Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Existují nějaké globální (ish) statistiky oblíbenosti/užívání class v Diablu 3?
  • Ach jo,a pritom to vypadalo,ze se toho stalkera prece jen dockame.
    Spolu s dalsim dilem HL byl stalker jedna z mala fps,na ktere jsem se momentalne tesil v zaplave tech generickych brainless shooters ,ktere v posledni odbe vychazi.
    Tak snad ten jejich novej projekt bude stat za to.
  • A je to v <->

    https://twitter.com/#!/gscstalker
    http://www.youtube.com/watch?v=Kl812VZv9VI&context=C4ce2ab1ADvjVQa1PpcFM3gGkmv-PHrIh7j9r0VuKIurvd0z5UyF0=
  • Viceprezident EA Sports Andrew Wilson označil hry bez multiplayeru za "mrtvé médium".

    EA jsou mistři na zabíjení studií a her, stejně tak inovace jim nevoní. K budoucnosti žánrů a her obecně by se raději neměli vůbec vyjadřovat.
  • Viceprezident EA Sports Andrew Wilson označil hry bez multiplayeru za "mrtvé médium".

    EA jsou mistři na zabíjení studií a her, stejně tak inovace jim nevoní. K budoucnosti žánrů a her obecně by se raději neměli vůbec vyjadřovat.
  • MidnighT91
    Ta enhanced edice zaklínače 2 je neskutečnej násol zakt že jo...
  • SkillJam

    V boxartu GOTY edice Batman: Arkham City aby se prase vyznalo...

    V tom případě jsem asi *12*
  • Spades

    České akční RPG Numen je na Steamu ještě pár hodin k mání zanějakých 65 korun. To už je...

    Tu hru bych nechtěl ani kdyby k tomu balili zlatou cihlu a celé by to bylo zdarma a bez DRM :D:D:D
  • Dishonored nabídne několik možných konců. Jaký vyjde na Vás záleží na tom, jak se zachováte...

    ehm
    zeleny koniec
    modry koniec
    cerveny koniec
  • braveman
    - reakcie na každú bleskovku by sa mohli zobrazovať na každú bleskovku osobitne, tak to je to strašne rozhádzané
    To není špatný nápad, aby bleskovka v diskusi byla vypadala jako hlavní příspěvek, odk terého se teprve odvíjí reakce. Návrh pošlu dál.

    - s tým súvisí aj založenie novej sekcie pre voľné odkazy ktorej aktuálny a obľúbený zobrazovať na hlavnej stránke
    Asi pořádně nerozumím, co je tím myšleno *11*, aktuální články najdeš na hlavní stránce, oblíbené mají vlastní malý sloupeček vpravo. Pokud myslíš oblíbené bleskovky, pak by to stejně z důvodu, že na nějaké musíš kliknout (abys viděl video) a na nějaké nemusíš (info o DLC) mělo špatnou vypovídající hodnotu.

    - a presúvanie komentárov z nesprávnej sekcie do správnej z odkazom na novú sekciu (napr. otázka na poradenie v hre by sa presunul pod návody, neslušné a nevhodné komentáre do nejakého koša a pod.)
    Jako nápad to nezní špatně, na proveditelnost a správu to však považuji za sci-fi.

    Díky za nápady *3*
  • sankuri
    Poprve vzivote do teto "bocni diskuse" vlezu a co nevidim:-D Soukrome mi muzes napsat na http://guildwars2.cz/ mam tam nick Rozbuska, kdybys neco potreboval:-P
  • Nech ho on za to nemůže. Nikdy nevíš jestli ti taky nehrábne. :)
  • Ringwraith
    Tak jelikož je tento "výlev" jasně nadepsán "Pro Sankuriho", tak opravdu nepředpokládám, že se o něj kdokoliv jiný bude zajímat. Nebo snad otevíráš i například cizí dopisy a pak si stěžuješ na to, co je v nich psáno?

    Bohužel toto je zatím asi nejlepší způsob jak zkusit kontaktovat jiného uživatele Games.cz.

    Je to jen malý příspěvek, který snad nebude mít nikdo problém ignorovat. To jsi měl i ty nebyly by tady tyhle dva zbytečné posty navíc.
  • modern blastfurnace!
  • Robert Bowling otevírá nové "multistudio" s názvem Robotoki. Kromě her (už nyní se jedna připravuje...

    A koho tvé neustálé výlevy zajímají?
  • Ringwraith

    Pro Sankuriho

    SANKURIIIIIIIIIIIII

    http://i45.tinypic.com/2r5gc47.jpg
    Vyhráls. Našel jsem na netu věci, co mě prostě přesvědčily. Těším se na betu a na to jak ji hezky přísně posoudím.
  • Playman pořádá na svém webu slevovou akci, v jejímž řámci si pouze dnes můžete koupit deluxe...

    Sranda je v tom, že Origin se tě na nic neptal a neměl jsi možnost nějak to ovlivnit...
  • Když nevíš jak tohle funguje na Originu tak mlč raději. *11*
  • Dej si banánek na uklidnění blbečku. *12*
  • Bleskovky

    Tak pár vylepšení by sa určite našlo:
    - reakcie na každú bleskovku by sa mohli zobrazovať na každú bleskovku osobitne, tak to je to strašne rozhádzané
    - s tým súvisí aj založenie novej sekcie pre voľné odkazy ktorej aktuálny a obľúbený zobrazovať na hlavnej stránke
    - a presúvanie komentárov z nesprávnej sekcie do správnej z odkazom na novú sekciu (napr. otázka na poradenie v hre by sa presunul pod návody, neslušné a nevhodné komentáre do nejakého koša a pod.)
    toto by to sprehľadnilo a spríjemnilo čítanie komentárov.
    Dúfam že je to realizovateľné :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit