-
Jako že jsem ochotný za PC utratit víc jak 20k? No když jsem byl malej vletěl jsem na kole do kanálu a přeletěl řidítka, zlomená klíční kost a otřes mozku takže jo máš pravdu *15* -
po vývoji diskuzi se mi zdá, že na hlavu upadl spíš draken
-
Pri nejhrosim, muzes zakazat integrovanou kartu ve spravci zarizeni.
-
ja mam ve windows 10 ten vyber i u programu
-
Naledi s Drakenem by to měli dát dohromady. Draken má dobrej drahej komp s vodníkem, ale hry jenom sockuje na fóru a Naledi zas má 1000 her, ale za komp kačku nepustí.
-
Ne je na 3,7GHz to je odkaz na video kde to má přetaktovaný, Crysis je v tom prvním videu (5:20) aspoň si to video proklikej než na něj budeš reagovat.
-
notebook s dvema GPU, nastavit geforce pro KM player, nikoliv integrovanou gpu
ahoj,
potreboval bych udelit u me geforceky vyjimku, aby ji mohl vyuzivat i KM player, nikoliv jen integrovana....
u her je tam vzdy moznost vyberu bud integrovany karty nebo geforce, u programu nikoliv..
jde to vubec nejak ? -
S tím nesouhlasím
https://www.youtube.com/watch?v=01iSRirO2FA -
https://www.youtube.com/watch?v=mSU0UWFCa1Y
Ty jsi tuhle konkrétní i3 doma měl? -
PC s GTX 1080
Po 13:00 se tady https://www.twitch.tv/janprusak bude stavět PC s 1080 kdyby měl někdo zájem. -
Tak jsem zase u toho za 15k se prostě herní PC na 3-5 let postavit nedá, ano je to extrém ale použitelný, ten CPU je zcela dostačující s adekvátním GPU jeden GTA V ve FHD na max bez AA kolem 60fps to mi nepřijde jako odpad jen to není 4/4 ale 2/4 *3* jinak ano deska je to nejlevnější ale fungovat to bude, jako klidně by tam mohl mít tu tvojí ale co mu to přinese? Nic stejně jako ta Z170 pokud nebude taktovat. Zpět k mé první sestavě vzhledem k požitému K CPU, Z170 a kvalitnímu vodníkovy se s OC počítá to prostě nejde si tohle koupit a pak netaktovat a vzhledem k internetu YT návodům už těch pár změn v UEFI/OS zvládne každý pokud mu bude stačit 500 MHz navíc. Teď má nástřel na 3 sestavy tak ať si zvolí konečnou cenu a pak se dá dolaďovat tam už není problém se od jedné sestavy odpíchnout a buď ji vylepšit nebo dražší o něco osekat popřípadě prokombinovat některé komponenty.
-
Je možné že ano, ale samo když to stojí půlku je pravděpodobnost že tomu výkon dojde dříve. Tohle se blbě odhaduje je taky možný že za ty 3 roky bude i ta sestava od LV nepoužitelná, ale je to méně pravděpodobné než u té mé druhé tady záleží na penězích, dokud si nestanovíš přesnou výši tak se blbě něco sestavuje.
-
Jo na to se těším. Piranha má zkušenosti jako nikdo jiný s RPG (série Gothic a Risen), takže rovnou věřím, že půjde o povedený kousek... Navíc období postapo kde vlastně člověk začíná nanovo (dřevěné stavby), ale zároveň jsou tam kousky techniky budoucnosti, takže člověk nemůže vědět na co narazí. Jsem fakt moc moc zvědav a natěšen. *4*
-
A u tohoto bude taky stačit např. za 3 roky vyměnit jen grafiku? Já jen, že to stojí 1/2 ceny sestavy co napsal LV.
-
ELEX
Piranha konečně doplnila o hře na stránky nějaké to povídání. Vypadá to na takovou tu klasiku a rozhodně jsem zvědav, co z toho vyleze.
http://elexgame.com/ -
Tak by asi stačilo něco takového + mainstream GPU což letos bude mít jen AMD snad mezi 6-8k
https://www.alfa.cz/basket.php?items=_37DY012RAP012X8S011O1X013BPG012UJF012SED01 -
Outcast se nakonec dočká remaku
A vyjde na začátku příštího roku jako OUTCAST - Second Contact
https://www.facebook.com/appealstudios/posts/1108770225833561 -
Total War Warhammer prodeje
http://www.gamesindustry.biz/articles/2016-05-27-total-war-warhammer-sells-500-000-in-three-days -
Neříkej...
-
"4 x výkonější než Xbone" Hehe zase nepřeháněj *15*
Logicky tam asi budou mít nějakou defenzívu, jenže Sony na ně "vyzrálo" o dost dříve, ještě by bylo třeba aby tam kopli i nějaký ty hry aby to stálo za to ry Remástry mi moc neřeknou. *4*