Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    To přece nemůžeš vědět. Rozhodně ne z těch pár sekundovejch teaserů. Já třeba furt doufám, že se hratelností přiblíží spíš k jedničce. A nemusí to bejt nejlepší graficky zpracovaná hra pod sluncem (samozřejmě konzolovej port taky nechci), jenom chci míň koridorovosti a víc prostoru pro vlastní iniciativu. Uvidíme..
  • GlaDOS
    Myslím že ne, i když to moc dobře poznat nejde.
  • když jsem o tom četl na phoronixu, hned mne napadnul steambox. přece ho nebudou stavět na win *3*
  • GlaDOS

    Kreativní ředitel Crytek (Rasmus Hojengaard) v rozhovoru přiznal, že Crysis 2 byl vyroben tak, aby...

    Což platí nadále i pro další díl, zapomněl dodat.
  • smejki

    Steam a Source pro Linux

    Valve potvrzuje
    http://www.extremetech.com/gaming/127475-valve-confirms-steam-and-source-for-linux-signals-low-confidence-for-windows-8
  • Ringwraith
    http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/04/26/rumor-free-to-play-publisher-nexon-offers-to-buy-ea/


    Další Mass Effect jako free to play, pay to win MMO?

    Jó, to by svět hořel (pro některé)... a já bych se díval.
  • jesusek
    To je úplně jedno. I kdyby nebyl licencovaný jenom jeden tým, tak je to podraz. Není tam ani ta blbá kvalifikace. EA opět ukázalo, co jsou zač a já jsem blbec, že jsem si to koupil dřív, než jsem se tohle dozvěděl.
  • Pro EA bylo vyjednání licencí všech týmů v UEFA Euro 2012 nad její síly.

    "Ve hře je tedy licencováno pouze 24 z 53 dostupných nároďáků."

    kdyby si redakce ten článek přečetla, tak ví, že naopak NENÍ licencováno 24 z 53 týmů... ;)
  • Kreativní ředitel Crytek (Rasmus Hojengaard) v rozhovoru přiznal, že Crysis 2 byl vyroben tak, aby...

    Ja myslim,ze doufas marne *1* .
    I kdyz v tvem pripade to je asi jedno,kdyz dvojku povazujes za kvalitni *3* .
  • Kreativní ředitel Crytek (Rasmus Hojengaard) v rozhovoru přiznal, že Crysis 2 byl vyroben tak, aby...

    Fáákt? Nevšimli sme si *1* (aj keď C2 považujem za veľmi kvalitnú FPS, čo je dnes vzácnosť)
    Tak neostáva nič iné, len dúfať, že C3 nebude robený tak aby prilákal ešte príležitostnejších *3*
  • Pro EA bylo vyjednání licencí všech týmů v UEFA Euro 2012 nad její síly. Ve hře je tedy licencováno...

    aha *1* takze jak to teda je......ted to pro ne bylo nad jeji sily, ale pred vydanim nam rikali neco jineho *1* Neni to krasne jak lze lehce okrast lidi o penize a nebyt za to nijak potrestan? *1* Zajimave melo byt licencovane vse, protoze se chvastali jak dostali kompletni licenci. Pak rikali take, ze si na vlastni kuzi vyzkousime dramaticke kvalifikacni zapasy az po posledni finalovy duel. Licence nikde, kvalifikace take ne, odflaknute a za cenu 500 Kc ziskame vlastne jen graficky upraveny score board a 8 novych stadionu *1* Tusim, ze momentalne to nejde ani stahnout z originu nebo se pletu???
  • :-)

    Já to říkal!
  • Zdá se mi to nebo ta osoba co stojí za Viktorem Bocanem (ten v té červené košili) je čočík? http://warhorsestudios.cz/img/warhorse_group.jpg
  • jo nakonec mi to taky došlo :D
  • No jo, to jsou ty středníky, na které jsem upozorňoval před půlrokem. Já to říkal!
    *1*
  • aha, tak to przni games, proste je to na prvni strane tady http://www.phoronix.com/
  • nejak se ten odkaz ve schrance podelal, tady je to spravne http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=valve_linux_dampfnudeln&num=1
  • Malleth
    Jen to ne. Když Metal Gear film, tak CG, což by ovšem nikdo nezaplatil.
    Ale dělat film podle týhle série mi přijde jak nošení dříví do lesa. Koneckonců polovinu herní doby beztak tvořej (skvěle udělaný) cutscény.
  • Warren Spector (Epic Mickey) se obává, že náklady na vývoj her pro next-gen konzole budou příliš...

    Těžko říct, jelikož jsem tu hru nehrál, tak nevím jestli se počet zvýšil nebo snížil.
  • braveman
    On to taky klidně může být teaser na hraný snímek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit