Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dead Space má mít podtitul Back in Black.
  • Ty delas,jako kdyby si mel v planu to za par let prodat za nekolikanasobne vyssi cenu.
  • Mass Effect 3 na Markething.cz

    Zdravim,
    rád bych poděkoval redakci games.cz, protože jsem využil vašich zásob obrázků při psani svého článku na serveru Markething.cz o komunikaci bioware a EA s rozhněvanými fanoušci.

    zde link: http://www.markething.cz/videoherni-revoluce-nelibi-se-vam-konec-autor-ho-zmeni

    ještě jednou díky
  • 12 palců vysokou sochu draka Alduina a oficiální artbook jste doposud mohli získat pouze zakoupením...

    Čím degradovala zberateľskú hodnotu zberateľskej edície prakticky na nulu. Pre túto firmu typické... *10*
  • MidnighT91

    Korejský fanoušek Dead Space vyrobil parádní akční figurku Isaaca Clarka.

    Dobrý ale od kdy je Isaac černoch...
  • jindra.veliky

    xxx

    delete
  • Kedaro

    Vyzkoušejte novou strategii Nebula 44, kterou si můžete zahrát skrze prohlížeč.

    Je na té hře i něco zajímavého nebo to je jen další browser strategie?
  • Jak by mohla vypadat herní série Battlefield v budoucnu s brýlemi od Google odhaluje fanouškovské...

    Tohle video už tu bylo po jiným názvem jestli se nemýlím.
  • prudislav

    jeden z důvodů proč nemám rád Ubisoft

    http://www.strategyinformer.com/news/17626/black-hole-developer-blasts-ubisofts-actions-during-heroes-vi-development
  • 100 milionu dolaru to stalo. tak to ja fail. vetsinu z toho urcite zaplatili na licenci
  • Star Wars: The Old Republic pravděpodobně již nyní ubývá počet předplatitelů. Analytici předpovídají,...

    Stretneme sa pri ME online alebo DA online
  • No, otazkou je jestli to na milionu zůstane. Můj odhad je ze to bude klesat tak na 600k+-
  • MrSanta
    Myslím, no *1*. Prostě můj názor. Nevím přesně kolik stál vývoj, ale podle mě je milión stálých hráčů hranice, která se dost těžko překonává. A v EA se na to museli dívat střízlivě a podle mě s tím melounem budou tiše spokojeni. Nemyslím, že by běželo mnoho MMO her s měsíčními poplatky, které mají přes milión stálých hráčů.
  • Agreed...
    a to až vyjde Tera a GW2, odejde spousta dalších lidí
  • Star Wars: The Old Republic pravděpodobně již nyní ubývá počet předplatitelů. Analytici předpovídají,...

    Zatím to stačí, ale jakmile vyjde Tera a GW2 tak, to půjde s populací hodně dolů.
  • WoW v Asii je už nějaký ten pátek...
  • Star Wars: The Old Republic pravděpodobně již nyní ubývá počet předplatitelů. Analytici předpovídají,...

    2haha. Cetl jsi vubec ten muj prispevek? Hraci ve skutecnosti NECHTEJI nic noveho. Sleduji fora novych MMORPG her. To neni muj vymysl. Znovu ti to zopakuji-tvrdi ze chteji neco noveho. Jenze kdyz to dostanou,jsou lini si na to zvykat a na forech placou ze to ve WoW bylo lepsi a chteji to taky i v te nove hre. A vyvojari se x-strankovemu threadu vetsinou podridi. *16*
    A EVE? Lidi jsou lini jen trosku myslet. Boli to. Na EVE neni nic tezkeho. Ale kdyz dneska neni ve hre nekdo co ti rika co presne mas delat at se dostanes tam a tam,tak lidi si hned mysli ze je to tezke. Ale bohuzel i EVE se posledni dobou snazi prilakat nove hrace podbizenim se vetsine. V kazdem pripade je snad jasne ze z EVE nikdy nebude ''klon WoW''. To ani nejde:)
  • Star Wars: The Old Republic pravděpodobně již nyní ubývá počet předplatitelů. Analytici předpovídají,...

    Mýslíš? Nedávno tu byl článek o tom kolik do toho investovali. Spočítej si návratnost. Když to poběží 10let s tolika lidmi tak ano budou si mnout ruce.
  • Tak EVE je dost specificke MMO a pro spousty lidi prilis komplikovane a obtizne,takze v tomto pripade to nehrajou miliony z trochu jinych duvodu ,nez vetsinu jinych mmo.
    Wow mozna nebyl inovativni,ale prisel ve spravnou dobu,se spravnym ucelenym zpracovanim a poutavym svetem.
    Jenze dnes,kdyz chce nejake Mmo uspet,tak musi prinest neco navic,neco noveho,jinak nema sanci sesadit stalici,jakou WoW je,i pres klesajici kvalitu.
  • Když se udělá kopie WoW, klidně i s nějakými těmi inovacemi, a bude fakt kvalitní, lidi stejně po čase přejdou zpět k WoW. A proč? Protože ta hlavní tažná síla WoW do té hry vrazila už pravděpodobně desetitísíce korun a stovky/tisíce hodin života. To se opouští fakt těžko.

    WoW ale už umírá (no, přesunuje se do Asie, počet hráčů se asi moc nezmění), takže prostor pro jiná MMO tu je, jen další WoW už nemá šanci (lidi jsou přesycení), musí přijít něco jiného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit