Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meow
    Za 15 táců nebude dost možná střed ani dnes, natož v budoucnosti. Já bych bejt tebou dal aspoň 20, lépe 25 a budeš mít klid a ten příplatek by za to stál.
  • Jelikož je to staré cca 5 let, tak je tipuju zbytečné to použít pro nové PC.
  • ringmancz
    a potřebuješ úplně všechno nebo máš třeba skříň a disk?
  • Lukyz

    Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

    Včera vyšel nový trailer na připravované pokračování Ghost Recon.
  • Díky za tip :) Mě je celkem jedno jestli to bude ta či ona značka procesoru, grafiky apod. Zajímá mě výstup, ne kdo ho zařídí *1*
  • Lukyz
    Mrkni sem. Tady se za chvíli akorát rozpoutá bitva zelených proti rudým *1*
  • PC sestava

    Zdravím PC maniaky, poprosil bych o malou radu/tipy. Potřeboval bych složit nějakou sestavu do cca 15 000 Kč, tak aby se na ni dalo obstojně hrát i za 5 let ve slušné kvalitě. Díky moc
  • Draken69CZ
    A jaký v tom máš CPU?
  • No však to ještě zkusím na 10 a mém bývalém stroji s 7850 ... uvidíme , vyhodíme .
  • Thorleif_cz

    Phishing Originem

    Ahoj všichni, rád bych vás upozornil na možný falešný požadavky na reset hesla. Odesílatelem podvodný zprávy je: noreply@e.ea.com (originál: noreply@ea.com). Jinak mail vypadá hodnověrně, včetně odkazů na ofiko podporu apod.
    Edit: Aby zpráva byla kompletní, odkaz pro reset hesla po vás samozřejmě chce přihlašovací jméno (email) a staré (respektive funkční ) heslo...
  • Neregistrovani psat nemuzou.
  • Femto

    Edge a Last Guardian

    Magazín Edge se v aktuálním čísle věnuje Last Guardian. Obálka v diskuzi

    http://gematsu.com/2016/05/last-guardian-first-hands-preview-edge-2016-release-reconfirmed
  • kostejnesmrtelny
    Povedenej kraťas, ale za ten "Tajemný průchod" by někdo zasloužil.
  • Chim
    Pokrok ani konsole nezastaví.
  • Anonym

    Minuta ticha za ludi bez Windows 10 a s grafickou kartou bez podpory WDDM 2.
  • Hej tak to je boží, to bych si dokázal představit i jako celovečerní film *1*
  • sakra lidi, když si něco vezmete tak to aspoň napište, ať to člověk nemusí jak blbec všechno zkoušet *16* *1*
  • díky za Splinter Cell :D
  • Díky za Far Cry 3 *5*
  • faitheater
    Zbylo mi par kodu z Hambl Bandl, kdo chce, at si poslouzi:

    Assassin's Creed: Chronicles of China (uPlay): 6KPE-M4L3-9QCE-3QCA
    Far Cry 3 (uPlay): GXV9-L9MN-AN8E-6CDL
    Rayman Origins (uPlay): EP9X-YW7U-HE38-EDLJ
    Splinter Cell:C Blacklist (uPlay): QYLU-BY46-R6MG-PGHE
    Grow Home (Steam): 8DED5-AFYCD-FD77M

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit