Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    finančním úspěchem pro ně bylo New Vegas, ale je otázka, kolik toho šlo do jejich kapsy... Alpha Protocol a Dungeon Siege byli propadáky.
  • MrSanta
    Aha. Jestli mě neklame moje angličtina, tak propouštění nemá souvislost s tím, že nedostali bonusy, ale spíš s tím, že jim byl zrušen "tajný" projekt na hru pro Microsoft na nástupce x360. A taky to vypadá, že je na tom Obsidian docela špatně co se financí týče.
    Měli by hodně rychle vydumat nějaký projekt a hodit to na kickstarter, než fanouškům dojdou peníze *1*
  • Ringwraith

    Nejlépe hodnocenými hrami v novém čísle Games TM č. 120 se staly Mass Effect 3 a Journey s devítkou,...

    Citace o Racoon City:
    'For Resi they stated how it was like a SOCOM game with a Resident Evil skin hence not fitting in with the brand, AI of teammates is dreadful i.e. run into walls, shoot at nothing, only good at being bullet sponges, criticised glitches like zombies popping out of thin air 'mere centimetres away', unimaginative bland set pieces like zombies popping out of doors and closets, the list goes on. They also mentioned how the Leon Kennedy scene doesn't even get a cutscene or any other fanfare therefore a wasted opportunity, wondering why Capcom even gave the reins to Slant Six although the reviewer 'wished them no ill'. I must stress this was only the single player code they reviewed 'due to print constraints' but still harsh.'

    Tak co říct no. Nikdo asi nečekal nic zázračnýho, ale mohli to aspoň udělat dobře a sklidit 6,7,8 a nevydat podle všeho zabugovanej šmejd.

    Ale tak uvidíme, co další recenze.
  • Bohužel, smáznuto. Archivováno např. na :
    http://digi.vg/topics/194694/obsidian-missed-fallout-new-vegas-metacritic-bonus-by-one-point
  • EuroSamurai
    Nebudu klidnej dokud se nedozvim o co přesně de :D
  • MrSanta
    Tak a teď ještě zjistit co to vlastně znamená. Ale jestli to bude "HD remake" jednotky, tak JUCHÉÉÉÉ *14*
  • MrSanta
    No jestli měli ve smlouvě bonus vázán na průměrné hodnocení, tak bych to jako nějakou chybu Bethesdy neviděl...?
    EDIT: tak buď mají v bleskovce špatný odkaz, nebo je ten tweet už smáznutej.
  • Ringwraith
    http://i39.tinypic.com/33m5vl5.png
  • Ringwraith
    http://i40.tinypic.com/2a9bihg.jpg
  • fixcz

    Za 5 minut dojde k odhalení poselství na homepage hry Baldur's Gate.

    Baldur's Gate Enhanced Edition
    http://www.beamdog.com/files/newsletters/BGEE/bgannounce.jpg
  • ucho
    odpočet ke shození stránky :)
  • http://i.imgur.com/D8prT.jpg
  • tak to je jasné :)
  • ještě aby ne když jde o baldurs gate....
  • Ringwraith
    Aspoň tak.
  • Za 5 minut dojde k odhalení poselství na homepage hry Baldur's Gate.

    hm... přetížená stránka... :-/
  • Přiznání:

    Nikdy jsem žádný mini DLC nekoupil, vždy si ho stáhnu trochu..volnějším stylem :p Když je to opravdu velké a kvalitní DLC, srovnatelné s datadiskem, pak si ho koupím, ale když mi tam někdo šroubuje zbraně, jednoho parťáka a dvě mise...cha, maj mě snad za debila? :p A pokud mi někdo přidá nové konce jako DLC, tak...já nevím, přál bych si nový konec, ale to by byl tak ultimátní výsměch, že si snad ten konec raději domyslím, stejně jsem snílek.
  • třeba nám dají nový odpočet *1*
  • I mně jen skončil odpočet ((
  • EuroSamurai
    Taky nic nevidim! ARGH!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit