-
Onpaperwings si vyzkoušela, jaké to je být v kůži (resp. oblečení) Evy z Metal Gear Solid 3:...
LOL ten Solid Snake tam :D Takovej Jarmil.... -
Mass Effect mikina
Mikina Mass Effect za 88 dolaru... chce se mi z toho blejt. ZA 88 dolaru sezenete neprustrelnou vestu (bez neprustrelnych platu samozrejme), ve ktere sice budete vypadat jako idioti, ale porad lepsi nez v ME mikine. -
Hmm, tak to sedí s tím, co jsem k tomu slyšel.
No, ostatní pak nemají moc cenu, když v tom případě můžeš hru rovnou pirátnout - klíč ti sice otevře mulťák, ale pochybuju, že bude těchto starších titulů hranej. -
Fanoušci velitele Sheparda z Mass Effect se jistě s radostí vrhnou po "jeho" mikině i za cenu 88$...
Zkoušel jsem klíče ze všech her Steam sežvejkl jen na Supreme. Každopádně díky za hru. -
"Hezky" je dost subjektivní pojem.
-
CD projekt se ti taky nelíbil ? ... Pokud vím , tak právě oni i u nás prodávali Flatout za 300 Kč a po nich zase veta ....
Ne všechno Polské je špatné , ale my jsme přece něco víc ... u německých hranic s holými zadnicemi ale hrdí .... a slepí . -
V nové epizodě seriálu Simpsonovi se objevují odkazy na Portal a A Game of Thrones.
Včera jsem se na to zrovna díval a chtěl jsem sem o tom napsat :) -
N - ení lepší držet rypák - když si na herním webu - ? *12*
-
Fanoušci velitele Sheparda z Mass Effect se jistě s radostí vrhnou po "jeho" mikině i za cenu 88$...
Ale pobavili ma popisky pri prvych siestich trickach :D
http://biowarestore.com/mass-effect-mens-tshirts -
Malý vtipný a jednoduchý experiment - záběry z Battlefield 3 podložené zvuky ze Super Mario Bros.
není lepší běhat venku, když je hezky *5* -
No tak polské potraviny jsou jiná věc... jo, takovej Lidl, tam bych se bál vlízt.
-
Nevim jestli je vůbec vhodný spojovat slova polský a legitimní. Naštěstí se nejedná o potraviny..
-
Je to legitimní polskej časák, nebál bych se.
No a když kdysi dávno unikly na veřejnost promo kódy na Dirt 3, tak to nejhoší, co se lidem stalo bylo odebrání oné jedné hry z účtu.
Pokud má někdo opravdu obavy, tak si vždy může založit novej Steam účet. -
Miserius
Supr, jen abych za mesic nedostal ban :) -
Malý vtipný a jednoduchý experiment - záběry z Battlefield 3 podložené zvuky ze Super Mario Bros.
tohle me fakt pobavilo,ty zvuky strelby v metru bych chtel do hry,tam by to i sedelo :-) -
Fanoušci velitele Sheparda z Mass Effect se jistě s radostí vrhnou po "jeho" mikině i za cenu 88$...
Ta mikina je šílená *8* *11* -
Hry zadara
http://www.cdaction.pl/seriale/
Registrujte se, aktivujte si account, klikněte Supreme Commander a na email vám přijde CD klíč pro Steam na Supreme Commander + datadisk Forged Alliance, osobně odzkoušeno.
Ostatní hry jsem nezkoušel, ale prý jde o retail klíče, co nejdou do Steamu, takže hru musíte stáhnout někde a zadat klíč přímo do ní.
Jedná se o polskej časopis. -
Fanoušci velitele Sheparda z Mass Effect se jistě s radostí vrhnou po "jeho" mikině i za cenu 88$...
Lulz?! Takhle hnusnou mikinu jsem snad ještě neviděl. :) *16* -
Ani v jednom jsem v životě nebyl :p
-
Když se kouknu co to je za „web“ tak se ani nedivím.