Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Onpaperwings si vyzkoušela, jaké to je být v kůži (resp. oblečení) Evy z Metal Gear Solid 3:...

    LOL ten Solid Snake tam :D Takovej Jarmil....
  • Mass Effect mikina

    Mikina Mass Effect za 88 dolaru... chce se mi z toho blejt. ZA 88 dolaru sezenete neprustrelnou vestu (bez neprustrelnych platu samozrejme), ve ktere sice budete vypadat jako idioti, ale porad lepsi nez v ME mikine.
  • Ringwraith
    Hmm, tak to sedí s tím, co jsem k tomu slyšel.

    No, ostatní pak nemají moc cenu, když v tom případě můžeš hru rovnou pirátnout - klíč ti sice otevře mulťák, ale pochybuju, že bude těchto starších titulů hranej.
  • Fanoušci velitele Sheparda z Mass Effect se jistě s radostí vrhnou po "jeho" mikině i za cenu 88$...

    Zkoušel jsem klíče ze všech her Steam sežvejkl jen na Supreme. Každopádně díky za hru.
  • "Hezky" je dost subjektivní pojem.
  • CD projekt se ti taky nelíbil ? ... Pokud vím , tak právě oni i u nás prodávali Flatout za 300 Kč a po nich zase veta ....
    Ne všechno Polské je špatné , ale my jsme přece něco víc ... u německých hranic s holými zadnicemi ale hrdí .... a slepí .
  • MidnighT91

    V nové epizodě seriálu Simpsonovi se objevují odkazy na Portal a A Game of Thrones.

    Včera jsem se na to zrovna díval a chtěl jsem sem o tom napsat :)
  • N - ení lepší držet rypák - když si na herním webu - ? *12*
  • Fanoušci velitele Sheparda z Mass Effect se jistě s radostí vrhnou po "jeho" mikině i za cenu 88$...

    Ale pobavili ma popisky pri prvych siestich trickach :D
    http://biowarestore.com/mass-effect-mens-tshirts
  • Malý vtipný a jednoduchý experiment - záběry z Battlefield 3 podložené zvuky ze Super Mario Bros.

    není lepší běhat venku, když je hezky *5*
  • Ringwraith
    No tak polské potraviny jsou jiná věc... jo, takovej Lidl, tam bych se bál vlízt.
  • Vrook
    Nevim jestli je vůbec vhodný spojovat slova polský a legitimní. Naštěstí se nejedná o potraviny..
  • Ringwraith
    Je to legitimní polskej časák, nebál bych se.

    No a když kdysi dávno unikly na veřejnost promo kódy na Dirt 3, tak to nejhoší, co se lidem stalo bylo odebrání oné jedné hry z účtu.

    Pokud má někdo opravdu obavy, tak si vždy může založit novej Steam účet.
  • Miserius

    Supr, jen abych za mesic nedostal ban :)
  • Malý vtipný a jednoduchý experiment - záběry z Battlefield 3 podložené zvuky ze Super Mario Bros.

    tohle me fakt pobavilo,ty zvuky strelby v metru bych chtel do hry,tam by to i sedelo :-)
  • God-of-War

    Fanoušci velitele Sheparda z Mass Effect se jistě s radostí vrhnou po "jeho" mikině i za cenu 88$...

    Ta mikina je šílená *8* *11*
  • Ringwraith

    Hry zadara

    http://www.cdaction.pl/seriale/

    Registrujte se, aktivujte si account, klikněte Supreme Commander a na email vám přijde CD klíč pro Steam na Supreme Commander + datadisk Forged Alliance, osobně odzkoušeno.

    Ostatní hry jsem nezkoušel, ale prý jde o retail klíče, co nejdou do Steamu, takže hru musíte stáhnout někde a zadat klíč přímo do ní.

    Jedná se o polskej časopis.
  • Fanoušci velitele Sheparda z Mass Effect se jistě s radostí vrhnou po "jeho" mikině i za cenu 88$...

    Lulz?! Takhle hnusnou mikinu jsem snad ještě neviděl. :) *16*
  • braveman
    Ani v jednom jsem v životě nebyl :p
  • Lynch
    Když se kouknu co to je za „web“ tak se ani nedivím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit