-
*1* -
Je to skvela vec, platim za to kazdy mesic, ale ty hry dostavam zadarmo.
-
... a ubalit si jointa *1*
-
Tak leda po hlavě do p..... milé Sony *7*
-
ve 4 ráno jdi radši spát a ne psát sem.
-
Konecne jde delat meducinu!
-
Krásně jsem koupil před pár měsíci v akci na 15 měsíců.
-
Wat
-
Věděli jste, že...
Včera vyšla již patnáctá alfa-verze hry Rimworld?
https://www.youtube.com/watch?v=sp3Mh3a7Ifk -
Chytrému napověz...
-
Attack on titan - Wings of freedom
Vyšel port ( před asi 2ma dny) tady samozřejmně nic - jako vždy je to záruka zmršenosti jak u těhle japonských portů bývá už zvykem. Ta hra je přeci jenom pěkná blbost a né ( kvůli stylizované anime grafice to fakt není) *4*
Škoda toho zpracování nebýt toho byl by to obstojný komornější klon např Shadow of the Collosus. -
Co máš konkrétně na mysli ?
-
To možná mnohé objasňuje.
-
viz bleskovka 23.8.
-
Sweet old times... já zas mám podobné vzpomínky na W@rezblog - kde to původní majitel z nedostatku času a bez vidiny do budoucna pustil ( sám jsem s ním psal na ICQ)
-
PS Plus
Od 22.9 se cena PS plus zvyšuje na rok na 59,99 dollarů a 25 dollarů na čtvrt roku. Zvýšení se zatím netýká Evropy jako takové, ale Sony chce časem ceny sjednotit. -
Red Dwarf XI Starts 22nd September on Dave
https://www.youtube.com/watch?v=pw2RVj-d5G8 -
ZvacA: Nevím, jak dál pokračovat ve vláknu, takže odpovím takhle.
Nechápu, proč se rozčiluješ. Já jsem napsal, že vydání No Man's Sky vytvořilo dobrou příležitost pro všechny, kteří byli doteď přesvědčení, že na co Sony sáhne, z toho vznikne čisté zlato. Ty jsi mi svým příspěvkem vlastně dal za pravdu. V čem je problém? -
A tak nějaká ta oslavička ze zadostiučinění bude, ne? Pozveš LVho nebo sebe?
-
Podobné komentáře nebyly psány jen u dvou jmenovaných her, ale i u jiných, a to celkem často (často v souvislosti s jinou nabídkou exkluzivních titulů Microsoftu). Není moje vina, že jste si takových nevšimli. Tím, co jsi napsal, jsi mi jen dal za pravdu, že se jedná o nepravdivé tvrzení.