Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ

    Stahujte zrušené Warcraft Adventures

    http://www.hrej.cz/novinky/2016/09/11/stahujte-zrusene-warcraft-adventures-41566/
  • Kompilace Karla Drdy

    Jistý velmi hodný uživatel dal dohromady kratší kompilaci fightclubových návštěv Karla Drdy, která tak vychází na hodinu a půl.
    https://www.youtube.com/watch?v=hqFi9F9xzLI
    https://www.youtube.com/watch?v=1_G9Hx0JC_8

    Jako bonus tu ještě je čtvrthodinová kompilace Vávry.
    https://www.youtube.com/watch?v=whcjRhXpgGE
  • Veskoslav

    Homefront 2

    No nakonec po "dojetí" jsem trochu na vážkách. Není to vyloženě špatná hra, za 300-400 bych i zakoupil, spousta dobře udělaných nápadů, zamořené oblasti technologie, zbraně a crafting, medvídek s bombou atd. Do toho bohužel stupidní AI, neustále opakující se hratelnost, bugy, vypadávající textury, po více jak dvou hodinách hraní se začne hra cukat. Takže nakonec je to milé překvapení oproti recenzím a tím, jak to bylo přijmutí v prvních dnech, co hra vyšla. Jinak celkově zklamání, že to má systém zabírání míst jako Mad Max, který mě taktéž moc nebavil, ale tam bylo aspoň to ježdění a boj na vyšší úrovni než tady. Příběh je klasické klišé, nebudu se k němu více vyjadřovat. Myslím si, že kdyby hra neměla tak problematický vývoj jaký měla, kdyby to vydali později, myslím si, že by to byla hezká hra. Takto je to šedý průměr, co v současné chvíli neurazí, ale za týden si na ni ani nevzpomenete.

    A ten, co dělal ovládání na motorku, nechť hnije v pekle a Nurgle požírá jeho vnitřnosti.
  • AMD je lepsi protoze 63 fps staci, 109 je na nic. A stejne oko nevidi vic jak 30.
  • ringmancz

    herní hudba zdarma

    Austin Wintory slaví narozeniny, tak rozdává. ještě dneska a zítra se dá stáhnout všechno zadarmo, nebo přispět na charitu

    https://austinwintory.bandcamp.com/
  • MickeyMutant
    Po smrti nic není, Jacku. Ani fyzika.
  • Tilwaen
    To by se Jackovi mohlo líbit.
  • Jack1947
    Zas tak hrozný to není - i když nic nového pod sluncem.

    Jede to dokonce na max bez supersamplingu

    Baví mně celkem kooperace, oproti příběhu je to takové rychlejší zábavnější. Umělá inteligence nic moc ale zase na druhou stranu tě tam rychle zabijou a omezený počet těch lékárniček do žíly je zase dobře. Nedá se to hrát rambo stylem - škoda že tam není fyzika těle po smrti i když ta nebyla i b Homefront1. Kvůli kooperaci by to možná stálo za zvážení. Takové jednoduché - lidi se tam dokonce ožibují i když asi ( hlavně proto aby se ta mise dohrála). I když ne nutně maj víc bodů asi.
  • Veskoslav
    No nic překvapivého. Většina nových her je kolem 30-40 GB.
  • jakubc
    Teď se fakt stydím :-D
  • Co se ti nezdá? :O
  • ringmancz
    40 GB, ti lidi se zbláznili...
  • Veskoslav

    Overwatch

    Jinak pro připomenutí. Na konzolích od 9. do 12.9 je volný "víkend", takže kdo nevyzkoušel, nechť vyzkouší:)
  • MickeyMutant
    A Tomb Raider je snad pro VR? Chtěl jsem tím říct, že jsme dosud mohli žít v naději, že nová PS4 poskytne hraní v 60 FPS u nových titulů aspoň jako volitelnou možnost. Teď se zdá být jasné, že se zas půjde převážně cestou různě vylepšovaného vizuálu, ale hranice 30 snímků zůstane většinou nepřekročena. Což je škoda.
  • Hanzales
    Dej to přerovnat mně, já mám na to vyloženě úchylku :)
    Tohle jsem třeba dělal pro jednu účetní posledně a to to logicky nemá průhlednou bočnici :)
    http://i.imgur.com/RbGyugP.jpg
  • Výkendová akce na GOG je výjimečně fakt povedená ...Setleři ,M&M ale pro mne především Silent Hunter 2 , Panzer General 2 , Panzer General 3D a kdo nemá tak určitě komplet balík Battle Isle Platinum za pár euro.
  • solomon.short
    tak odporne, ze by se to mohlo libit Lucasovi... :(
  • Veskoslav

    Homefront 2

    Je volný víkend na Steamu, akorát na projetí kampaně. Když to hraji, tak tam vidím takový promarněný potenciál, tolik dobře zpracovaných nápadů atd. Je to zklamání o tom žádná, ale po těch recenzích jsem čekal větší průs*r. Takto je to pěkně vypadající průměrná až podprůměrná střílečka s naprosto stupidním AI.

    Slovo pr*ser je zakázaná? To mě po*er na holé záda....
  • Veskoslav včera v 21:58
  • Pan_Klobouk
    A jeste by se sluselo dodat, ze to tak bude lepsi... bo filmovost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit