Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LEGO Batman novinka

    Heleďte se, četli jste pořádně ten článek co jste linkovali?
    - Experience (for the FIRST time in a LEGO videogame) talking LEGO minifigures.
    Toto mi připadá daleko důležitější z hlediska tý série.
  • rancor1223

    ...

    Žádné vylepšení mě nenapadá. Bleskovky jsou fajn a to že sem můžou psát i uživatelé je taky super. Dokonce bych řekl, že se zdaleka tolik netroluje jako v normálních komentářích pod články. A speciálních víkendových bleskovek jsem si asi nevšiml *1* (takže špatné určitě nejsou).
  • braveman

    Váš názor

    Drazí návštěvníci, sledovači a komentátoři Bleskovek,
    chtěl bych se Vás tímto zeptat, jak jste s touto sekcí spokojeni.
    Zajímá mne, co byste uvítali a vylepšili, chvála i kritika. Diskusi dlouhodobě bedlivě sleduji a snažím se dle Vašich reakcí tuto "rubriku" poupravit do takové podoby, aby přinášela oboustrannou radost (zkrátka Vaše radost je i moji radostí *4*).
    Budu a jsem tedy rád za jakékoliv Vaše reakce. Díky
    btw: Jak se Vám líbí víkendové (oddechové) bleskovky? *3*

    S pozdravem
    Braveman (Bleskař)
  • braveman
    Pravděpodobně proto, že EA zatím tento status od minulého majitele nezměnilo.
    Pochybuji, že ji zakoupili, aby ji ihned prodali dál :)
  • Spades
    jako by sis to nemohl natipat sam..
  • Capcom má tento týden ohlásit neočekávaný titul.

    A neztraci to tím pádem smysl? Teď jej budeme cely týden očekávat.
  • Crytek po čtyřech letech od vydání Crysis získalo doménu Crysis.com.

    A proč je tam napsáno, že doména crysis.com je naprodej?
  • Amylee.Anderson
    Jak jinak :D
  • Scan povedené příručky pro nové zaměstnance společnosti Valve. Btw: na straně 22 má chlápek...

    Bez tak nas len provokuju *3*
  • Crysis 3 bude spíše duchovním nástupcem prvního než druhého dílu.

    Takovych reci bylo i u dvojky a jak to dopadlo
  • Vývojáři z Naughty Dog zatím nemají jasno, kdy vydají The Last of Us.

    Je docela rozdíl mezi "nemáme jasno" a "doposud jsme datum nezmínili"
  • MrSanta
    Beztak ho má na sobě jenom aby tě nas*al *15*
  • Ten týpek s tričkem loga Half-Life 3, to bude spíš příklad dokonalé ilustrace, páč kdykoli, kdo zná Valve a potká někoho, kdo v týhle firmě dělá, nemůže se nezeptat na Half-Life 3. Rozhodně bych v tom neviděl nějaký náznak.
  • rancor1223

    Fallout: Nuca Break Seasson 2!

    Začínají přípravy na Druhou sérii skvělého fan seriálu Fallout Nuca Break! Právě teď shánějí finance na Kickstarteru tak šup a příspívejme! http://goo.gl/qZ4x8
  • heh

    Klasika, co se divis ? :-D
    Dalsim oblibenym trikem je "Kusove omezena edice!! Kupujte a nebudou" pak mesic pred vydanim fakt nejsou a tyen pred "Najednou nam dorazila zasilka od jinud a mame jich plne sklady.."
  • Amylee.Anderson
    Heh, jeden týpek v tý příručce má triko HL3...hajzlové :D
  • MickeyMutant
    Příručka Valve pro nové zaměstnance: http://www.vg247.com/2012/04/21/valves-handbook-for-new-employees-is-full-of-awesome/
  • MickeyMutant
    Lollipop Chainsaw trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ayTz_WDPnO8&feature=player_embedded

    0:55 - "My sisters and I all wear our vaginas proudly"
  • Jak podlé, děkování, jen aby jsi si udělal reklamu.
  • Několik cosplay fotografií z letošního ročníku Pax East 2012.

    *Dead Space 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit