-
No mě ten cenovej posun přijde celkem razantní, ale nechme být musí se to ustálit. Když už DX12 tak asi jedině Hitman v ničem jiném nemá cenu DX12 momentálně řešit.
/tak pokud bude mít 480 cenu a výkon jak tvrdí tak s tím podílem na trhu by to mohlo slušně zacloumat pokud nVidia nepospíší s 1060 a nehne s cenama 1070/80, jak je to náročné s implementací do hry a zda to neřeší přímo herní engine netuším asi záleží jak je to efektivní, ale je pravda že momentálně je pro vývojáře optimalizace asi to poslední, ale jak si to bude řešit nVidia tak si to může pořešit i AMD -
Ale je to nástupce 970 a ne 980Ti, nástupce 980Ti 1080Ti (jestli bude) bude za cenu za kterou se prodával Titan a Titan zas bude o kus výš to není snižování ceny to je posouvání do vyšší cenové při zachování ve stejném výkonnostním segmentu v rámci řady. Že cena/výkon je lepší je jasný to by to jinak ani nemuseli vydávat to bude vždycky, ale z vyšší střední třídy dělají high end a ze střední zas vyšší střední a to teda ok není, ale momentálně si to mohou dovolit to zcela chápu už je na lidech zda to budou akceptovat, bohužel po zkušenostech z 970 (ano tohle se bude předhazovat dlouho) jsou lidi který klidně koupí.
/Popravdě 1080 by se mi tuze líbila, ale furt je tu strašák v podobě DX12 a pokud se začnou ve větším chrlit čistě DX12 hry a nVidia s nima nebude úplně stopro spolupracovat jako s DX11 hrama vidím tu příležitost pro AMD která tu technologii má přece jen lépe zmáknutou. -
No nVidia momentálně dělá že cenově posouvá karty o třídu výš i když se jedná o karty z nižší třídy, jako pro obchod asi dobrý, ale kdo to sleduje si musí připadat že platí za něco za co by neměl. Jako když to lidi budou kupovat proč by šli s cenama dolů když není přímá konkurence. Tak i kdyby stála 7,5k (cca půlka 1070?!?) a výkon měla o 30% pod 1070 pořád dobrá koupě, spíš čekám že tu cenu opravdu budou krouhat co to půjde, každopádně se na trhu konečně něco děje, už aby tu byl nějaký kloudný test.
-
Spekulace: Dle obrázků zaměstanance z Rockstar Games to vypadá, že se připravuje DLC zasazené do Liberty City pro GTA V.
zase New York. Proc ne neco inspirovany Miami z Vice City nebo jako Las Vegas a San Francisco ze San Andreas -
Spekulace: Dle obrázků zaměstanance z Rockstar Games to vypadá, že se připravuje DLC zasazené do Liberty City pro GTA V.
Možná by už mohli přijít s něčím zajímavějším než točit dvě lokace stále dokola. Mapa GTA V je super, ale teď zase New York.. nééé... :) -
https://www.youtube.com/watch?v=v-iE23PXzNQ
RX 480 + DOOM na 1440p :) -
spíš jako že tohle bude první
-
ach jo, příští hodiny až dny tady budou k nevydržení
jo a Crossfire* -
AMD Radeon RX 480 - kladívko na nVidii
Za $199 je to jasná koupě pro většinu hráčů hrající na FHD displejích, oproti 1070 která stojí více jak 2x tolik má mít jen o cca 20% méně výkonu v DX12 i méně,SLICrossfire sfoukne 1080 *8* No asi se blýská na lepší časy a pokud AMD předvede i podobný krok v CPU máme se jako zákazníci na co těšit *3*
/nekromant33 bude sranda, dík -
AMD se svou $200 GPU s výkonem 20% pod 1070 ($449) má našlápnutou stát se ideálním GPU pro masy. Kdyby LV nebyl přisátý k nVidia jak batole k prsu určitě by si ji pořídil *3*
-
Tak jediná karta která zmákne Doom na Nightmare nastavení no... AMD je už ted celkem pozadu *7*
-
Tak někdo už nechce hrát na FHD a střední detaily, jinak jakou to má souvislost se streamováním?
-
d
Nechapu na to potrebujete grafarny za 15k+ když nestreamujete ja mam za 2500 a rozejdu zkalinace na strední s 50fps me to bohate staci jina kto rozjede vse na 60+ a cela sestava stala 16k -
Aha jednička byla? Jinak SFvsT krom chars z obou her nemá s Tekkenem moc společného.
-
Tekken od Bandai Namco první, ale na pc jak jsem psal už byl SFvsT od Capcomu
-
Emulátory se nepočítají takže to bude premiéra... spíš mně napadá proč tomu tak bude *7*
-
oficálně jenom Street fighter vs Tekken, přes emulátory víc
-
Tekken 7 vyjde na PS4, PC i Xbox One.
Kolik Tekkeních her bylo doted na pc? *8* -
Ze Steamu zmizel záznam o Dead Island 2, byla hra zrušena?
Nezrušili to náhodou už tak půl roku zpátky? -
A to je důvod, proč ze Steamu stáhli pokračování? To nedává smysl.