Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zkus napsat na podporu. Pojkud nerefunduješ furt, tak by ti to mohli dát.
  • Mart9
    Opravdu nechápu, proč se za No Man Sky jen tak vrací peníze! Já si koupil UFC 2 za 1800 a taky mi ta hra nesedla, chci vrátit peníze. U NMS to jde a u UFC ne....
  • jack

    konecne 5Ghz Wifi v PS4!!!

    konecne 5Ghz Wifi v PS4!!! Smad to bude ac standard
  • Jack1947
    Tentokrát tě zklamu ale zapli ho sami potěch nedávných útocích a protože jsem neměl spárováno s gogglem předtím budu muset se obrátit na podporu.

    https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/4q4eq4/help_unable_to_login_to_ubisoft_due_to/
  • Veskoslav
    Řekli si, že kdo má účet s Ů, tak je vždycky podezřelý.

    Mimochodem dvoufázové ověření si musíš zapnout sám, nezapíná to Ubisoft. Takže asi jsi nejspíš byt zase sfetovaný prášky nebo ožralý nebo mimo. Nevím, jaký je tvůj současný stav.
  • Jack1947

    Ubisoft chce od vybraných hráčů pomoci s vyladěním nového patche (v1.4) pro hru The Division. Pokud budete vybráni, pak cestu, ubytování i jídlo platí firma. Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím formuláře.

    Já se kvůoli tomu dvoufázovému ověření které zapli bez mého vědomí ani nedostanu na ůčet( kvůli těm ůtokúm. ( jste si jisti že to se netýká jen občanů velké louže?) *7*
  • Jack1947
    Běda však jak přestaneš *16*
  • Lukyz

    HW joke

    Tohle by ocenil hlavně LV *1*
  • Johnny
    v první řadě si začni platit PS Plus, na zbytek už přijdeš sám
  • MickeyMutant
    Ty nikde. Bleskař má tajné zdroje, o které se ale nebude dělit. To by měl pak zdarma každej.
  • Připravovaný titul DOGOS nebude součástí kolekce her nabízených zdarma v rámci zářijového balíčku služby PlayStation Plus.

    Prosím vás, kde získám zdarma balíček her PS Plus?
  • Jack1947
    Myslíš tím že už tehdy jsem nebyl v oblibě a to mi bylo kolik 13 let ? *1*
  • Jack1947
    To chodím většinou až v osm, no co no zkusil jsem až v tu dobu tak jsem něco napsal. Myslel jsem tím že ten port, zmršený můžete s klidným svědomím obejít ( bez gamepdu asi nehratelné, hrozné úhly kamery a tak akce může bejt taky pro někoho problém). Navíc hodnocení někde jen 4/10 s tím že to dopadlo tak jak se zhruba očekávalo *12*
  • Veskoslav
    Osobně? Když už tam jsou Imperial Fists, tak pro zachování bych byl pro Black Templars. Ale jinak, když jsi mi zakázal Space Wolfs jako největší barbary, tak Dark Angels *1*

    Jinak ten s Ultramarinou nebyl tak hrozný, když se vezme, co na to měli za prostředky. Jenom ty ksichty byly jak intro ke Starcraftu I.
  • Spíš narážel na ten zmršenej film s Ultramarinou... Mimochodem, jaka chapter by se ti tam libila? Hlavně nenapiš Space Wolves *1*
  • Veskoslav
    No Imperial Fists taky nejsou žádná výhra:-D
  • Morraw
    Kam se hrabou Ultramarines *4*
  • Veskoslav

    The Lord Inquisitor - Prologue [UHD]

    https://www.youtube.com/watch?v=cZc6cr6G2E4

    Maso:)
  • Ty si z toho děláš srandu, ale onehdá tady jeden človíček přesně takto argumentoval. Jakto, že si dovolujeme ohrnovat nos nad kvalitou PS+ her, když je máme zadarmo k multiplayeru.
  • Jeste si to hydroponicky vypestovat ve stodole... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit