou, ani o nich možná nevědí) a udělaj takový tržby, o jakých se třeba ME3 ani nesnilo. Takhle to prostě bohužel je. A velký publisheři se podle toho samozřejmě v budoucnosti zařídí.

    Tolstoj říkal, že světem hejbou masy, nikoliv jednotlivci. A v tomhle případě měl asi pravdu. Kdyby byl Planescape neprodávanější hrou historie, tak EA a Activision naser*u takovejch Planescapů ročně kýbl (ano, dovolil jsem si trochu nadsázky). Jenže pravda je taková, že komerčně propadl. A pravděpodobně by propadl i dnes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit