-
LEGO Batman novinka
Heleďte se, četli jste pořádně ten článek co jste linkovali?
- Experience (for the FIRST time in a LEGO videogame) talking LEGO minifigures.
Toto mi připadá daleko důležitější z hlediska tý série. -
...
Žádné vylepšení mě nenapadá. Bleskovky jsou fajn a to že sem můžou psát i uživatelé je taky super. Dokonce bych řekl, že se zdaleka tolik netroluje jako v normálních komentářích pod články. A speciálních víkendových bleskovek jsem si asi nevšiml *1* (takže špatné určitě nejsou). -
Váš názor
Drazí návštěvníci, sledovači a komentátoři Bleskovek,
chtěl bych se Vás tímto zeptat, jak jste s touto sekcí spokojeni.
Zajímá mne, co byste uvítali a vylepšili, chvála i kritika. Diskusi dlouhodobě bedlivě sleduji a snažím se dle Vašich reakcí tuto "rubriku" poupravit do takové podoby, aby přinášela oboustrannou radost (zkrátka Vaše radost je i moji radostí *4*).
Budu a jsem tedy rád za jakékoliv Vaše reakce. Díky
btw: Jak se Vám líbí víkendové (oddechové) bleskovky? *3*
S pozdravem
Braveman (Bleskař) -
Pravděpodobně proto, že EA zatím tento status od minulého majitele nezměnilo.
Pochybuji, že ji zakoupili, aby ji ihned prodali dál :) -
jako by sis to nemohl natipat sam..
-
Capcom má tento týden ohlásit neočekávaný titul.
A neztraci to tím pádem smysl? Teď jej budeme cely týden očekávat. -
Crytek po čtyřech letech od vydání Crysis získalo doménu Crysis.com.
A proč je tam napsáno, že doména crysis.com je naprodej? -
Jak jinak :D
-
Scan povedené příručky pro nové zaměstnance společnosti Valve. Btw: na straně 22 má chlápek...
Bez tak nas len provokuju *3* -
Crysis 3 bude spíše duchovním nástupcem prvního než druhého dílu.
Takovych reci bylo i u dvojky a jak to dopadlo -
Vývojáři z Naughty Dog zatím nemají jasno, kdy vydají The Last of Us.
Je docela rozdíl mezi "nemáme jasno" a "doposud jsme datum nezmínili" -
Beztak ho má na sobě jenom aby tě nas*al *15*
-
Ten týpek s tričkem loga Half-Life 3, to bude spíš příklad dokonalé ilustrace, páč kdykoli, kdo zná Valve a potká někoho, kdo v týhle firmě dělá, nemůže se nezeptat na Half-Life 3. Rozhodně bych v tom neviděl nějaký náznak.
-
Fallout: Nuca Break Seasson 2!
Začínají přípravy na Druhou sérii skvělého fan seriálu Fallout Nuca Break! Právě teď shánějí finance na Kickstarteru tak šup a příspívejme! http://goo.gl/qZ4x8 -
heh
Klasika, co se divis ? :-D
Dalsim oblibenym trikem je "Kusove omezena edice!! Kupujte a nebudou" pak mesic pred vydanim fakt nejsou a tyen pred "Najednou nam dorazila zasilka od jinud a mame jich plne sklady.." -
Heh, jeden týpek v tý příručce má triko HL3...hajzlové :D
-
Příručka Valve pro nové zaměstnance: http://www.vg247.com/2012/04/21/valves-handbook-for-new-employees-is-full-of-awesome/
-
Lollipop Chainsaw trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ayTz_WDPnO8&feature=player_embedded
0:55 -"My sisters and I all wear our vaginas proudly" -
Jak podlé, děkování, jen aby jsi si udělal reklamu.
-
Několik cosplay fotografií z letošního ročníku Pax East 2012.
*Dead Space 3