Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych všechny ty internety zakázala!
  • Lukass
    Smejdi clovek chce vecer parit a nemuze. Kurna to me teda stve
  • Draken69CZ
    DeaSunCZ (inkognito)

    To je jen shoda náhod. Origin aplikací to nebylo, na EA servery jsou prováděny DDoS útoky ;)
    před 7 hod.
  • Vogon
    Servery EA jsou pod DDOS útokem.
  • Lukass
    Taky vam pada Origin? Me se nejde vubec prihlasit *9*
  • Co zase zlá EA vyvedla? *4*
  • Mart9
    Tak nezáviď
  • Chim
    zadarmo *1*
  • 0011
    Takových spekulací čtu 3 tucty denně, problém je, že jsou od Emily Rodgers a ač jí(nebo jemu, přece jen je to anonym) některé spekulace vyšly, tak některé byly totální fail a úplně mimo, dokonce u některé "zaručené informace" slíbila, že skončí s publikováním, pokud to nevýjde, nevyšlo a neskončila, takže spekulovat o tom, jakou bude mít nx obrazovku je předčasné, protože žádnou mít taky vůbec nemusí, ono spoléhat se na to, že nintendo něco patentuje tak že to všechno použije a spatlá z toho nx je taky dost mimo a přitom to takhle prezentuje většina webů včetně blogu Emily Rodgers
  • Veskoslav
    No on to je ten samý display (velikost, rozlišení), co má WiiU a není to žádná hitparáda. Jako máš pravdu, že je dostačující, ale není to nic, co by zaujalo kvalitou zobrazení.FPS jim bude zabíjet výkon konzole samotné, ne rozlišení displaye na ovladači:)
  • snorgrind
    Pokud nechystaji nejaky VR udelatko aby si to clovek pripleskl na oblicej tak 240 PPI je naprosto dostacujici pro handheld, aspon jim to nebude zabijet FPS ktery sou podle me dulezitejsi nez rozliseni.

    Toho se bojim u tech novych rychlejsich konzoli, tam naperou hned 4K a zas to pojede sotva 30.
  • Veskoslav
    Můj telefon, co má 5,5 palce má 1080p rozlišení.....A to je více jak rok starý. Nintendo si jede vlastná cestou. Ale zdá se, že se nepoučili z prodejního úspěchu Wii a neúspěchu WiiU. Wii je skvělé, WiiU technologický propadák a prodejní propadák, který nevyužil zajímavého konceptu.

    A jestli to bude mít ty parametry, co jsi popsal, tak to bude:
    16:9 display, rozlišení 1280*720m a 240,75 PPI.
  • Spekulace: Nintendo NX nabídne 6,2 palce velkou multi-touch obrazovku s rozlišením 720p a dokovací stanici s 2 USB porty.

    Všichni jdou s technologiema dopředu, jenom Nintendo jde pozpátku. Co tím asi sledují.
  • Nevrací, to už dávno neplatí :)
  • To je jen shoda náhod. Origin aplikací to nebylo, na EA servery jsou prováděny DDoS útoky ;)
  • eh, už je to v poho, stačilo aktualizovat origin na beta verzi *1* *1* *1*
  • Beta BF1

    Taky to někomu píše "you have lost connection to ea servers"? včera sem to hrál v pohodě, dneska ráno taky ještě bez problémů a někde kolem desáté dopoledne mě to přestalo fungovat... *16* *10*
  • Draken69CZ

    NMS

    Není to zas tak špatný jak se všude píše

    https://asmb.itch.io/no-marios-sky
  • SalemCZ

    Na Steamu lze nyní pořídit trilogii Gabriel Knight, Caesar 3, Caesar 4, Police Quest Collection, Quest for Glory 1 až 5 či Arcanum.

    A na humblu je to zrovna v balíčku
  • Morraw
    No, v té době, kdy ještě GW nerozhazovala svoji IP na všechny strany a naopak si ji chránila, tak jsme UM považovali za něco, co musí být naprosto skvělé, když to GW požehná. Celkově jsme se shodli, že ty animace byly nic moc, stejně tak jako některé příběhové části. Ale už jsem to od vydání znova neviděl no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit