-
Existují nějaké globální (ish) statistiky oblíbenosti/užívání class v Diablu 3?
-
Ach jo,a pritom to vypadalo,ze se toho stalkera prece jen dockame.
Spolu s dalsim dilem HL byl stalker jedna z mala fps,na ktere jsem se momentalne tesil v zaplave tech generickych brainless shooters ,ktere v posledni odbe vychazi.
Tak snad ten jejich novej projekt bude stat za to. -
A je to v <->
https://twitter.com/#!/gscstalker
http://www.youtube.com/watch?v=Kl812VZv9VI&context=C4ce2ab1ADvjVQa1PpcFM3gGkmv-PHrIh7j9r0VuKIurvd0z5UyF0= -
Viceprezident EA Sports Andrew Wilson označil hry bez multiplayeru za "mrtvé médium".
EA jsou mistři na zabíjení studií a her, stejně tak inovace jim nevoní. K budoucnosti žánrů a her obecně by se raději neměli vůbec vyjadřovat. -
Viceprezident EA Sports Andrew Wilson označil hry bez multiplayeru za "mrtvé médium".
EA jsou mistři na zabíjení studií a her, stejně tak inovace jim nevoní. K budoucnosti žánrů a her obecně by se raději neměli vůbec vyjadřovat. -
Ta enhanced edice zaklínače 2 je neskutečnej násol zakt že jo...
-
V boxartu GOTY edice Batman: Arkham City aby se prase vyznalo...
V tom případě jsem asi *12* -
České akční RPG Numen je na Steamu ještě pár hodin k mání zanějakých 65 korun. To už je...
Tu hru bych nechtěl ani kdyby k tomu balili zlatou cihlu a celé by to bylo zdarma a bez DRM :D:D:D -
Dishonored nabídne několik možných konců. Jaký vyjde na Vás záleží na tom, jak se zachováte...
ehm
zeleny koniec
modry koniec
cerveny koniec -
- reakcie na každú bleskovku by sa mohli zobrazovať na každú bleskovku osobitne, tak to je to strašne rozhádzané
To není špatný nápad, aby bleskovka v diskusi byla vypadala jako hlavní příspěvek, odk terého se teprve odvíjí reakce. Návrh pošlu dál.
- s tým súvisí aj založenie novej sekcie pre voľné odkazy ktorej aktuálny a obľúbený zobrazovať na hlavnej stránke
Asi pořádně nerozumím, co je tím myšleno *11*, aktuální články najdeš na hlavní stránce, oblíbené mají vlastní malý sloupeček vpravo. Pokud myslíš oblíbené bleskovky, pak by to stejně z důvodu, že na nějaké musíš kliknout (abys viděl video) a na nějaké nemusíš (info o DLC) mělo špatnou vypovídající hodnotu.
- a presúvanie komentárov z nesprávnej sekcie do správnej z odkazom na novú sekciu (napr. otázka na poradenie v hre by sa presunul pod návody, neslušné a nevhodné komentáre do nejakého koša a pod.)
Jako nápad to nezní špatně, na proveditelnost a správu to však považuji za sci-fi.
Díky za nápady *3* -
Poprve vzivote do teto "bocni diskuse" vlezu a co nevidim:-D Soukrome mi muzes napsat na http://guildwars2.cz/ mam tam nick Rozbuska, kdybys neco potreboval:-P
-
Nech ho on za to nemůže. Nikdy nevíš jestli ti taky nehrábne. :)
-
Tak jelikož je tento "výlev" jasně nadepsán "Pro Sankuriho", tak opravdu nepředpokládám, že se o něj kdokoliv jiný bude zajímat. Nebo snad otevíráš i například cizí dopisy a pak si stěžuješ na to, co je v nich psáno?
Bohužel toto je zatím asi nejlepší způsob jak zkusit kontaktovat jiného uživatele Games.cz.
Je to jen malý příspěvek, který snad nebude mít nikdo problém ignorovat. To jsi měl i ty nebyly by tady tyhle dva zbytečné posty navíc. -
modern blastfurnace!
-
Robert Bowling otevírá nové "multistudio" s názvem Robotoki. Kromě her (už nyní se jedna připravuje...
A koho tvé neustálé výlevy zajímají? -
Pro Sankuriho
SANKURIIIIIIIIIIIIIhttp://i45.tinypic.com/2r5gc47.jpg Vyhráls. Našel jsem na netu věci, co mě prostě přesvědčily. Těším se na betu a na to jak ji hezky přísně posoudím. -
Playman pořádá na svém webu slevovou akci, v jejímž řámci si pouze dnes můžete koupit deluxe...
Sranda je v tom, že Origin se tě na nic neptal a neměl jsi možnost nějak to ovlivnit... -
Když nevíš jak tohle funguje na Originu tak mlč raději. *11*
-
Dej si banánek na uklidnění blbečku. *12*
-
Bleskovky
Tak pár vylepšení by sa určite našlo:
- reakcie na každú bleskovku by sa mohli zobrazovať na každú bleskovku osobitne, tak to je to strašne rozhádzané
- s tým súvisí aj založenie novej sekcie pre voľné odkazy ktorej aktuálny a obľúbený zobrazovať na hlavnej stránke
- a presúvanie komentárov z nesprávnej sekcie do správnej z odkazom na novú sekciu (napr. otázka na poradenie v hre by sa presunul pod návody, neslušné a nevhodné komentáre do nejakého koša a pod.)
toto by to sprehľadnilo a spríjemnilo čítanie komentárov.
Dúfam že je to realizovateľné :)