-
TROPICO 4 Zdarma
TROPICO 4 na humblebundle zdarma. Na aktvici klíče na steamu máte 24 hodin. *3* -
Ještě by se slušelo dodat, že těch 30 FPS bude nestabilních.
-
A Andormeda je hra pro VR? *7*
-
Mass Effect: Andromeda pojede při 30fps na PS4 i na PS4 Pro.
Když Sony oznámilo, že všechny hry pro VR musí na jeho konzoli běžet minimálně v 60 FPS, mohl se leckdo domnívat, že tahle meta zasáhne i novou PS4 Pro. No a tyhle představy jdou rychlostí namydlenýho blesku do kytek už dva měsíce před vlastním prodejem. Škoda, stačilo, aby poskytli možnost volby jako v posledním Tomb Raiderovi . -
Mass Effect: Andromeda pojede při 30fps na PS4 i na PS4 Pro.
Na PS4 v rozlišení 480p, na PS4 PRO v závratném rozlišení 720p. *1* *15* -
jo, vo fullhd, kde rozdiel medzi 109fps a 63 fps je akosi bezpredmetny
ALE
nehadam sa, ma, ale typek hore sa tesi na DX12 deus ex, nie na tomb raider, a ten rozdiel pri deusex tj. 6fps je na hanbu
btw, games evolved znamena, ze sa ide podla otvorenych standardov, nic viac :) -
Unreal 4 Mos Eisley Fan Art part 1 - the Cantina
https://www.youtube.com/watch?v=Cl0zpgmROLk -
Díky za tip. Obecně je teď na HB celkem dobrý výprodej ve storu.
-
Wow hra kde na tebe jako úplně první logo po spuštění vyběhne amd, protože na jejich karty byla optimalizovaná, fachá skvěle na grafice od amd *8* co se tím asi snažíš naznačit......*7* hele upřímně 480 není blbá karta, ale třeba v rise of the tomb raider má 1070 od MSI o 45 fps víc, zdroj guru3d
-
Určitě by to někdo poŕádkumilovný nebo systematický udělal lépe, to nepopírám, stejně jako mini-itx desku, která byla původně myšlená do malého PC s AMD R9 380 mini, ale upgrade se týkal pouze skříně a grafiky, takže takhle to dopadlo.
Ne, na CPU je cooler master 120 (grafika je "vše v jednom" řešení od MSI a Corsairu, nejsem dostatečně šikovný, abych si vodníky dělal sám), jen jsem z něj vyhodil hučící větrák a dal místo něj noctuu. -
No dobře uznávám, ale chtělo to hodně porovnávání. To je micro ATX MB a ten vodník na CPU je ten samej co je na GPU? Tak na koukání to není přesto by to nějakou formu mít mohlo, třeba ten kabel mezi hadičkama od GPU nebo ten napájecí kabel tahanej přes GPU brrr
-
Ne, nemohla, vypadá jinak. :-)
Rovnat to nebudu, vnitřek skříně nemám od koukání a navíc se mi to líp poskládat nepovedlo, protože dva vodníci s tuhýma hadicema... -
To se nepočítá to by mohla být i 980Ti a trochu si to tam porovnej vypadá to otřesně.
-
Takovou? https://ctrlv.cz/r6pz *3*
-
To je novinka stará minimálně dva měsíce, kdy proběhla změna vzhledu na Originu.
-
Tropico 4 zadarmo
https://www.humblebundle.com/store/tropico-4-free-game?hmb_campaign=ss_launch_2016&hmb_source=bundle_page&hmb_medium=banner_cross -
Pěkný, užij si ji ve zdravý :D
-
Orgin přestal podporovat češtinu
Napište to do novinek -
fuu, este som neskusal, ale podla testu
http://www.guru3d.com/articles_pages/deus_ex_mankind_divided_pc_graphics_performance_benchmark_review,9.html
mas v ultra viac o len 6 fps ako ja s mojou rx480, a to moja je na 1380/8800, nie na 1266/8000
edit
dalsie zhrnutie
http://wccftech.com/nvidia-amd-deus-mankind-divided-dx12-benchmarks-performs-poorly-geforce/ -
Jasně nejsme hifisti v anechoické komoře, my u kompu paříme hry nebo péčko :D