Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To já zase neznám ani jednoho a to mám hry rád.
  • smejki
    to, žes fotr od rodiny, neimplikuje, že bys měl hrát CoD *7*
  • EuroSamurai
    http://www.youtube.com/watch?v=wiLfz6HfCfM
  • Dobře ty. :) Když už jsou na Games neschopní přidat ten ignore i když jim p***vání a na diskuze a diskutéry jde dobře.

    No nic nemohl by to někdo předělat jako plugin do Opery + přidat do filtru Ringwraitha? (nebo filtrování kohokoliv?) Prosím, prosím. *14*

    Edit: aha teď čtu o tom libovolném nicku, škoda :) Tak už jen aby to někdo přenesl do Opery? :)
  • smejki
    i v ČR znám mezi hráči posledních CoD jen fotříky od rodin *3*
  • Diablo 3 CE

    Tak vyšlo video unboxingu http://www.youtube.com/all_comments?v=2RM5o5l_UsM A btw, mám ji zarezervovanou u Xzone v Praze. Kdo chce, tak mu ji dám za malej poplatek. Ozvěte se na kfk@seznam.cz
  • smejki
    ježiš! *1*
  • Nepodložené důkazy, to žes viděl dva fotříky co sednou za CoD neznamená, že to paří většina z nich. Jsám jsem otec a za takovou kravinu bych nikdy nevlezl. Tohle mě vždycky rozesměje jak někdo všechny hází do jednoho pytle bez jediného důkazu.
  • Grim Dawn to dokázal

    http://www.kickstarter.com/projects/crateentertainment/grim-dawn
  • Cahir
    Mimo jiné taktéž, ano. Představ si, že v Americe jich to hraje velká spousta. Sednou večer na gauč a pařej muliplayer.
  • Tím, že vymýšlíte tyto věci na ně jen upozorňujete, kdyby nikdo nereagoval na jejich hovínka co plyvou s pusy tak by je to přestalo bavit, jenže když u každého jejich komentu je deset dalších tak si v tom pánové holt libujou a dělají to naschvál.
  • posila
    Ok tedy ... pridal jsem do toho stejneho rozsireni filtrovani jindry + nastaveni.

    Databaze + report + nejake rozsirenejsi nastaveni s moznosti blokovani libovolneho nicku by uz asi nebylo na dve nebo tri hodky, takze se zatim do neceho takoveho poustet nebudu.

    Co by se ale za 2 hodky dalo zvladnout, ze by se diskuze od blokovanych uzivatelu jen sbalily misto uplne skryly. Do toho se ale poustet nechci, protoze kdyby plugin takovou funkcnost mel, stejne bych nakonec rozklikaval vsechny prispevky :) a taky protoze se mi proste nechce :).
  • Proč jako fotříků od rodin ? :D To jako že CoD hrajou fotříci od rodin ? :D ... si myslím, že ty mají jiné starosti než tupě střílet miliony tupých protivníků.
  • Vrook

    DiabloProgress.com

    Koukám, že spustili obdobu wowprogressu pro Diablo 3. Pro mě osobně je to skvělá zpráva, pokud to bude fungovat stejně. Zvedne to kompetitivnost.
  • Ještě že Kickstarter neexistoval když hledal Hejl sponzory na Nového Hlodače :D
  • Cahir
    *1*
  • smejki
    největší položku tvoří platy členů týmu
  • Akorát rádoby drsná ukázka v AC3 enginu. "Gameplay" je to pojmenované tak možná kvůli většímu počtu shlédnutí.

    Connor střelí vojáka šípem do lýtka, pak k němu přijde s tou jeho "assassinskou sekyrou" v ruce. Konec, nic víc.
  • rancor1223
    Chtělo by to filtr všech trollů s nějakou databází + report *1*

    EDIT: A co udělat ten samý plugin na jindru.velikyho? Troll.diskuzní v poslední době (od EVE diskuze) píše tak že se to dá číst. Jindra je pořád stejnej troll (jestli ne čím dál tím horší)
  • rancor1223
    "gameplay" *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit