-
dobra online FPS
nevite o nejaky dobry online FPS krome tech proflaknutejch jako Counter Strike, Battlefield nebo Insurgency? *9* -
Bejt to tak remake Duke nukem 3D.atomic edition. To by byla supa ale asi né no *4*
-
Ti, kteří budou odpovídat, používejte prosím
SPOILER tagy.
Díky *3* -
Co rikate na konec Deus Ex MD? Tech par rozhodnuti nemelo zadny vliv a ze jednoho jedineho "bosse" muzete sundat jednim stiskem tlacitka behem par vterin, to je teda prehnane... a vubec, cele to bylo nejak moc lehke, pribeh uplne trapny bez poradneho konce.
Za me tak 5/10 -
Ori and the Blind Forest *7*
-
[Gamescom 2016] Space Hulk: Deathwing - Gamescom
https://www.youtube.com/watch?v=PzsDLpNMZq0 -
Děkuji. Mám sice na Steamu, ale hodí se:)
-
díky
-
Doufám, že RE7 bude mít taneční číslo.
-
Shadow Warrior Classic Complete
Momentálně je na GOGu zdarma původní Shadow Warrior. *3* -
Duke Nukem 3D: 20th Anniversary
Zrovna oznámen "nový" Duke Nukem 3D: 20th Anniversary na 11. října 2016 který by měl obsahovat pár novinek, více se dozvíme časem :) -
Nevyšlo něco podobnýho na Androidu?
-
"Orivia! Orivia!!" Normální divadelní hra by asi byla moc příčetná. Tohle vypadá na muzikál nebo melodrama.
-
Rocket League - Rumble update
Nový update vychází příští týden 8.záři *5*
http://www.rocketleaguegame.com/game-info/rumble/ -
Oficální divadelní hra Resident Evil
https://youtu.be/caEYjmLDsE4 -
Hra s liškou!
https://www.youtube.com/watch?v=LqjntWk4Yxo -
Německý tanky i letadla se dají použít . Černoch u britů je ale první , kdo to vždycky slízne ;) ... A proč veškerá jízda je vždy jeden kůň za stranu na 5 Km ? Já chci "Na kopí/šavličky !!!!!!"
-
high se fakt nepise hight
-
V článku bohužel není zmíněno jaké dolary myslí. Ale právě nejspíše americké, protože australský dolar není $, ale A$ :) Ale zase je fakt, že to je psané na australském webu, takže kdo ví :)
-
Deus Ex: Mankind Divided - DLC System Rift
SE oznámili první příběhové DLC System Rift, které vyjde 23. září, kde se opět setkáme s Frankem Pritchardem z Human Revolution.