-
Stahujte zrušené Warcraft Adventures
http://www.hrej.cz/novinky/2016/09/11/stahujte-zrusene-warcraft-adventures-41566/ -
Kompilace Karla Drdy
Jistý velmi hodný uživatel dal dohromady kratší kompilaci fightclubových návštěv Karla Drdy, která tak vychází na hodinu a půl.
https://www.youtube.com/watch?v=hqFi9F9xzLI
https://www.youtube.com/watch?v=1_G9Hx0JC_8
Jako bonus tu ještě je čtvrthodinová kompilace Vávry.
https://www.youtube.com/watch?v=whcjRhXpgGE -
Homefront 2
No nakonec po "dojetí" jsem trochu na vážkách. Není to vyloženě špatná hra, za 300-400 bych i zakoupil, spousta dobře udělaných nápadů, zamořené oblasti technologie, zbraně a crafting, medvídek s bombou atd. Do toho bohužel stupidní AI, neustále opakující se hratelnost, bugy, vypadávající textury, po více jak dvou hodinách hraní se začne hra cukat. Takže nakonec je to milé překvapení oproti recenzím a tím, jak to bylo přijmutí v prvních dnech, co hra vyšla. Jinak celkově zklamání, že to má systém zabírání míst jako Mad Max, který mě taktéž moc nebavil, ale tam bylo aspoň to ježdění a boj na vyšší úrovni než tady. Příběh je klasické klišé, nebudu se k němu více vyjadřovat. Myslím si, že kdyby hra neměla tak problematický vývoj jaký měla, kdyby to vydali později, myslím si, že by to byla hezká hra. Takto je to šedý průměr, co v současné chvíli neurazí, ale za týden si na ni ani nevzpomenete.
A ten, co dělal ovládání na motorku, nechť hnije v pekle a Nurgle požírá jeho vnitřnosti. -
AMD je lepsi protoze 63 fps staci, 109 je na nic. A stejne oko nevidi vic jak 30.
-
herní hudba zdarma
Austin Wintory slaví narozeniny, tak rozdává. ještě dneska a zítra se dá stáhnout všechno zadarmo, nebo přispět na charitu
https://austinwintory.bandcamp.com/ -
Po smrti nic není, Jacku. Ani fyzika.
-
To by se Jackovi mohlo líbit.
-
Zas tak hrozný to není - i když nic nového pod sluncem.
Jede to dokonce na max bez supersamplingu
Baví mně celkem kooperace, oproti příběhu je to takové rychlejší zábavnější. Umělá inteligence nic moc ale zase na druhou stranu tě tam rychle zabijou a omezený počet těch lékárniček do žíly je zase dobře. Nedá se to hrát rambo stylem - škoda že tam není fyzika těle po smrti i když ta nebyla i b Homefront1. Kvůli kooperaci by to možná stálo za zvážení. Takové jednoduché - lidi se tam dokonce ožibují i když asi ( hlavně proto aby se ta mise dohrála). I když ne nutně maj víc bodů asi. -
No nic překvapivého. Většina nových her je kolem 30-40 GB.
-
Teď se fakt stydím :-D
-
Co se ti nezdá? :O
-
40 GB, ti lidi se zbláznili...
-
Overwatch
Jinak pro připomenutí. Na konzolích od 9. do 12.9 je volný "víkend", takže kdo nevyzkoušel, nechť vyzkouší:) -
A Tomb Raider je snad pro VR? Chtěl jsem tím říct, že jsme dosud mohli žít v naději, že nová PS4 poskytne hraní v 60 FPS u nových titulů aspoň jako volitelnou možnost. Teď se zdá být jasné, že se zas půjde převážně cestou různě vylepšovaného vizuálu, ale hranice 30 snímků zůstane většinou nepřekročena. Což je škoda.
-
Dej to přerovnat mně, já mám na to vyloženě úchylku :)
Tohle jsem třeba dělal pro jednu účetní posledně a to to logicky nemá průhlednou bočnici :)
http://i.imgur.com/RbGyugP.jpg -
Výkendová akce na GOG je výjimečně fakt povedená ...Setleři ,M&M ale pro mne především Silent Hunter 2 , Panzer General 2 , Panzer General 3D a kdo nemá tak určitě komplet balík Battle Isle Platinum za pár euro.
-
tak odporne, ze by se to mohlo libit Lucasovi... :(
-
Homefront 2
Je volný víkend na Steamu, akorát na projetí kampaně. Když to hraji, tak tam vidím takový promarněný potenciál, tolik dobře zpracovaných nápadů atd. Je to zklamání o tom žádná, ale po těch recenzích jsem čekal větší průs*r. Takto je to pěkně vypadající průměrná až podprůměrná střílečka s naprosto stupidním AI.
Slovo pr*ser je zakázaná? To mě po*er na holé záda.... -
Veskoslav včera v 21:58
-
A jeste by se sluselo dodat, ze to tak bude lepsi... bo filmovost.