Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZvacA
    Ovšem jestli to poněkud na faktu, že pod Sony vznikla opravdu jinak řada kvalitních herních titulů něco obecně mění, to asi ne. I kdyby se ti diskuse k exkluzivním hrám typu Uncharted nebo LoU nějak překvapivě zažraly pod kůži, tak kdo jaksi mohl tušit, že za pár let to tak nějak úplně nevyjde jednomu chujovi s jeho vizí nějaké takové hry i když v tom nějaký distributor původně viděl potenciál k úspěchu, že jo. To se prostě stává a je vcelku u řiti, kdo pod tím stojí a na čem se to má hrát.
  • MickeyMutant
    Aha. No nečetl.
  • PanS
    Potom jsi asi nikdy nečetl diskuze k The Last of Us nebo Uncharted.
  • MickeyMutant
    "Hawrdwer" - další perla. Plus rubriky "email zdarma", "warez", "hacking", "cracking". To byl mistr v pubertě a budoval si svůj nevšední rukopis.
  • Já tu byl ještě mnohem dřív, když tu sám mistr dával seznam warez releasů a hnusné technohudby...
    Taky pěkné... https://web.archive.org/web/20010515225748/http://www.games.cz/
    "budou schválené a oběví se na stránce" - to taky vypadá na rukopis Mistra
  • MickeyMutant
    Nikdy jsem neslyšel, že by zrovna v Sony měli patent na neselhávající kvalitu. Na to mají příliš široké portfolio.
  • Veskoslav

    Verdun 60% sleva:)

    https://www.bundlestars.com/en/game/verdun?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=deals%20verdun
  • Mysleno tak, ze jsi migroval spolu s redakci, kdyz to tu prebirali po otci-zakladateli-budovateli. Domnivam se…
  • MickeyMutant
    Vy si stejně prd pamatujete. To já zažil Games ještě v časech, kdy se budovala návštěvnost a články byly od pana Redakce. Dneska člověk může v diskuzi prudit a nic se neděje. To by se dřív, holenku, stát nemohlo.
  • MickeyMutant
    Kdysi dávno pár zbytečných komentářů v diskuzi, dnes sváteční návštěva s beznadějně zapomenutými přihlašovacími údaji. Divné, že se ptáš.
  • Veskoslav
    No já měl spíše problém, že shop rewards hází automaticky chybu, když se na to přepneš skrze obchod. Jinak systém je nakonec takový, že kód dostaneš ihned+zaslání na mail.
  • Mart9
    Já byl pravidelným návštěvníkem už na beta.games.cz. Registroval jsem se později, když mě přestalo bavit být anonymem.
  • Bojí se hromadné žaloby.
  • PanS
    Toliko k tvrzení, že Sony má co dělat jen se samými "herními klenoty".
  • Uz i Sony zacala refundovat? Wow
  • A japa dlouho si to tahl na hreji?
  • Morraw
    Nevím, jak to je teď, ale když začali s těmi slevovými kody, tak to lidem vůbec nechodilo do mailu a musel se kontaktovat support, který ti kód poslal. Snad už to vychytali.
  • MickeyMutant
    No jo, to je smutný. Já už mám skoro dvojnásobek a to je ještě mnohem smutnější.
  • MickeyMutant

    No Man's Sky je možné refundovat

    Steam, Sony (PSN Store) a Amazon začaly vracet zájemcům peníze za No Man's Sky bez ohledu na odehranou dobu nebo proběhlý download (v případě Sony). Reagují tak na masivní rozčarování, jež nastalo po vydání hry. Zvlášť v případě Sony je to něco, co zcela mění jejich postoj k refundacím už jednou stažených her. Ta čočka, kterou zřejmě v posledních dnech dostávají, musí být pěkně hustá.

    Jsem zvědavý, jestli to místní redakci bude v pondělí stát aspoň za článek, když tu jinak všechny neobvyklé události po vydání hry zcela ignorují. Pro udržení nasazené linie bez ohledu na fakta navrhuju něco ve stylu: „Vzhledem k hysterické kampani vyvolané nereálným očekáváním a bujnou fantazií naivních hráčů začaly Steam, Sony a Amazon refundovat...“
  • Worhammer
    Včera to bylo 3 roky, co jsem se zaregistroval na této stránce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit