Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    dobra online FPS

    nevite o nejaky dobry online FPS krome tech proflaknutejch jako Counter Strike, Battlefield nebo Insurgency? *9*
  • Jack1947
    Bejt to tak remake Duke nukem 3D.atomic edition. To by byla supa ale asi né no *4*
  • Lukyz
    Ti, kteří budou odpovídat, používejte prosím SPOILER tagy.
    Díky *3*
  • Co rikate na konec Deus Ex MD? Tech par rozhodnuti nemelo zadny vliv a ze jednoho jedineho "bosse" muzete sundat jednim stiskem tlacitka behem par vterin, to je teda prehnane... a vubec, cele to bylo nejak moc lehke, pribeh uplne trapny bez poradneho konce.

    Za me tak 5/10
  • residentevilfans
    Ori and the Blind Forest *7*
  • Veskoslav

    [Gamescom 2016] Space Hulk: Deathwing - Gamescom

    https://www.youtube.com/watch?v=PzsDLpNMZq0
  • Veskoslav
    Děkuji. Mám sice na Steamu, ale hodí se:)
  • alladjex
    díky
  • Vogon
    Doufám, že RE7 bude mít taneční číslo.
  • Lukyz

    Shadow Warrior Classic Complete

    Momentálně je na GOGu zdarma původní Shadow Warrior. *3*
  • Duke Nukem 3D: 20th Anniversary

    Zrovna oznámen "nový" Duke Nukem 3D: 20th Anniversary na 11. října 2016 který by měl obsahovat pár novinek, více se dozvíme časem :)
  • Nevyšlo něco podobnýho na Androidu?
  • MickeyMutant
    "Orivia! Orivia!!" Normální divadelní hra by asi byla moc příčetná. Tohle vypadá na muzikál nebo melodrama.
  • froztik

    Rocket League - Rumble update

    Nový update vychází příští týden 8.záři *5*
    http://www.rocketleaguegame.com/game-info/rumble/
  • Vogon

    Oficální divadelní hra Resident Evil

    https://youtu.be/caEYjmLDsE4
  • Kozy

    Hra s liškou!

    https://www.youtube.com/watch?v=LqjntWk4Yxo
  • victor
    Německý tanky i letadla se dají použít . Černoch u britů je ale první , kdo to vždycky slízne ;) ... A proč veškerá jízda je vždy jeden kůň za stranu na 5 Km ? Já chci "Na kopí/šavličky !!!!!!"
  • high se fakt nepise hight
  • V článku bohužel není zmíněno jaké dolary myslí. Ale právě nejspíše americké, protože australský dolar není $, ale A$ :) Ale zase je fakt, že to je psané na australském webu, takže kdo ví :)
  • Lukyz

    Deus Ex: Mankind Divided - DLC System Rift

    SE oznámili první příběhové DLC System Rift, které vyjde 23. září, kde se opět setkáme s Frankem Pritchardem z Human Revolution.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit