Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • (Nyní již bývalý) viceguvernér Jižní Kalifornie utratil přes 12 tisíc dolarů z peněz určených...

    drobná chyba... je to Jížní Carolina a ne Kalifornie
  • Max payne 3 screenshoty!
    http://www.rockstargames.com/newswire/article/22501/max-payne-3-screens-the-streets-of-new-york.html
  • MidnighT91

    Luxusně vypadající, doma "na koleně" vyrobená steampunková verze Portalové pušky.

    Tak ta je mocná...
  • Cahir
    http://www.gametrailers.com/side-mission/2012/03/15/baldurs-gate-i-ii-getting-enhanced-editions-starting-this-summer/

    První screeny z BG Enhanced Edition prý budou už příští týden!
  • Cahir
    To recenzoval David Sillmen? Podle mě jeho recenze za moc nestojí (něco ve stylu: "rychle něco zplácám, abych dostal zaplaceno...")a v drtivé většině případů mi přijde dost mimo.

    Ale je fakt, že v záplavě těch devítek a desítek jde o odvrácenou strany barikády a to se vždy hodí. V kontroverzi navíc pokračuje i tím, že považuje konec za velmi povedený.
  • MrSanta
    Ono je toho víc (http://www.rpgwatch.com/show/newsbit?newsbit=19262), ale z mého pohledu singlisty byl právě největší bolestí ten příběh. Jiné výhrady k jednotce nemám.
  • Co lepší příběh, ten u coop hry může klidně hrát vedlejší roli (ale potěšil by), BL2 bude konečně mít podporu nastavitelného FoV, UI upravené pro PC (podpora myši) a pravděpodobně se i zbaví GameSpy (odpadnou problémy s účty, porty a matchmakingem)... *3*
  • Hafo lidí tomu dává kolem 8/10 (viz třeba Angry Joe), mimo jiné kvůli konci, quest logu, počtu parťáků, praktikám EA, problémům u PC verze atp., takže 7,5/10 je reálné. Samotná recenze ale podle všeho nestojí ani za starou bačkoru, takže...
  • Ta recenze je zcela mimo - říká, že průběh hry nic moc, ale že konec to zachraňuje. Přitom je to zcela naopak - průběh hry je super, ale konec to zabíjí.
  • Ringwraith

    Český web dal ME3 75%

    Tož jeden český web dal zrovna Mass Effectu 3 75%.

    Co na to říkáte? Odvaha spravedlivě ohodnotit? Senzacechtivost? Oboje zaráz?
  • MrSanta

    V Borderlands 2 v porovnání s prvním dílem několikanásobně (odhadem 6-10x) nabobtná počet dialogů,...

    To rád slyším, (ne)podání příběhu my příšlo jako největší (a vlastně jediná) slabina prvního dílu.
  • Dnes večer můžete od desíti sledovat přímý přenos z předávání cen BAFTA.

    Nič moc jako... Aspoň že Best Game vyhral Portal 2...
  • Ringwraith
    Stoneboy, brácho, kolik ti EA/Bioware platí? *15* *2*
  • Dal bych, bohužel nemůžu modifikovat příspěvky (nejsem registrovaný... ).
  • jindra.veliky

    Third-person akce Conflict: Denied Ops je na Green Man Gaming k mání dočasně za 150 Kč.

    to bych nechtel ani zadarmo *15*
  • MishKonn
    Přesně tak. To chybí mně + nějaký "closure" ohledně všech postav. A dal bych do spoileru i tu konverzaci s Cruciblem, lidé neví, že s ním nakonec můžeš mluvit.
  • Jak jsem psal už několikrát na různá místa, mě osobně konce nevadí. Nevadil by mi ani dobře udělaný happy ending (LoSB...), ale rozhodně bych se přimlouval minimálně za rozšíření konverzace s Cruciblem. Osobně jsem se třeba divil, proč nemám možnost říct nechci si vybrat ani jednu z možností a zkusit Crucibla přesvědčit o něčem dalším.... Ale bez konverzace to jde těžko.
  • Jade Empire jsem jako jedinou "moderní hru" od BW nehrál (no hrál, ale tak hodinu), takže o příběhu, postavách atd. nic nevím. Ale imho. pokud příběh funguje v kontextu hry, tak si není na co stěžovat. Příběhy v Mass Effectech třeba fungují výborně (i když se musí na rovinu přiznat, že hlavní příběh v ME2 je asi nejslabší stránka celé hry...)

    Ale třeba v TORu mám sith inquisitora (na kterýho nemám vůbec čas) a po odletu z domovské planety sithů jsem dostal celkem silný KOTOR flashback (zase se něco hledá všude po galaxii....).
  • MishKonn
    Minimálně. Nevím, jestli by měli přidat do hry nové konce (podle různých peticí), ale odfláklé jsou, nebo tak tedy minimálně vypadají po vystřiženém contentu, a měly by být opraveny.
  • GlaDOS
    Tak to ti závidím. Mně to padá každou chvílu. A to tam mám snad všechny možné patche. Způsobuje to widescreen patch. Hodně lidem to při nahrávání menší lokace padá, stejně jako mně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit