-
A po 20 minutach v zatezi zacne padat nekam k base clocku a je pod 980ti :)
https://www.youtube.com/watch?v=-FWtJXmtITs -
texty GTX 1070
ještě je, nebo před chvíli skončilo, embargo na recenze. první testy: http://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KTN8Zh4mrGwgZHTut8X4wN-650-80.jpg -
ok, dik za tip.. a jaky to bude mit nasledek kdyz bude notebook vyuzivat jen tu geforce? vyssi spotrebu ?
-
To víš, je to hotová katastrofa pro herní průmysl, když takovýhle typ hry vyjde párkrát do roka. To, že naprostá většina her postrádá takovýto filmový styl hry nikoho nezajímá. Prostě podle Frantů Order doku*vil herní průmysl a basta.
-
takové hry jsou důležité, co by jinak lidé z Polygonu hrávali?
-
To nevysvětluje, proč je rozdává dál. Co jednou Draken schvátí, to už nenavrátí.
-
Nevim, proč to furt řešíte. Chápal bych, kdyby to byla nějak zvelebovaná hra jako Uncharted, ale tohle fakt není ten případ. Já furt čekám až ta hra bude stát kolem 300 korun a očekávám od ní filmovej zážitek. Nevidim důvod, proč by taková hra nemohla být... *12*
-
No co, co, co? Filmovost zarucena a ta dnes frci, predbezne davam 9/10. :)
-
To určitě nejsou jeho, to někde jinde vyžebral :D
-
Draken rozdává klíče? Co je dneska za den?
-
Příští týden dojde k odhalení nové hry od Ready at Dawn (The Order: 1886)
Další "hra", co se hraje sama? *7* -
Diky, vzal jsem si ty piraty.
-
Vzal jsem si Pressure. Díky!
-
Steam key
About Love, Hate and the other ones: 4GRWI-AFIH7-Q5MN9
Defend Your Life: N8FGI-Q6LH5-Q7N7A
Stigmat : EXG3Z-CJRRK-5W0BM
Invasion : 8DL5I-NL4ZH-4M2C6
Pirates of Black Cove: 92734-3IPN8-AQKVR
Pressure: A6GPB-BVN99-F300X -
Je na tom docela dobře vidět, že je jedno jaký máš rozlišení, když nemaj stejný rozlišení i textury.
-
Kravicka si koupila 1080ku?
-
Overwatch
OW screeny v rozliseni 17280x9720
1 Screen 640 MB
https://drive.google.com/folderview?id=0B8LRMWkfSUdATXBnLWFfcHVhamc&usp=drive_web -
Dvakrát nevím. Nevím jestli tohle ještě budeš číst a nevím jestli se vyplatí GOTY edice. Ale vím, že pokud tě bude bavit příběh a postavy tak DLC Trespasser je povinností(Obzvláště pokud máš rád Elfa Cage), jedná se totiž o epilog, který uzavírá příběhy společníků, obdoba Citadel pro ME3 i když je poněkud krátký.
Jedno z těch DLC(myslím že Descent) je o trpaslících, zplozencích a hlubokých cestách. Takže pokud tě hodně(ale vážně hodně) zajímá lore, tohoto se týkající, tak si to pořiď, pokud to ale přeskočíš o nic nepříjdeš, protože je nic moc.
Jaws of Hakon je prý lepší než Descent a má zajímavější lore.
Takže ve zkratce: Trespasser = povinnost. Jaws of Hakon kup pokud chceš lore a více DA:I. Descent jenom pokud chceš dávku DA:I a už sis vyškrábal všechny zbytky zpoza nehtů.
Myslím, že nějaké cosmeticy a bonusové vybavení jsou zbytečnosti. -
Výborný článek o zrušené hře ze série Legacy of Kain + video ze hry
Článek: http://www.eurogamer.net/articles/2016-05-27-the-legacy-of-kain-game-square-enix-cancelled-after-three-years-of-work
video: https://www.youtube.com/watch?v=JSWA1JpCpBo -
Nezkouší někdo Paragona?