-
DLC May Top Gear Car Pack pro Forza Motorsport 3 nabídne od 1. května deset nových vozů - podívejte...
Akorát, že to je pro Forzu 4 *3* -
DLC May Top Gear Car Pack pro Forza Motorsport 3 nabídne od 1. května deset nových vozů - podívejte...
Opravdu pro Forzu 3? :) -
Problem ktery zacal s Microsoftem, kdyz spristupnil PC masam a ne lidem, kteri tomu rozumi. Nikdo nic necte a vsichni na vsechno slepe klikaj. Je to zdarma tak proc nedat ano?
-
Kdo me kontroluje? Me steam pri spusteni slusne pozadal zda se chci ucastnit pruzkumu, popsal mi co vse bude zjistovat a na oplatku mi nabidl ze se budu moci podivat na vysledky ostatnich a porovnat svou konfiguraci. Ja na PC nemam nic za co bych se mel stydet tak jsem souhlasil.
-
:)
Nevim co vsichni resi, temer kazdy SW ktery clovek nainstaluje na svuj PC muze udelat totez, a muze to klidne broadcastovat volne do netu a pokud clovek nema FW a nezajima ho to tak na to neprijde.
Valve ma alespon tu slusnost ze se zepta.
Origin komentovat uz nebudu. Hlavni rozdil je pravdepodobne v tom ze Steam nikoho nekopiruje a nesnazi se byt necim co neni a nebude. -
presne, a jen to dokazuje kolik hlupaku tohle forum navstevuje...muzeme vam zavrazdit babicku, vsak jsme vam hodili letak do schranky a vy jste si nestezoval *7*
-
ano kdyz te nekdo kontroluje- mlc... kdyz ti nekdo sere do huby- jeste mu zatleskej... ty ses dobrej polodebilni simpanz
-
sranda je, že kdybys tohle napsal o originu, tak tě tady 95% lidí ukamenuje
-
Že tě matka raděj nespolkla.. *12*
-
Ale to,ze odkliknes vse,aniz by sis precetl,s cim vlastne souhlasis je ale jen tvuj problem a tva blbost.
Za to valve nemuze. -
tak si máš číst, k čemu dáváš souhlas... :)
-
To to jako ospravedlnuje? Pokud to ale opravdu da kazdymu najevo ze to bude zkoumat co ma pustenyho za programy tak budiz...ale ja se toho ucastnil a toto jsem nevedel *7*
-
Pěkné, málem jsem žuchnul ze židle, když jsem jí "otveřel". Přece jen jsem měl ty repráky moc nahlas *1*
-
?
Nikdo ti nenuti to spoustet. Je to dobrovolne a pred spustenim ti to popise vse co to bude delat. Kdyz to neznas, mlc. -
Co je steamu do toho co ma kdo za programy v pocitaci? "Estébáci" podělaný
-
Sony si vytvořilo patent na algoritmus vyhledávání herních přátel, kteří Vám rozhodně nebudou...
To je kravina... -
Valve prý na letošním ročníku E3 neoznámí Half-Life 3, Portal 3 ani Left 4 Dead 3. Tedy... pokud...
HM... nevím ale Gabe by podle mě nikdy nenapsal přímo Half Life 3 tím by potvrdil že nebude episode 3 ale přímo hl3. Ještě ktomu nedávno mluvil o novým half lifu jako o Ricochet 2 aby to neprozradil. *3* -
tak ono to tak trochu souvisí s tímhle - Microsoft Office 57.26%, pochybuju o legálnosti *1* To samé ESET skoro 9 procent (já ho placený mám, ale už jsem u tolika lidí viděl cracklej)
-
Sony si vytvořilo patent na algoritmus vyhledávání herních přátel, kteří Vám rozhodně nebudou...
Urcite si taky patentovali ten jejich kvalitni generator nahodnych cisel -
Steamácké HW
µTorrent
29.41%
ahá :D