Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s.hih

    TROPICO 4 Zdarma

    TROPICO 4 na humblebundle zdarma. Na aktvici klíče na steamu máte 24 hodin. *3*
  • PanS
    Ještě by se slušelo dodat, že těch 30 FPS bude nestabilních.
  • A Andormeda je hra pro VR? *7*
  • MickeyMutant

    Mass Effect: Andromeda pojede při 30fps na PS4 i na PS4 Pro.

    Když Sony oznámilo, že všechny hry pro VR musí na jeho konzoli běžet minimálně v 60 FPS, mohl se leckdo domnívat, že tahle meta zasáhne i novou PS4 Pro. No a tyhle představy jdou rychlostí namydlenýho blesku do kytek už dva měsíce před vlastním prodejem. Škoda, stačilo, aby poskytli možnost volby jako v posledním Tomb Raiderovi .
  • Radkaa

    Mass Effect: Andromeda pojede při 30fps na PS4 i na PS4 Pro.

    Na PS4 v rozlišení 480p, na PS4 PRO v závratném rozlišení 720p. *1* *15*
  • jo, vo fullhd, kde rozdiel medzi 109fps a 63 fps je akosi bezpredmetny
    ALE
    nehadam sa, ma, ale typek hore sa tesi na DX12 deus ex, nie na tomb raider, a ten rozdiel pri deusex tj. 6fps je na hanbu
    btw, games evolved znamena, ze sa ide podla otvorenych standardov, nic viac :)
  • Veskoslav

    Unreal 4 Mos Eisley Fan Art part 1 - the Cantina

    https://www.youtube.com/watch?v=Cl0zpgmROLk
  • Tilwaen
    Díky za tip. Obecně je teď na HB celkem dobrý výprodej ve storu.
  • 0011
    Wow hra kde na tebe jako úplně první logo po spuštění vyběhne amd, protože na jejich karty byla optimalizovaná, fachá skvěle na grafice od amd *8* co se tím asi snažíš naznačit......*7* hele upřímně 480 není blbá karta, ale třeba v rise of the tomb raider má 1070 od MSI o 45 fps víc, zdroj guru3d
  • jakubc
    Určitě by to někdo poŕádkumilovný nebo systematický udělal lépe, to nepopírám, stejně jako mini-itx desku, která byla původně myšlená do malého PC s AMD R9 380 mini, ale upgrade se týkal pouze skříně a grafiky, takže takhle to dopadlo.

    Ne, na CPU je cooler master 120 (grafika je "vše v jednom" řešení od MSI a Corsairu, nejsem dostatečně šikovný, abych si vodníky dělal sám), jen jsem z něj vyhodil hučící větrák a dal místo něj noctuu.
  • Draken69CZ
    No dobře uznávám, ale chtělo to hodně porovnávání. To je micro ATX MB a ten vodník na CPU je ten samej co je na GPU? Tak na koukání to není přesto by to nějakou formu mít mohlo, třeba ten kabel mezi hadičkama od GPU nebo ten napájecí kabel tahanej přes GPU brrr
  • jakubc
    Ne, nemohla, vypadá jinak. :-)
    Rovnat to nebudu, vnitřek skříně nemám od koukání a navíc se mi to líp poskládat nepovedlo, protože dva vodníci s tuhýma hadicema...
  • Draken69CZ
    To se nepočítá to by mohla být i 980Ti a trochu si to tam porovnej vypadá to otřesně.
  • jakubc
    Takovou? https://ctrlv.cz/r6pz *3*
  • Veskoslav
    To je novinka stará minimálně dva měsíce, kdy proběhla změna vzhledu na Originu.
  • Veskoslav

    Tropico 4 zadarmo

    https://www.humblebundle.com/store/tropico-4-free-game?hmb_campaign=ss_launch_2016&hmb_source=bundle_page&hmb_medium=banner_cross
  • Inquisitor
    Pěkný, užij si ji ve zdravý :D
  • Orgin přestal podporovat češtinu

    Napište to do novinek
  • fuu, este som neskusal, ale podla testu
    http://www.guru3d.com/articles_pages/deus_ex_mankind_divided_pc_graphics_performance_benchmark_review,9.html
    mas v ultra viac o len 6 fps ako ja s mojou rx480, a to moja je na 1380/8800, nie na 1266/8000

    edit
    dalsie zhrnutie
    http://wccftech.com/nvidia-amd-deus-mankind-divided-dx12-benchmarks-performs-poorly-geforce/
  • Draken69CZ
    Jasně nejsme hifisti v anechoické komoře, my u kompu paříme hry nebo péčko :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit