Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sony vydá 14. října (minimálně na australském trhu) novou verzi dvojice PlayStation Move ovladačů s Micro-USB portem. Cena je nastavena na 120 $ (= 2910 Kč).

    120$ australských dolarů není 2900,-
  • To ze jsi xenofob a sberatel ctyrlistku neni zadna novinka. Ja jen ze je to takovy legracni kdyz resis ze mas v britsky armade cernocha ale nemecky letadla a tank nezminis :D
  • Veskoslav
    Hlavně? Buď neumíš číst nebo prostě jsi jako typický novinář. Vypichnu jednu věc a jede se dál a uděláme z něj rasistu, xenofoba, fašistu a sběratele Čtyřlístku.
  • No me osobne spis prekvapilo ze resis hlavne ty cernochy coz mi prijde pri nejlepsim trosku zvlastni :D
  • Veskoslav
    Když to člověk neřeší, tak to dopadne, že jedna z hlavních stran konfliktu tam ani není v základu a je to obyčejné premium DLC. Hlavně, že tam narvou Amíky, co se do bojů zapojila až po třech letech....

    I arkáda by měla mít nějaké omezení nebo pravidla. Bf1 se hraje příjemně, ale cenovou politikou, zbraněmi z II. světové, tanky rychlejšími než běžící voják a absencí důležitých stran konfliktu či násilné prosazování Amíků za každou cenu rozhodlo o tom, že hra jde v současné době zcela mimo mě a dostal přednost Titanfall 2.
  • Cernochove jsou v britsky a turecky armade, nemecky tanky jsou v britsky i turecky armade, franouzsky tanky jsou v britsky i turecky armade, nemecky letadla jsou v britsky a turecky armade a ve vysledku je to uplne jedno protoze je BF1 rychla arkadova akce kde je vsechno vsude a nema to vubec cenu resit.
  • Kozy
    No, to s tima černochama radši komentovat nebudu. I když to vypadá moc pěkně, tak na mě gameplay Titanfallu udělal mnohem lepší dojem. Tady mi prostě nesedí jak je všechno strašně rychlý, přitom se jedná o 1.sv.
  • Veskoslav

    Warhammer 40k cosplay Banshee

    https://www.facebook.com/lifestreamcos/photos/pcb.1148060708565700/1148055968566174/?type=3&theater
    https://www.facebook.com/lifestreamcos/photos/pcb.1148060708565700/1148056045232833/?type=3&theater
  • Jack1947
    To jo, třeba ůtok na banku a jiné ale že někdo chce vyloženě kazit ostatní hraní to ne *7*
  • Veskoslav

    BATTLEFIELD 1 Beta

    Mile i nemile překvapilo. Mile překvapilo, že to běží plynule a pěkně, na i5+280X to nešlo pod 45 fps při nastavení hight, u i5+390X jsem nešel po 80 fps na ultra. To je příjemná zpráva. Další příjemnou je to, že se to nehraje jako Bf3/Bf4 či SW Battlefront. Nehraje se to tak zběsile. Takže opět příjemné překvapení. Grafiku není nutné zmiňovat, nádhera. Jenom opět Dice nezklamalo a statická obloha....

    Co mi Vadí je všude narvu černocha. Je v Britské armádě, je v Turecké armádě a předpokládám, že ho narvou i do americké či ruské. A ještě na Vás čumí jako hlavní "sponzor". Ale to je fuk, budiž. Co mi vadí je pohyb vozidel, které kopírují staré díly, tanky jsou příliš rychlé, vozidla naprosto šílená a jízda na koni divná. Zbraně. Ubrat rozhodně kulomety. Maximálně aby to měla jedna třída....Ale takový útok s bodáky a v masce, když Vám tam nahází granáty s plynem, to je něco, co tu hru naopak vyzdvihuje.

    Co se mi líbilo byly samohybné děla a animace vložení a samotná střelba, letecké souboje. Co mě odrazuje od případné koupě je samozřejmě cena. Ale doporučuji vyzkoušet, beta by měla běžet až do 8.9:) Nakonec to nepůsobí tak špatně, ale cena 110 euro za plnou hru ve verzi Premium mě odradila už u předchozích dílů.
  • Vogon

    20 minut z nové hry Phila Fishe - SuperHyperCube

    https://www.youtube.com/watch?v=-b3c1eNYA24
  • Hanzales
    Přesně, tyhlety aféry stejně každého akorát jenom otravují!
    ..tož kurňa kde je ten kabel ať ho vyškubnu...
  • Vogon

    Berserk and Band of the Hawk - Schierke trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=FM_9AJNXdac
  • OPenetrator
    "Pochopim hodně" :D
  • Mart9
    Mé ekonomické myšlení je zcela v pořádku.
  • Chim
    Jakože tvé ekonomické myšlení? Ne, to ti fakt nezávidím *1*
  • ringmancz

    Titan Quest v nové edici

    Anniversary Edition, už je na steamu. Kdo má původní hru v jakékoliv verzi, tak ji má v knihovně. Pokud nemáte, tak je teď ve slevě za pár supů.
  • Jack1947
    To samé už několikátý den Blizzard (Battle net) to jsou fakt chudáci co musej kazit ostatním zábavu. Pochopím hodně ale aby schválně schazovali servery u hry to mi hlava nebere navícv Blizzard není takovej šmejd jako Ea a ti druzí *11* *12*
  • Děkuji :)
  • Vypustila betu BF1 :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit