-
noob
Samozřejmě...
Otť můj plán, 9 let mít účet a pak to tam nabouchat za 3 minuty.
Z toho důvodu mám několik tisích achievů na screenshotech:)
Mimoto nejvzácnější jsou kousky z Rocksmithu, stačí zapnout hru a podívat se do žebříčků.;) -
nebo 3 minuty v achiev editoru :D
-
Noobish
Pročítal jsem diskuzi ohledně stalkera a jen bych chtěl poznamenat, že sám jsem nabízel jak gamesplay/pokec...tak svůj účet pro účely games. Nikdy mi nedošla odpověď.:)
Pokud by někoho zajímaly ty trofeje, je to cca 6 let čistýho huntingu.
http://www.imgup.cz/images/2016/06/02/20160527234356_1.jpg
http://steamcommunity.com/id/Czech_NoOb -
Tak takhle se kupujou lidi... ne hrama ale blbostma okolo *7* *11*
-
Už jsem myslel, že teprve až teď se objevila sběratelka k 6 let staré hře, viz II.
-
Mafia III sběratelka
https://blog.2k.com/news/en-whats-inside-mafia-iii-collectors-edition
Asi správný čas začít můj nový sběratelský koníček - herní hudba na deskách :) -
LV proč ty svoje příspěvky pořád edituješ? Ta poznámka o fanbojích AMD od největšího fanboje Nvidie široko daleko byla docela úsměvná. *1*
-
Kdyz nv 680 zrala jak tank, tak pro fanboye amd byl nejdulezitejsi parametr spotreba.
Pak prislo gpugpu a vsichni "hraci" pousteli 24/7 vypocty.
Ted je koukam lepsi fury x protoze je o kousek mensi. Muzes koupit mensi bednu a zbyde ti vic mista v garsonce.
Jakou kravinu si vymyslite priste? *15* -
Jasne a FX bylo konkurent i7, protoze stalo polovinu. OH WAIT! Vsichni kupujou intel, protoze je ve vsem lepsi. *15*
-
Kojima Conspiracy
https://www.youtube.com/watch?v=xbr_vyayk2E -
AAAANO proto nVidia má 16nm proces a AMD 14nm *15*
-
Tak hlavní rozdíl je v technologii ne NVidia každou novou sériií, jde do nižších čísel nm kdežto AMD se drží stále vyšších a díky tomu má věštší spotřebu a víc topí. Jenže ty máš vodníka takže se to tebe netýká asi.
-
To jsem právě že myslel i já *4*
-
Draken tu 3 roky sbíral klíče a teď je bude další 3 roky pouštět do davu. Asi nějakej experiment či co.
-
Vždycky s novou generací to tak bylo. Někdy míň, někdy víc. Výrobci potřebují hlavně prodávat.. donutit i lidi co mají celkem slušnou grafiku k upgradu. Jakmile se jim tenhle proces zadrhne, tak je zle. To vidíš u Intelu, kde jim vázne odbyt cpu a nejen proto propouští masivních 12000 zaměstnanců.
-
Steam key
Darksiders – RDK0C-VPHCH-JBEHC
Hostile Waters: Antaeus Rising | CE2E6-ZTV0G-269BQ
Melissa K. and the Heart of Gold | MWFXB-FPLMW-GFC05 -
Ono to jde odvodit z cen amd 380ky, která stála stejně. Rozdíl 2vs4gb tam tehdy byl 20$. Teď to je 4vs8gb, takže tipuju 40$ rozdíl a cenu amd 480 8GB tedy 239$. (těch zmíněných 250 nebylo potvrzeno)
Dolarová cena je vždy bez dph, který má každý US stát jinou! (resp. tam je to tzv. prodejní daň) Některé státy v US ji nemají vůbec, některé pár procent a nejvíc je 7%.
Takže si vem cenu 699$ za FE *24,2 *1.21 česká dph a jsi v podstatě na ceně co se to prodává u nás.
V Německu už ne-FE edice lezou cenově dolů, u nás to chvíli trvá než se dostanou na trh, ale půjdou dolů taky na podobný ceny jako tam. -
Origin On the House - Nox
super diablovka, která zapadla, protože vyšla chvíli před Diablem II. plus tam mají DLC k Battlefieldu Hardline
https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/on-the-house -
Můžu ti říct přesně kolik budou stát..
RX 480 4GB 5950,- s dph
RX 480 8GB 7150,- s dph
GTX 1070 8GB FE 13100,- s dph
Samo že ne první týden, ale max do 3 týdnů od release bude cena tato.
Bohužel s tou neFE cenou AIO výrobců Nvidie to je horší, ta se bude jen pozvolna dostávat dolů, protože výrobci se chytli dvojích cen Nvidie a chtěji si na začátku něco přivydělat. Toť je mé info z trhu. -
LV demagog jako obvykle. GTX 980 release price: 549$
1080 599% a 699$ za FE verzi - pro LV je to sleva, tak to pak jo. Tak si jich kup pět. :)
Že je ta karta rychlejší nehraje absolutně roli, to je snad každá karta nové generace, to nic nemění na tom, že Nvidia zdražila. AMD vypustí 480 za stejnou cenu jako 380. (obě 199$ release)