Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zynga a japonské firmy GREE či DeNA údajně mají v plánu koupit vývojářské studio OMGPOP, tvůrce...

    Asi myslite Draw my things (:
  • Martin Ludvík ufon

    Objeveno náhodně, třeba někoho pobaví http://www.excaliburblog.cz/
  • MidnighT91
    Mám otázečku k Mass Effectu 3... Dá se tam veškeré vybavení a upgrady koupit v obchodech, nebo budu o to co nenajdu na misích ochuzen???
  • Ringwraith

    Ys: Oath in Felghana na Steamu za 12€

    http://store.steampowered.com/app/207320/

    http://www.rpgfan.com/reviews/ys-oath/index.html
    Ys: The Oath in Felghana is a remarkable remake which never cuts corners. It’s the best remake ever produced. It’s (debatably) the best installment of the Ys Series ever produced. And it receives my absolute highest recommendation.

    http://www.rpgfan.com/reviews/ys-oath/index2.html
    With excellent gameplay, an outstanding soundtrack and pleasing visuals, Ys: Oath in Felghana is a worthwhile gameplay experience. While easily cleared in less than 10 hours, it is a joyride from start to finish with no semblence of filler content and the perfect pacing. For those unwilling to go the import route, make your opinions heard and bug developers for a localization. This is a title that really deserves one!
  • Ringwraith

    Binary Domain zachvilu na PC

    http://i44.tinypic.com/2i0acer.jpg

    http://games.tiscali.cz/recenze/binary-domain-recenze-58769
  • Cahir
    Zatím to podle videa spíš vypadá na nějakou akční rubačku ve fantasy hávu.
  • MickTheMage

    Malevolence: The Sword of Ahkranox

    Ak este nemate dost mecenastva, tak sa tu vynoruje dalsi zaujimavy indie RPG projekt - http://www.indiegogo.com/Malevolence

    Ked to takto pojde dalej, necham si na vizitku napisat "mecenas hernej sceny" ;))
  • Od roku 1986 do roku 2011 se celosvětově prodalo 31 100 000 kopií her ze série Metal Gear.

    Kvalitní dílo se pozná až s odstupem času
  • Milda8

    Další část blogu Warhorse studio

    http://warhorsestudios.cz/index.php?page=blog&entry=blog_007
  • Android aplikace Kainy Vám umožní streamovat jakoukoliv hru z PC do mobilu. Jen škoda, že si to...

    Koment?
    akub dne 16. březen 2012 (Verze 1.0)
    very low video kvality to phone : / high latenci no zatial teda dost onicom .. obraz na telefone rozmazany nepomaha ani zmena rozlisenia ani nastavenia v tel .. ktore su chabe ..
  • Jazz
    Dřív tam byl i Dark Messiah Multiplayer, ale díky mě a pár dalších coal farmerů jim došli *13*
  • Hideo Kojima se chystá vyvíjet hry až do sklonku svého života.

    Hmm... hry senilního japonského důchodce... nemůžu se dočkat!
  • MidnighT91

    RUIN

    http://www.youtube.com/watch?v=doteMqP6eSc... Ačkoliv to nesouvisí s žádnou hrou, myslím že je to parádní vizuální podívaná...
  • Ringwraith

    Co vy na to?

    http://www.youtube.com/watch?v=BwD2GgWKIrs
  • uz je 10 a pol hodiny buduci tyzden a ziadne obrazky niesu! :)
    joj tesim
  • Ringwraith
    Jo, podle všeho se jedná hry, co byly u časopisu. Supreme Commander byl v lednu.
  • Level za 250 ?

    Hmmm a neposílá někdo ten časopis do ČR ?
  • Xspy

    Pochopil jsem to tak , že se jedná o polský časopis , co rozesílá klíče ke svým bundlovaným hrám .... což je divné vzhledem k tomu že klíč dostanete i když nemáte časopis .

    Třeba já vidím , že tam je i ARMA II .... no a to by mne zajímalo jak se bude chovat ten klíč co mi došel . Protože i když mám na skříni nerozbalený Arma X , tak různé pololegální verze vlastně chgrání jen ten klíč .

    Tedy ale výběr je to pěkný . To jako vše už bylo u Časopisu ?
    S tím Steamem a Supreme Commanderem .... nejsem si jistý , jestli si kvůli tomu nechat zabanovat účet se stovkami zaplacených her .
  • MrSanta
    Souhlasím, ale ty klasický kapucovky jsou dobré. Klidně bych si něco takového nechal koupit třeba k svátku. A ještě se mi líbí hrneček a čapka. Ty já tuze rád *1*. Trička mají také docela pěkné, pin-up motiv s Mirandou a Tali je pěknej.
  • MrSanta
    Někdo chce vestu, někdo chce mikinu. Co je na tom divného? Já bych koupil hned ten hrnek, kdyby se to prodávalo i u nás. Musíš mít hodně slabý žaludek, když tě taková informace nutí ke zvracení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit